Jump to content
Dogomania

BARNEY-NARESZCIE SIE UDALO!!!BARNEYEK MA DOMEK!!!


Oleczkaa

Recommended Posts

  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziekuję za zdjęcia, sprawiłaś mi ogromną radość, że mogłam popatrzeć na niego jeszcze raz, mój kochany Barneyek, moję szczęście :( i znowu się popłakałam no :( :( moja słodycz ja chce do niego :puppydog: :sadCyber:

---------------------------------------------------------

słuchajcie nasza akcja przynosi efekty !!! właśnie dostałam smsa z Olsztyna, żeby podać nr konta osoba napisała że wstydzi się za tą "bladź" z tego samego miasta ;) i że wpłaci pare złotych <jupi>

Link to comment
Share on other sites

Czuje sie troche winna calej tej "akcji"-w koncu to do mnie babsko zadzwonilo i to ja z nią rozmawialam.Moze za bardzo ufam ludzim,moze moglam ją dokladniej sprawdzic-sama juz nie wiem.Ale jak sprawdzic czlowieka przez telefon?Wszystko wydawalo sie super-pani byla miła,o piesku wyrazala sie bardzo ciepło i naprawde myslalam,ze trafil mu sie wspanialy domek :( mam mega-doła-od soboty :cry:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania-tygrysiczka']Czuje sie troche winna calej tej "akcji"-w koncu to do mnie babsko zadzwonilo i to ja z nią rozmawialam.Moze za bardzo ufam ludzim,moze moglam ją dokladniej sprawdzic-sama juz nie wiem.Ale jak sprawdzic czlowieka przez telefon?Wszystko wydawalo sie super-pani byla miła,o piesku wyrazala sie bardzo ciepło i naprawde myslalam,ze trafil mu sie wspanialy domek :( mam mega-doła-od soboty :cry:[/quote]

Ani Słonko mam dokładnie tak samo, też się obwiniam za to wszystko, bo to ja go znalazłam, i narobiłam szumu, teraz mam wyrzuty sumienia że mogłam go zabrać do shroniska i tutaj mu szukać domku i oszczedzic mu tkiej poniewierki :( Ale wkoncu musze przetłumaczyć tej mojej zakutej głowie że moze i dobrze ze sie tak stalo, ze teraz jest mu dobrze a my znajdziemy mu domek. Głowa do góry Aniu :*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"Oleczkaa"
Ani Słonko mam dokładnie tak samo, też się obwiniam za to wszystko, bo to ja go znalazłam, i narobiłam szumu, teraz mam wyrzuty sumienia że mogłam go zabrać do shroniska i tutaj mu szukać domku i oszczedzic mu tkiej poniewierki :( Ale wkoncu musze przetłumaczyć tej mojej zakutej głowie że moze i dobrze ze sie tak stalo, ze teraz jest mu dobrze a my znajdziemy mu domek. Głowa do góry Aniu :*[/quote']

Dziewczyny Kędzior do schroniska :o
Nigdy w życiu!!!!!!!!!!
Nie zamartwiajcie sie tamta adopcja to juz przeszłość.
Najważniejsze, że teraz jest bezpieczny, najedzony,leczony i pod dobrą opieką.
Mobilizujmy siły na szukanie mu domu.
Prawdopodobnie w niedzielę pojedziemy z nim, Sonia i Dzordzem do WOTu

Link to comment
Share on other sites

Piszcie jak tam nasze złotko? wykąpane już? no i jak się miewa.

No i mam takie nurtujace pytanie. Bo jak Barnuś zostanie w hotelu powiedzmy długo(oby nie) to nazbiera sie rachunku na ho ho np. okolo 1000zł to jak my to zaplacimy? watpie zy uda nam sie tyle nazbierac :(

Link to comment
Share on other sites

Mam super wiadomosc-Barneyek-Kedziorek jest juz w domu!!!!!! :multi: Taaaaaaaaaaaakie buziaki dla kochanej Oleczki i dla wpanialych dziewczyn asif1 i deszczowej :angel:
Tym razem to cudowni ludzie i wspanialy domek :D
Kochany Barneyku-wszystkiego najlepszego w nowym domku,bądz szczęsliwy :D

Link to comment
Share on other sites

:D tak, to prawda :lol:

Kędziorek wyglądał oszałamiająco i z radością powitał swoich opiekunów, a oni jego. Pan nawet rzucił się na kolana, żeby się pomiziać :P
Jest spisana umowa adopcyjna i za niedługo zadzwonię, co tam słychać :P

Kędziorek nawet sie nie obejrzał, jak wskakiwał do samochodu :lol:

super, nie? :angel:

Link to comment
Share on other sites

Kochane jestem taaaaaaaaaka szczęśliwa :D Udało się nareszcie :D

[size=6][color=red] OGROMNE BUZIAKI DLA ANI-TYGRYSICZKI,DESZCZOWEJ,ASIF1 PANI DOROTKI,DLA DYREKCJI HOTELU W OTRĘBUSIE. GDYBY NIE WY NIEUDAŁOBY MI SIĘ ZNALEŹĆ MU TAK WSPANIAŁEGO DOMKU. MALEŃKIE-JESTEŚCIE WIELKIE ;)[/color] [/size]

to kiedy pijemy? :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...