Jump to content
Dogomania

ZDJĘCIA (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Aireedhelien

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Anastazja-świetne zdjęcie :D -zreszta jak zawsze :D

mrowka-dziekuje serdecznie za pomoc.Zdjęcia posłałam mam nadzieje że doszły.

Niestety nie mam jeszcze zeskanowanych wszystkich zdjęć-mam ostatnio problemy z komputerem :evil: No i z tego względu nie mam zdjeć konkretnie Goti.Narazie posłałam zbiorowe zdjecia :wink: Ponieważ strasznie chciałam wam ja pokazać :oops:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie :D Znów zaglądam po długiej przerwie :wink: Jak tam sie mają wasze psiaki? U mnie i u Killera wszystko w porządku :lol: Mój "Maluszek" skonczył 7.05 rok :wink: Kawał byka z niego - aktualnie wazy 40kg :wink: Jutro czeka go debiut na wystawie w Słupsku, 3majcie kciuki :) Ktoś z Was moze sie tam wybiera? Ja niestety nie moge :-? Ale wystawiac bedzie moja siostra :) 3majcie sie wszyscy :D

P.S. Korzystajac z okazji wklejam kilka fotek 8)

IMG_0479.jpg

IMG_0480.jpg

IMG_0485.jpg

IMG_0500.jpg

killer10.jpg

killer11.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jejku jak on wyrósł... :o PIĘKNY PIES !!!!!!

40 kg ??? :o Nie załamuj mnie.. Mój wazy (tak około 31-32 kg.. :( )

Wystają mu zeberka, guzy biodrowe i wogóle.. :( No i nijak to zmienić bo paskud jeść nie chce.. :evil:

I niech mi teraz (porównując Grafcia do Killera) ktoś powie,ze przesadzam twierdzac,ze mój pies jest chudy.. :(

Link to comment
Share on other sites

hahaha zdjecie Corisa boskie! :lol: :lol:

:o :o ale on juz duuuuuzy!!! Sliczny, swietny!!Tylko zdjecia mi sie nie chca otwieraz- otworzylo sie tylko jedno a reszta tylko troszeczke :(

Marta nie martw sie! ;) Mejk wazy 27 kg :D :wink:

A ja teraz wklejam zdjecia DUUUZEJ ( :o )Gothinki, ktora jest sliczna! A ten makijaz!! :D Gdzie ona chodzi do stylistki?? Poprosze adres :lol: :lol:

Wysciskaj ja ode mnie!!

Tutaj Netka razem z corka i oczywiscie Gotha (20 maj)

http://mejk.webpark.pl/netka1.jpg

jeszcze raz

http://mejk.webpark.pl/gothanetka.jpg

A tutah Gothinka z gory

http://mejk.webpark.pl/gotha.jpg

teraz powinny dzialac :)

Netko ciesze sie ze opis Ci sie podoba :lol:

O rany!! Wspolczuje Ci bardzo! :( Jeszcze naszczescie nie mialam okazji i mam nadzieje ze nie bede miec zeby pies sie dusil :( Ja juz przezywam jak mejk wymiotuje a co dopiero jakby mi sie dusil! :cry: Jestem z Ciebie dumna ze to wszystoo wytrzymalas!! :D

A dobrze pisze Gotha?? Czy moze mam pisac normalnie Goti? :roll: :wink:

Wysciskaj ja mocnoo!!

A zdjecia od Killera jak nie bylo ich widac tak dalej... :(

Link to comment
Share on other sites

Ja tez nie widzę zdjęc.

Ale opis super :D DZIĘKI

Co do Goti to ona chudzina jest :cry: Miała wypadek w tamtym tygodniu i niedość że wogule była szczuplutka to wtedy jeszcze scchódła :cry: Na spacerze wciagneła przez tchawicę aż do drzewa oskrzelowego całą iglasta gałązkę miała 4-cm.Z Krakowa jechałam nocnym pociagiem do Wrocławia na zabieg bo tylko tam mieli taki sprzęt jak trzeba i dawali gwarancję,że jak znajda to to wyciagna.To był dramat.Psinka sie dusiła.Była na sterydach i przeciw bólowych-ale i tak strasznie cierpiała.Nie wiadomo było czy dożyje do zabiegu.Na szczęście wszystko sie udało.Moi weterynaze,profesorowie z uczelni we wrocławiu(któży wykonali zabieg)i pani hodowczyni od której mam Goti-WSZYSCY ZACHOWALI SIĘ WSPANIALE.

W tamtym tygodniu przeżyłam dramat.Niewiedziałam że już tak tę psinke kocham :oops: To był koszmar.Jeszcze mała córeczka której musiałam znależć opieke(a ona jest troszke bardziej wymagajacym dzieckiem)

Naszczęscie wszysto dobrze sie skonczyło.

Link to comment
Share on other sites

Ach i dziękuję mrowka za komplementy w imieniu suni.

Makijaż trwały :D

Jak uda mi się zeskanować więcej zdjec to bedzie go lepiej widać.I wogule psinkę sobie poogladacie.Bo te zdjecia kiepskie :-?

Link to comment
Share on other sites

No i ztego wszystkiego zapomniałam Killer i Grafcio to BOSKIE PSIAKI-NAPRAWDĘ.

Goti ma taki sam kolorek sierści co Killer-przynajmniej mogę sobnie jąteraz lepiej wyobrazić jak będzie duża.Oczywiście mówię o umaszczeniu-bo co do wielkości to wiadomo :D

Link to comment
Share on other sites

Tak teraz wszystko widzę i jest ok.Wielkie dzięki.

Jeżeli chodzi o imię to piszcie jak chcecie ja sama piszę i wołam na nią albo Goti albo Gota(gotha).

To też zależy jak poważnie ma brzmieć mój wywód do mojego psika :wink

Dziekuję za komplement :oops:

Psina jest wysciskana odkad jest znami w domu.Ale teraz od tamtego wypadku to ma już chyba tych scisków dość :D Ale ściskam nadal :lol:

Link to comment
Share on other sites

Netko Gotha jest śliczniasta !!!! :D Przez to umaszczenie (i makijaż ;) ) jest niesamowicie charakterystyczna.. :)

No i jak już urosła odkąd ją widziałam na stronach hodowli Renezu..

Czekamy na kolejne zdjęcia.. To czysta przyjemność oglądać taaakie cuda. :)

Dziewczyny mnie zdjecia Killera opczątkowo tez nie chciały się otworzyc, dłuugo je meczyłam odświeżając stronę ale się udało.. 8) teraz widzę wszystkie.. :)

Link to comment
Share on other sites

Marta

Specem od bokserów nie jestem, ale na moje oko Twój psiak jest dosk. pod względem eksterieru, ma bardzo szlechetną głowe, jest proporcjonalnie zbudowany, tylko czekać aż będzie odnosił sukcesy na ringach :wink:

A w ogóle śłiczny psiak :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...