Jump to content
Dogomania

A moze by tak galeria...


:)

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Gru']Myślcie pozytywnie na rzecz seminarium , ja muszę dokończyć welsha , potem wrzucę fotki .....[/QUOTE]

może być, my z pudliszonami tzn Ja i Gośka jedziemy z okolic Lublina Osrowca Swiętokrzyskiego.Chętnie zabierzemy kogoś jeszcze stąd pod ten Olsztyn

17 kwiecień i 12 czerwiec odpadają - mamy z Gośką wystawy w Lublinie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gośka']Ja również się piszę. Z pudlem.... ;) miniaturą - mniej pracy. W tej chwili ogolonym, ale do maja spoko odrośnie i może być "na zepsucie" dla chętnego który chciałby spróbować. Mogę też zabrać młodego - obrośniętego, nie do zepsucia! hihihi ;)[/QUOTE]


czyli lepiej nie ruszac młodego bo jak cos rączki poucinane:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darianna']Ja moge dorzucić setera, tylko uprzedzam że go maszynką dotknąć nie pozwolę :)[/QUOTE]

ja myslę, że każdy będzie robił swojego psa, chyba że będzie chciał dac komuś do popróbowania, albo tj Gośka weźmie psa nie wystawowego na "marnotrawienie"

Link to comment
Share on other sites

ja się odezwę w tym temacie pierwszy raz, chociaż śledzę od dość dawna;) gdyby było organizowane jakieś seminarium i byłaby możliwośc, to również chętnie bym się wybrała! jako modeli mogę brać goldka lub grzywka - a najlepiej dwa:cool3:
powiem, że zawsze mam problem z goldenem. tzn. będę szczera - doświadczenia nie mam prawie żadnego, jak go strzygę to po prostu tak jak mi się podoba, nie tak jak wg wzorca powinien wyglądać, najczęściej powodem jest to, że latem jest mu niewygodnie i za gorąco. Bardzo chętnie dowiedziałabym się od kogoś kto ma pojęcie, co można z nim poczarować:razz:

Link to comment
Share on other sites

Welsha skończyłam o 22.30 ,fotki wysłałam do Izy bo sama nie potrafię wstawić ich na forum . Może jutro wrzuci ;) Ledwie żyję po tym trymowaniu , brwi i brody już nie dałam rady zrobić bo mi ręka wysiadła , nie chciałam poknocić ,zostawiłam to na inny czas ;)

I patrzę a tu chętni na seminarium są co mnie ogromnie cieszy ;) Termin musimy ustalić tak jak napisała Iwax

Link to comment
Share on other sites

tylko jeszcze wspomnę, że może w takim razie załóżmy oddzielny wątek do tego naszego spotkania, bo faktycznie jest o czym mówić, a temat nie pasuje ;D
co do terminu moja propozycja aby ustalić go dokładnie później (skoro zamierzamy się na cieplejsze dni to jeszcze za wcześnie by coś ustalać)
też mi się coś wydaje że jak tyle psów się szykuje to jeden dzień nie wystarczy ;D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psyja']ja się odezwę w tym temacie pierwszy raz, chociaż śledzę od dość dawna;) gdyby było organizowane jakieś seminarium i byłaby możliwośc, to również chętnie bym się wybrała! jako modeli mogę brać goldka lub grzywka - a najlepiej dwa:cool3:
powiem, że zawsze mam problem z goldenem. tzn. będę szczera - doświadczenia nie mam prawie żadnego, jak go strzygę to po prostu tak jak mi się podoba, nie tak jak wg wzorca powinien wyglądać, najczęściej powodem jest to, że latem jest mu niewygodnie i za gorąco. Bardzo chętnie dowiedziałabym się od kogoś kto ma pojęcie, co można z nim poczarować:razz:[/QUOTE]
Ciesze się ,że jest takie duże zainteresowanie , pokłony dla Gru:) Zapraszam z goldenem to moja ulubiona rasa ( chętnie podziele się wszystkim co wiem )Karolina

Link to comment
Share on other sites

Tula spoko, ja tam jestem ciekawa jak sobie greyu poradzi maszynką zrobić pudla w saddle clipa, Bilę myślę że też mógłby pokazać jak się robi maszynką na lwa? Ale Bila to pryszcz, toć ona wielkości pompona u Birinka i włosek jeszcze młody :D

Birinek, maciupenieczki pudelek, dla lepszego wyobrażenia proporcji, handlerka, której nie widać Iwax ma 170 cm wzrostu
[IMG]http://www.duzypudel.republika.pl/images/finlandia1.jpg[/IMG]

a na fryzurkę taką Iwax planuje go ściąć, fryzura robiona przez Iwax na pudlu po jej psie.
[IMG]http://www.duzypudel.republika.pl/images/saddleclip1.jpg[/IMG]

ah już się nie mogę doczekać rzeźbienia maszynką. Śniezynka myślisz że sadystka ze mnie?? Sadystka to Tula bo ona chce Bilę dać ;D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...