Jump to content
Dogomania

ZDJĘCIA (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Aireedhelien

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zdjecia swietne!! A too jak Boro leci.. :lol: :lol: Tez chce tak umiec! :lol: super!

:o :o smycze urywaja :o :lol: :lol: :lol:

Mejk naszczescie jeszcze zadnej nie zerwal.. a nawet boje sie pomyslec co by to bylo jakby zerwal w jakims ruchliwym miejscu.. :roll: :lol:

WIECEJ ZDJEC! :D

Link to comment
Share on other sites

Marta zdjecie mi sie nie otwieraa tzn laduje sie i laduje juz chyba z pol godziny :roll: :( ale bede dalejwalczyc, moze sie wkoncu uda :lol:

o Basterku to duzo nie bede pisac! Baster jest bardzo ladnym psem! Sliczny.. Caly tatus.. :D Jak teraz jest taki ladny to co to bedzie jak urosnie.. :D Piekny! Wysciskac go od nas!

Tak sobie patrze na te zdjecia i jestem ciekawa czy ja bede mogla kiedys tak spuscic Mejka :roll: :roll:

Link to comment
Share on other sites

Może troszkę nie w temacie, ale nie całkiem.

Dziś wybrałem się z Demonem do jego rodziców. Mam w sumie mieszane uczucia. Właściciele hodowli bardzo mile nas przyjeli. Natomiast tatuś Demona jakby go puścić z kojca to by chyba zjadł Demona. No w końcu on tam rządzi :lol: Mamcia też nie była przyjazna. Szkoda 8)

Mam kilka fotek z tego spotkania. W wolnej chwili zamieszczę i tatę i mamę.

Demon jest podobny do obu. Maść dokładnie mieszana, budowa raczej matki, wielkość raczej ojca, układ pyska matki, a fafle to chyba po pradziadku lub prababce bo żaden z ich boksów nie ma takich dużych jak demon.

Pozdrówka.

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie.

Wiem że na pewno wiele razy pojawiało się to pytanie.I moze odpowiedż na nie jest gdzies na forum.Jak by była to wystarczy jak ktos napisze gdzie!

Chciałabym wklejać zdjecia Goti tu na forum :D Ale nie wiem jak :oops:

Dziekuje za odpowiedz.

P.S. :D Wiem że mogłabym sama poszukać.Półtoraroczne dziecko i szczeniaczek zajmuja mi bardzo duzo czasu.Wiec będę wdzieczna za pomoc :D

Link to comment
Share on other sites

Netka. Najpierw musisz umiescić zdjecia na jakimś ogólnodostępnym serwerze.. Jakorzystam z konta Moje Miasto czy jakoś tak w Interii.. Jak zdjęcie jest już w necie i ma swój adres www to wystarczy zrobić tak :

tutaj adres

I juz. :) Najgorzej z tym wtaswianiem ich do netu.. Ale jak już założysz konto to idzie bez problemów.. :)

Gdybyś jeszcze miala jakieś pytania to śmialo.. :) Odpowiem w miarę możliwosci.. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...