Jump to content
Dogomania

Kto chętny na wspólne treningi obedience w Warszawie?


Flaire

Recommended Posts

  • Replies 218
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

betty labrador :lol: dziekuje za zainteresowanie:lol: juz zdecydowalam, ze najpierw pouczeszczamy do psiego przedszkola i jesli potwierdza ,,kumatosc,, suni to wtedy zdecydujemy co dalej.GRZYWACZE mam od 7 lat ale tak madra sunie po raz pierwszy:multi: wykonuje duzo polecen ,uwazam ze oprocz wystaw warto z nia pocwiczyc :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agama']betty labrador :lol: dziekuje za zainteresowanie:lol: juz zdecydowalam, ze najpierw pouczeszczamy do psiego przedszkola i jesli potwierdza ,,kumatosc,, suni to wtedy zdecydujemy co dalej.GRZYWACZE mam od 7 lat ale tak madra sunie po raz pierwszy:multi: wykonuje duzo polecen ,uwazam ze oprocz wystaw warto z nia pocwiczyc :lol:[/QUOTE]

no jasne, z kazdym psem warto cwiczyc, chocby dla samej przyjemnosci uczenia, nawet te mniej kumate psy przy odpowienich metodach rozkrecaja sie, i wydaja sie byc bardziej kumate:p
pozdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Odnawiam temat, bo śniegi już stopniały :eviltong: i trza siem wziońć do roboty... ;-)

Ja proponuję, żeby tu się wpisały osoby, które byłyby zainteresowane ewentualnym wspólnym ćwiczeniem obedience, na tej zasadzie, co dorotak i ja robiłyśmy to w zeszłym roku. Co to znaczy? W zasadzie tylko tyle, że spotykamy się regulanie - czas i miejsce do ustalenia - i ćwiczymy... Pomagamy sobie na wzajem w ćwiczeniach, które wymagają udziału więcej niż jednej osoby (czyli przynajmniej w wybieraniu patyczków).

Podkreślam, że ja nie proponuję prowadzić żadnego kursu - ani dla początkujących, ani na żadnym innym poziomie. Ale łatwiej jest się zmotywować do dzieła, jeśli jest się w grupie i dlatego proponuję zacząć się zbierać.

W sobotę są zawody agility w Pęcicach, ale wiele osób ma piątek wolny, no i niedziela też jest możliwa, choć dla mnie głównie po południu.

Co Wy na to?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Odnawiam temat, bo śniegi już stopniały :eviltong: i trza siem wziońć do roboty... ;-)

Ja proponuję, żeby tu się wpisały osoby, które byłyby zainteresowane ewentualnym wspólnym ćwiczeniem obedience, na tej zasadzie, co dorotak i ja robiłyśmy to w zeszłym roku. Co to znaczy? W zasadzie tylko tyle, że spotykamy się regulanie - czas i miejsce do ustalenia - i ćwiczymy... Pomagamy sobie na wzajem w ćwiczeniach, które wymagają udziału więcej niż jednej osoby (czyli przynajmniej w wybieraniu patyczków).

Podkreślam, że ja nie proponuję prowadzić żadnego kursu - ani dla początkujących, ani na żadnym innym poziomie. Ale łatwiej jest się zmotywować do dzieła, jeśli jest się w grupie i dlatego proponuję zacząć się zbierać.

W sobotę są zawody agility w Pęcicach, ale wiele osób ma piątek wolny, no i niedziela też jest możliwa, choć dla mnie głównie po południu.

Co Wy na to?[/quote]
Witam! Nie będę wam się tu dlugo wywodzic, ale kupując psa nie miałam zamiarów szkoleniowych itp. Smutno Mi, że przez pierwszy rok nie zauważałam, że pies cierpi z powodu braku wyładowania się w jakiś sensowny sposób (agility, obedience, frisbee, tropienie). Dopiero zrozumiałam to w marcu tego roku. Od tego czasu ćwiczymy agility w czym mój pies okazał się swietny, do tego super sie bawimy i pogłębiamy więź, oczywiście czasami też są "nie udane" tory. Oprócz agility trenujemy ale to w bardzo małym stopniu obedience, właściwie to tak "dobrze" to nic nie umiemy, więc chciałabysmy poćwiczyć rzeczy które są w zerówce pod okiem tych lepszych, no np. zostawanie to u nas max 15 sekund, ale cwiczymy systematycznie i wydłużamy. Ja chetnie się spotkam, ale w sobote mam wspomniane wyżej zawody wiec najwyżej w niedzielę, Flaire miło było by Cie poznać ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja też chcę :sweetCyb:
Tyle, że najbliższy weekend odpada, bo mam gościa i imprezę w sobotę, więc w niedzielę raczej średnio będe sie nadaać do czegokolwiek ;)
A jeśli chodzi o późniejsze terminy to: w piątki wieczorem, soboty i niedziele rano chodzę na szkolenie z Sabiną, a w niedzielę w południe na agility z Bugajskim... Więc wychodzi na to, że najbardziej pasowałoby mi w dni powszednie :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Odnawiam temat, bo śniegi już stopniały :eviltong: [/quote]
Popatrz, no fakt! :evil_lol:

[quote name='Flaire']W sobotę są zawody agility w Pęcicach, ale wiele osób ma piątek wolny, no i niedziela też jest możliwa, choć dla mnie głównie po południu.[/quote]
Nie wiem jeszcze jak będzie u mnie wyglądala niedziela (ale raczej odpada), ale taki piątek około południa? Byle gdzieś z dala od Centrum...

A potem w tygodniu... Jesli nie bedzie to kolidowało z naszymi treningami agility to chętnie, ale my możemy być najwcześniej na jakąś 19.30...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PUENTA imszar']Ja także bym mogła w piątek, ale dopiero ok. 15. [/quote]

Ja niestety około 14.00 muszę już wracać... Ale na pewno to nie ostatnie takie spotkanie, więc jeśli pasuje Wam bardziej po południu, to po prostu spotkamy się następnym razem ;)

[quote name='sylwekw']A czy można przyjśc ze swoją suczką tylko popatrzeć?[/quote]

Jasne :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Mi pasuje!
[B]Flaire?[/B][/quote]
No narozrabiała i poszła :mad: :evil_lol:

Czyli wstępnie w Skaryszaku ok. 12.00 Pati, wiesz gdzie się zwykle spotykałyśmy? Przy przystanku tramwajowym na rogu Waszyngtona i Międzynarodowej.

Potwierdzimy jeszcze jutro rano.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotak']No narozrabiała i poszła :mad: :evil_lol: [/quote]No właśnie wróciłam, no! :diabloti: U wnusi-Apci byłam na urodzinkach! :loveu:

[quote name='dorotak']Czyli wstępnie w Skaryszaku ok. 12.00 Pati, wiesz gdzie się zwykle spotykałyśmy? Przy przystanku tramwajowym na rogu Waszyngtona i Międzynarodowej.

Potwierdzimy jeszcze jutro rano.[/quote]Ja na 12 nie dam rady, najwcześniej tak na 12:30-13. Ale Wy możecie się sptkać wcześniej, a ja dołącze jak będę mogła.

Link to comment
Share on other sites

Hmmm, nie wiem, jak w Warszawie "właściwej", ale u mnie leje równo i jakoś nie zanosi się, żeby to był deszcz przelotny (chyba, że "przeleci" wieczorem :diabloti:). W tej sytuacji jako że jutro i tak nas wszystkich czeka dzień pod chmurką a pogoda może być podobna :roll: myślę, że należy sobie dzisiaj darować... W każdym razie my nie przyjedziemy.

Link to comment
Share on other sites

Hmm. Jak wracałam z pracy kilka minut temu to lało jak z cebra; teraz przestało, ale nie wiem, na jak długo, bo tak na przemian pada i nie już od rana... Ale co najgorsze, moja Królewna Misia dzisiaj dała mi do zrozumienia całkiem niejednoznacznie, że ten deszcz jej nie odpowiada, a chodzenie po kałużach też nie. Jakieś nowe zwyczaje, bo w przeszłości nigdy jej to nie przeszkadzało. Ale cóż, wiek ma swoje przywileje ;-).

Tak więc w celu oszczędzania Misi zostajemy chyba w domu... Zaraz dzwonię do PATIszona, żeby się upewnić, że ona w swoim zapale wie, że ze spotkania nici...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

a przyjmiecie pod swoje skrzydła zapaleńca-amatora..?
my jeszcze nic nie umiemy z obidience :(
ale kończymy właśnie PT w Baritusie, i mam nadzieję, że w wakacje uda się zapisać na obidience :D no i agility też za mną chodzi ;) ale podobno niema przeciwskazań, żeby ćwiczyć to równolegle :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='megii']a przyjmiecie pod swoje skrzydła zapaleńca-amatora..?
my jeszcze nic nie umiemy z obidience :(
ale kończymy właśnie PT w Baritusie, i mam nadzieję, że w wakacje uda się zapisać na obidience :D no i agility też za mną chodzi ;) ale podobno niema przeciwskazań, żeby ćwiczyć to równolegle :)[/quote]

jak cwiczycie z Baritusie to zapytaj tam; prowadza tez Obedience:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...