Jump to content
Dogomania

A moze by tak galeria...


:)

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mi też się brewki podobają:) One są w środku przycięte, czy tylko taki przedziałek zrobiony?

[quote name='Grey']
Idziesz z postępem a akceptujesz trymowanie palcami !.[/QUOTE]

Greyu, jak pisała Gru, liczy się efekt trymowania, nie narzędzie:cool3: Tak samo grzywkę można przyciąć maczetą zamiast nożyczkami, i jeżeli efekt będzie OK, to czemu nie:lol:

Link to comment
Share on other sites

hah maczetą ;D
ciekawie to wygląda jak te pejsy są takie grube, wtedy maja konkretny kształt, trzymają się kupy
a Grey się nie zna i tyle, pies widzi i jest ładny! Grzywka dodaje zdziadziałego wyglądu ;D Nie każdemu psu pasuje.
Spodobało mi się dogryzanie Greyowi to jeszcze wstawię parę diabełków:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale zobaczcie jaki to spokojny człowiek, mimo wszystko dalej pisze

Link to comment
Share on other sites

Leepa teraz jesteś lepsza od Cockermaniaczki .( posty , humor i diabełki- lepsze i więcej).
LeCoyotte nie patrz się na innych ,tylko tak więcej od siebie, nie chodzi czy coś się podoba a czy jest to prawidłowe.
A Gru czy czasami nie chcesz powiedzieć , że zrobienie grzywki sznaucerowi jest trudne i sobie upraszczasz .
Wszystko jest ustalone , trzeba odróżnić sznaucery od terierów i ras ozdobnych .

Link to comment
Share on other sites

Podobno krowa, która dużo ryczy mało mleka daje:roflt:
I jeszcze diabełki, żeby Grey miał co odpisać:lol: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']Podobno krowa, która dużo ryczy mało mleka daje:roflt:
I jeszcze diabełki, żeby Grey miał co odpisać:lol: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE]

Przewrotna jesteś :) Już Cię lubię :)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciłam z Frankiem od fryzjera.Wygląda cudnie,grzbiecik ma zgolony na 6mm(pani powiedziała,że skoro nie ma podszerstaka to te cieniutkie wloski i tak go nie ochronią)łapki zostawione dłuższe tylko zupełnie za dole króciutko obcięte,główka na okrągło.Bardzo mnie się podoba

Link to comment
Share on other sites

OlaKW na forum piszemy ,a nie gadamy , a ja wolałbym rozmawiać.
Na pewno dla Ciebie zdjęcie będzie.
Doginka masz rację ale tylko odnośnie do krowy.
Obliczyłem , że 11 postów dziennie pisałaś więc też mogę porównać .
Bura inteligentnie złośliwa .
Ogólnie jak bawicie się diabełkami ,to o treści postów zapominacie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grey']OlaKW na forum piszemy ,a nie gadamy , a ja wolałbym rozmawiać.
Na pewno dla Ciebie zdjęcie będzie.
Doginka masz rację ale tylko odnośnie do krowy.
Obliczyłem , że 11 postów dziennie pisałaś więc też mogę porównać .
Bura inteligentnie złośliwa .
Ogólnie jak bawicie się diabełkami ,to o treści postów zapominacie.[/QUOTE]

Grey, na początku to było zabawne nie powiem, sama się śmiałam, ale to już zdecydowanie za długo trwa..
Wymądrzasz się jakbyś co najmniej mistrzem groomingu był. Pokaż swoje prace, jakiekolwiek, ale nie same łapy psa, bo to bez sensu. Ja też umiem rozczesywać kołtuny i nawet nie używam to tego filcaka a nie chwale się tym na każdym wątku.
Nie pasują Ci emotikonki, spoko nie używaj, inni używają, bo lubią, co drugi Twój post dotyczy diabełków no zlituj się!

Pytałam gdzie masz salon, nie odpowiedziałeś, a mnie to na prawdę interesuje. Do Warszawy nie mam daleko, a chętnie dowiedziałabym się co sądzisz o włosie mojego psa. Zresztą od jakiegos czasu interesuje się groomingiem, i wszelkie wskazówki dotyczace pielęgnacji psa bardzo mnie interesują.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']Wiesz Bura, ja już chyba ze 2 lata czekam na foty zrobionych przez Greya sznaucerów;-)[/QUOTE]


Ohohoooo... to się jeszcze oczekasz kochana, obawiam się, że Ci życia nie starczy....


[quote name='Grey']OlaKW na forum piszemy ,a nie gadamy , a ja wolałbym rozmawiać.
Na pewno dla Ciebie zdjęcie będzie.
Doginka masz rację ale tylko odnośnie do krowy.
Obliczyłem , że 11 postów dziennie pisałaś więc też mogę porównać .
Bura inteligentnie złośliwa .
Ogólnie jak bawicie się diabełkami ,to o treści postów zapominacie.[/QUOTE]



Grey, nikt nie będzie Cie traktował poważnie, dopóki nie przestaniesz być nikim - jakims enigmatycznym Greyem nie wiadomo skąd. Jeśli masz taką wiedzę to miej odwagę napisać na forum kim jesteś konkretnie, gdzie masz salon, jakie masz osiągnięcia, pokaż zdjęcia. Ale xzaraz mi napiszesz że na skype powiesz, my chcemy mieć namacalny dowód, miej tę odwagę. Ale nie pokażesz tego, bo pewnie w ogóle nie jestes groomerem, tylko jakimś internetowym trollem.

Link to comment
Share on other sites

Tak się zastanawiam, czy Grey to przypadkiem nie kobieta, która strzyże w naszym TYGRYSKU. Tam babka tak psuje sznupy, że aż żal patrzeć:roll: I właśnie wycina im połowę firanki pod brzuchem i firankę od pachwiny do kolana:crazyeye:Zostawia też pędzel na ogonie i nieruszone, postrzępione przedpiersie:evil_lol:
Już wiele osób do mnie przychodziło na poprawki:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Balbina12']Właśnie wróciłam z Frankiem od fryzjera.Wygląda cudnie,grzbiecik ma zgolony na 6mm([B]pani powiedziała,że skoro nie ma podszerstaka to te cieniutkie wloski i tak go nie ochronią[/B])łapki zostawione dłuższe tylko zupełnie za dole króciutko obcięte,główka na okrągło.Bardzo mnie się podoba[/QUOTE]

to brzmi tak jakbyś to ty ją o tym powiadomiła :roll:


dasz zdjęcie?

Link to comment
Share on other sites

Bura nie masz racji ,każdy kto ze mną zmienia zdanie.Dla mnie zdjęcie mało wiarygodne. Ja mam trudne warunki oświetleniowe ,pies się kręci , krępujące jest też dla właściciela.Chyba rozmowa więcej może dać , można o wielu szczegółach porozmawiać.
Na forum Planeta Persja byłem nazwany już trollem i nawet zbanowany na pół roku , bo admin się obraził , a teraz jest dobrze i kilka zdjęć wrzuciłem o kotach.Ja wolę rozmawiać i wszystkich traktuję poważnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']to brzmi tak jakbyś to ty ją o tym powiadomiła :roll:


dasz zdjęcie?[/QUOTE]
hmmm,nie będę ciebie posądzała o wróżbiarstwo ale chciałam się spytać skąd wysnuwasz takie wnioski?:cool3: Spytałam się fryzjerki czy będzie mu zimno gdyby mu obcięła włoski na 6mm a ona odpowiedziała ,że nie ponieważ nie ma podszrestka i cieńkie włosy go nie ochronią więc różnica jest niewielka,prawie żadna :roll: Jaki miała bym cel mówić jej o tym i co?szukać potwierdzenia?Chciała sprawdzić co ona o tym sądzi więc zadałam jej takie pytanie:roll: a to,że ma poglądy podobne do ciebie no to sorry ale nie moja wina;)
fotkę wstawię później bo nie umiem....:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feigned']:roflt:
ja nie daje rady, Izuś daj spokój :lol: pan Grey sobie wybiórczo odpisuje :lol:[/QUOTE]

A czy Ci to kogos nie przypomina ? :diabloti: Afrykańskie klimaty hahah :evil_lol:

[quote name='Balbina12']hmmm,nie będę ciebie posądzała o wróżbiarstwo ale chciałam się spytać skąd wysnuwasz takie wnioski?:cool3: Spytałam się fryzjerki czy będzie mu zimno gdyby mu obcięła włoski na 6mm a ona odpowiedziała ,że nie ponieważ nie ma podszrestka i cieńkie włosy go nie ochronią więc różnica jest niewielka,prawie żadna :roll: Jaki miała bym cel mówić jej o tym i co?szukać potwierdzenia?Chciała sprawdzić co ona o tym sądzi więc zadałam jej takie pytanie:roll: a to,że ma poglądy podobne do ciebie no to sorry ale nie moja wina;)
fotkę wstawię później bo nie umiem....:roll:[/QUOTE]

Jak podeślesz mi fotkę na meila to wstawię, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grey']Bura nie masz racji ,każdy kto ze mną zmienia zdanie.Dla mnie zdjęcie mało wiarygodne. Ja mam trudne warunki oświetleniowe ,pies się kręci , krępujące jest też dla właściciela.Chyba rozmowa więcej może dać , można o wielu szczegółach porozmawiać.
Na forum Planeta Persja byłem nazwany już trollem i nawet zbanowany na pół roku , bo admin się obraził , a teraz jest dobrze i kilka zdjęć wrzuciłem o kotach.Ja wolę rozmawiać i wszystkich traktuję poważnie.[/QUOTE]

Kręcisz, Grey i tyle. Troll z ciebie i basta. Co to za wytłumaczenie, chyba że wstydzisz się swoich rezultatów pracy. To juz inna bajka. Zdjęcie mało wiarygodne to na którym konkursie można by cie zobaczyć na żywo? W jakim salonie? Widzisz odpowiadasz wymijająco na każde konkretne pytanie. Żaden z Ciebie fachowiec skoro sie własnej pracy wstydzisz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Balbina12']Już wysłała;)Dzieki.[/QUOTE]

proszę bardzo : )

[IMG]http://lh4.ggpht.com/_4WRmliOAze0/TNRgifa-r3I/AAAAAAAANaI/Fun57_KK0Ss/_DSC3163.JPG[/IMG]

[IMG]http://lh4.ggpht.com/_4WRmliOAze0/TNRgjBGH6yI/AAAAAAAANaM/en8-xAG_4v8/_DSC3160.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Balbina12']hmmm,nie będę ciebie posądzała o wróżbiarstwo ale chciałam się spytać skąd wysnuwasz takie wnioski?:cool3: Spytałam się fryzjerki czy będzie mu zimno gdyby mu obcięła włoski na 6mm a ona odpowiedziała ,że nie ponieważ nie ma podszrestka i cieńkie włosy go nie ochronią więc różnica jest niewielka,prawie żadna :roll: Jaki miała bym cel mówić jej o tym i co?szukać potwierdzenia?Chciała sprawdzić co ona o tym sądzi więc zadałam jej takie pytanie:roll: a to,że ma poglądy podobne do ciebie no to sorry ale nie moja wina;)
fotkę wstawię później bo nie umiem....:roll:[/QUOTE]

wróżbiarstwo mówisz? raczej nie mam takich zdolności, ale nigdy nic nie wiadomo, może mi się jakieś trzecie oko otworzy :cool3::evil_lol:
wniosek taki a nie inny był po przeczytaniu twojego postu, zabrzmiało to tak jakbyś to ty poinformowała panią fryzjer o tym że yorki nie mają podszerstka. ;)
Przecież nic takiego nie mówię złego na ten temat :p opinia że yorki się nie powinno się golić na zimę bo zmarzną to dość powszechna teoria, także nic mnie nei zdziwi, po prostu byłam ciekawa :p

Całkiem fajnie z tą fryzurą wygląda
ale kruszyna z niego ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...