Jump to content
Dogomania

A moze by tak galeria...


:)

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Gru']Nie wiem jak się edytuje ;([/QUOTE]


masz opcje "edytuj" po prawej stronie na dole swojego postu. Jak wcisniesz to wlaczy Ci sie tryb edycji. jednak musisz jeszcze raz wejsc pod "zaawansowana edycja" i to wcisnac-wtedy to co zmienisz bedziesz mogla zapisac :) Bo po pojedynczym wcisnieciu Edycji jakos zapisac zmian nie mozna ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses']Ilka21, bardzo ładny Cairnik, tylko ogonek bym grubszy zostawiła, taki na kształt marchewki (u nasady grubszy), główka fajna, chociaż można by jeszcze miejscami przeskubać . I może bym tak bardzo nie trymowała na dole - tzn. zostawiła ciut więcej, chyba, że pies młody i ogólnie nie było czego trymować. Na udzie można było zostawić minimalnie więcej sierści, żeby kątowanie było bardziej widoczne.
Wiesz z jakiej hodowli ta szczotka?[/QUOTE]

Suka ma super szatę, dawno takiej nie dotykałam i nei robiłam, jej kumpelka ma gorszą a do tego poprzednia pani groomer oszukała wlaścicielkę mówiąc że trymuje a wystrzygła i ją trymowałam na łyso. U tej co wstawiłam musiałam się powstrzymywac by nie zrobić na łyso bo tak mi się super skubało i tak sierśc wyłaziła że aż prosiła się o to, dlatego też wiecej zdjełam z niej jak powinnam. Właścicielka mówiła mi z jakiej hodowli ale nie pamiętam :( Suczka była po sterylce i cały brzuch miała goły stąd taki dół wybrakowany. Dziękuje za podpowiedzi bo drugi raz w życiu robiłam cairnika.

Gru masz rację z tym przedpiersiem bo widze to na fotach a z łapkami to ja mam zboczenie i lubię takie ;) a ona ma sierść na nich jak pudel, mogłabym jej tam urzeźbić co bym chciała :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ilka21']apropo edytowania to ja też musze pisac jeden pod drugim bo edycja mi nie działa niestety, niezależnie od tego ile bym próbowała i w jaki sposób[/QUOTE]
Uczę się dopiero z tymi cytatami i edycjami....;)
A co oznaczają te płomyki albo łapki pod nikami?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grey']Ilka21 na razie pudla nie mam , ale w środę kończę bobka i jeżeli to Cię interesuje, to możemy się spotkać , a szczegóły na pw.[/QUOTE]
A bobek to ten którego wstawiłeś pare miechów temu leżącego i niedokończonego? :evil_lol:
Pochwal się zdjęciem :cool1:

Tygrys bajer :lol::lol:

Uszatek :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gru']Tak jest , że w trakcie robienia na stole nie widać pewnych niedociągnięć i proporcji. Dobrze jest zobaczyć psa w ruchu albo zrobić zdjęcie i wtedy wiadomo co trzeba poprawić. Zawsze tak robię gdy przygotowuję psa do wystawy ;)[/QUOTE]

Zgadzam się w 100% najlepien ja fotach widać


[quote name='Bura']Jak dla mnie to za długą zostawiłaś kulę, ja bym ją skróciła bo optycznie wydłuża psa. Ale ja sama mam z tym problem, w piatek będę Igora strzygła zobaczymy co wyjdzie. Kula powinna się zaczynas pośrodku psa a u Ciebie dół jest krótszy niz góra kuli.

trening czyni mistrza może kiedys zrobie dobrą tą kulę


I jeszcze chyba bardziej powinnaś wyciąć na słabiźnie, ale może to tylko mi się tak wydaje...[/QUOTE]

trening czyni mistrza może kiedys zrobie dobrą tą kulę :).A ze słabizną masz rację ale bałam sie ciachać żeby nie ciachnąć psa.


[quote name='Gru']lilix4 napisała ,że musi jeszcze poprawić dlatego wiem ,że widzi to o czym napisała Bura ;)[/QUOTE
dziękuję :)

[QUOTE=NightQueen;
Pudel super wygląda :)[/QUOTE]

dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

No wiesz, tako krawiec kraje jak mu materiału staje - musisz wziąć pod uwagę budowę psa itd, co chcesz ukryć, co uwidocznić... To takie tylko luźne uwagi - nie pamiętam jaka jest Pati pod tą góra futra, jak bardzoej zarośnie to będziesz mogła rzeźbić :) Moje nowe nożyczki Groommaster są boskie - ale mnie już ręka boli, ba ręka, wszystko inne też - Boziu jak taka grypa człowieka potrafi wykończyć... A wystawa już w niedzielę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']No wiesz, tako krawiec kraje jak mu materiału staje - musisz wziąć pod uwagę budowę psa itd, co chcesz ukryć, co uwidocznić... To takie tylko luźne uwagi - nie pamiętam jaka jest Pati pod tą góra futra, jak bardzoej zarośnie to będziesz mogła rzeźbić :) Moje nowe nożyczki Groommaster są boskie - ale mnie już ręka boli, ba ręka, wszystko inne też - Boziu jak taka grypa człowieka potrafi wykończyć... A wystawa już w niedzielę...[/QUOTE]

nom musi trochę zarosnąć żeby moznabyło więcej poszaleć.Kuruj sie kuruj bo wystawa tuz tuż

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aneta']Dam chętnie jakiegoś strzyla do przygotowania maszynką , takiego najlepiej w wieku 5 msc. To sobie Grey "wyrzeźbi", tylko nie wiem co i w jaki sposób ;)
Najlepiej białego lub morele - o własnie szczególnie one mają perfekcyjny włos - każdy kłaczy w inną stronę :):):) i to dłuuuuuuuuuuuuuuugo !!! Do 2 lat a nawet dłużej ;) Robi się psa w sobotę wieczorem a rano w niedzielę segregując i teoretycznie prostując każdy włosek a rano to już kupa nieszczęścia pełna górek i dolinek ;)

Tzn ja znam sposób na strzyzenie tylko maszynkowe. Trzeba go zacząć 2-5 msc w zależności od wielkości psa. Początkowo się tnie psa najdłuzszym ostrzem i potem docina partie krótsze co tydzień - w sumie w dojdzie się do jako takiego efektu. Oczywiście przy założeniu że mamy psa z perfekcyjną szatą idalnie równo rosnącą na całym ciele ;) Taką co po każdym kąpaniu nie zmienia skrętu , co się po drodze nie wyłamuje , nie kołtuni itd ;););) Bo inaczej można się zdziwić ;)[/QUOTE]

Z tym białym - święta prawda, a ja już myślałam, że tylko ja jakaś niewyuczalna jestem... Zastanawiam się, czy na zadzie już dzika dzida może mieć dorosły włos, bo tam się trzyma jakoś a reszta - dramat :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...