Jump to content
Dogomania

A moze by tak galeria...


:)

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Gru']A suczkę Kamrat CASABLANCA pamiętasz?[/QUOTE]


Kamrartów chodzio wiele, samej Casablanki nie pamietam ale to był miot po Koksie Pigmej (jakoś bardzo blisko spokrewnionej z IGĄ -może rodzice byli nawet ci sami), dośc malutkiej suczce, i tą pamietam jeszcze z wystaw jak z Martą jeździłam.

Link to comment
Share on other sites

Myślałam że będzie co nadrabiać a tu tyle stron paplaniny i parę fotek na krzyż :P
Nie mogę się oprzeć wrócić do tej foteczki:
[url]http://img525.imageshack.us/img525/554/img4509j.jpg[/url]
Darianna poprostu pomysł boski :D:D:D musimy wypróbować :D

I tu też muszę skomentować no bo wiadomo moja rasa :D
[url]http://lh5.ggpht.com/_jp0qOrb1_-4/TNqZH1WTnTI/AAAAAAAAC6E/DvYiY-y0pb4/DSC_0008.JPG[/url]
Lilka21 podziwiam Cię za upór że chciałaś się wziąć za golonego westa....pełen szacun.....nie boisz się że następnym razem właściciel wróci do groomera który znów go zgoli??
Dlaczego pytam....bo widzę ile się natargałaś ;/ też mam puszka (może nie aż takiego :P albo przynajmniej już nie takiego) po pół godzinie targania mam serdecznie dość...... Nie jest łatwo targać taki miękki włos, on nie wychodzi tak łatwo jak powinien.
A teraz co bym zmieniła....no to na pewno tak jak Gru przedpiersie....kiedyś zaznaczało się je bardziej właśnie przez taką linię włosów ale teraz już ta moda opada. Główka: linia glówki zrobiona bardzo ładnie ale coś tam przy uszku mi się nie podoba....ja bym pociągnęła równo aż do czubka ucha (nie wiem czy mnie rozumiesz). Teraz łapki i tyłek.....
Nie wiem czy to było życzenie klienta by zostawić takie dzwony ale wyglądają one troszkę nieproporcjonalnie do krótkiej sukienki, co innego gdyby sukienka była dłuższa. Ja też jeszcze do niedawna zostawiałam mojemu dzwony, ale ostatecznie coraz to bardziej się ich pozbywam....jeszcze jakieś resztki pozostały na przednich łapach...może pokażę zdjęcia moje

Przed
[IMG]http://img339.imageshack.us/img339/9038/dsc5491.jpg[/IMG]

po
[IMG]http://img339.imageshack.us/img339/295/zdjcie0345p.jpg[/IMG]

[IMG]http://img822.imageshack.us/img822/851/zdjcie0349v.jpg[/IMG]


Ostrzegam nie jestem groomerem a mój pies jest wynikiem moich prób i błędów. Tym razem szczerze przyznam się że mi nie wyszedł ;/ bo za bardzo go zapuściłam i się natargałam jak głupia...no ale cóż, zdarza się :D

Przejścia mamy niedopracowane...wiem....część odrasta dlatego tak to wygląda i jak zwykle miałam zostawić więcej na szyjce i ogonie i znów nie wyszło :P

Lilka21 podziwiam Cię tylko cza było powiedzieć właścicielowi że po pierwszym trymowaniu efektu nie będzie dopiero gdzieś po trzecim trymowaniu wyjdzie na wierzch ten odpowiedni prawidłowy włos, który będzie się ładnie układał i przede wszystkim wolniej rósł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lilki16']Basiu Ale dzięki Tobie , bardzo dziekuje za prywatne seminarium :)i za goscine i za wszystko:)Karolina:)[/QUOTE]
Karolcia ,nie ma za co ;) Ja też się czegoś nauczyłam , no wiesz ta broda .....wypłaszczanie itd. ;)

Link to comment
Share on other sites

Gru świetny pomysł z tym seminarium , pieniądze lepiej wydać na prof. sprzęt.Dziękuję za zaproszenie i oczywiście służę pomocą .Westik Evelynkii byłby świetnym modelem na takim seminarium. Fajna fryzura ogródkowa .
Bardzo przydatne są Marsy ,które ułatwiają pracę ,użyłbym 3 Marsy .
Ogólnie zauważyłem , że u terierów pojawiła się linia sznaucerów , a zanikła linia terierów , która jest trudna do zrobienia ,przejście z krótkiego w długi włos bez widocznego progu .

Link to comment
Share on other sites

Może być i początek kwietnia , dlatego napisałam ,że czekam na propozycje i wtedy dogramy termin. Duży pudel mile widziany ;) Dopiero rzuciłam temat , mam nadzieję ,że chętni się znajdą....Dobrze jest mieć możliwość podniesienia poziomu swoich umiejętności i wymiany doświadczeń , tak myślę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gru']Evelynkaa bardzo mi się podoba dolna linia , ogólnie też nieźle ;) Ja bym zostawiła więcej na kłębie a miej na lędźwiach ....Ale może to tylko tak na fotce wyszło.
Zdjęcia nie zawsze oddają to co jest faktycznie.[/QUOTE]
Masz rację za dużo ściągnęłam z szyjki w dól, ale lędzwie już za krótko bo nawet mała dziurka wyszła. A wszystko przez to że już byl za bardzo zarośnięty.
[quote name='Grey']Gru świetny pomysł z tym seminarium , pieniądze lepiej wydać na prof. sprzęt.Dziękuję za zaproszenie i oczywiście służę pomocą .Westik Evelynkii byłby świetnym modelem na takim seminarium. Fajna fryzura ogródkowa .
Bardzo przydatne są Marsy ,które ułatwiają pracę ,użyłbym 3 Marsy .
Ogólnie zauważyłem , że u terierów pojawiła się linia sznaucerów , a zanikła linia terierów , która jest trudna do zrobienia ,przejście z krótkiego w długi włos bez widocznego progu .[/QUOTE]

Grey to nie że pojawia się moda na sznaucerowe przejście tylko trudno jest wykonać odpowiednio przejście. Pisałam że przejście mielismy zepsute i teraz zapuszczamy co nieco dlatego tak to wygląda a nie innaczej....nie jestem profesjonalistą....cały czas się uczę. Miałam w ręku tylko jeden mars i nie podobał mi się tym bardziej że mój pies jest miękki. Za to niedługo kupię sobie hauptnera niebieskiego bo jest świetny. A jakiego marsa ty byś użył?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwax']z pudlem ktoś się pojawi, w najgorszym razie ja z dużym, tylko trochę termin "gorący" -i nie chodzi o pogodę, a moze jak się sezon jeszcze nie zacznie na dobre np. koniec marca, poczatek kwietnia?[/QUOTE]

Iwax PLISSS z Birinkiem, specjalnie dla Greya, żeby wyrzeźbił go maszynką na saddle clipa. Proszę proszę.... :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...