Jump to content
Dogomania

Kto chętny na wspólne treningi obedience w Warszawie?


Flaire

Recommended Posts

[quote name='Ludek']Ponieważ ja zielona jestem w Obidence, powiedzcie mi co mam ze sobą zabrać, poza psem oczywiście :lol: .[/quote]

Pies to podstawa :lol: Plus jakieś nagrody (smakołyki, piłeczki - no co tam lubicie). I to wystarczy do wielu ćwiczeń. My nie prowadzimy jakichś regularnych treningów - to Ty musisz wiedzieć co chcesz ćwiczyć ;) My z Flaire koncentrujemy się na aporcie węchowym - bo to trudno ćwiczyć samemu. Ale w przerwach ćwiczymy inne elementy typu chodzenie przy nodze, mały kwadrat, przywołanie, zostawanie, komendy na odległość...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 218
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dorotak'][quote name='Ludek']Ponieważ ja zielona jestem w Obidence, powiedzcie mi co mam ze sobą zabrać, poza psem oczywiście :lol: .[/quote]

Pies to podstawa :lol: Plus jakieś nagrody (smakołyki, piłeczki - no co tam lubicie). I to wystarczy do wielu ćwiczeń. My nie prowadzimy jakichś regularnych treningów - to Ty musisz wiedzieć co chcesz ćwiczyć ;)[/quote]

Naszym głównym problemem jest agresja :(. Więc będę ćwiczyć przede wszystkim nie zagryzanie :lol: .

[quote name='dorotak']
My z Flaire koncentrujemy się na aporcie węchowym - bo to trudno ćwiczyć samemu. Ale w przerwach ćwiczymy inne elementy typu chodzenie przy nodze, mały kwadrat, przywołanie, zostawanie, komendy na odległość...[/quote]

A my zgubiliśmy aport.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"Fleire"']
OK, szczegóły na jutro:

Spotykamy się o 9 przy zejściu z mostu z przejściem dla pieszych nad Alejami Niepodległości, po stronie wschodniej Alej, czyli tej stronie, po której jest SGH i GUS (a przeciwnej od Biblioteki Narodowej).

Do zobaczenia![/quote]

Nie mam pojęcia gdzie to jest:oops: .

Przyjadę od razu na ten ogrodzony teren na polach z przeszkodami tzw. p.Słoniewicza. Gdybyście zmieniły miejsce ćwiczeń, to dajcie znać. Tel. do mnie 0-602-15-25-00

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ludek']Nie mam pojęcia gdzie to jest:oops: .[/quote]Chyba żartujesz? :puppydog: Nad Alejami niepodległości, na tym odcinku przy Polach Mokotowskich jest wiadukt dla pieszych, którym mozna przejść z jednej strony Alej Niepodległości na drugą (czyli z Pól Mokotowskich po jednej stronie Alej do tych po drugiej). Spotykamy się przy zejściu z tego wiaduktu, po tej stronie Alej, którą Ty nazwałaś stroną "Małych Pól Mokotowskich".

Nie wiem, jak to lepiej wytłumaczyć. :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

No i po spotkaniu. Milo do nas dołączył i nikogo nie zjadł - zachowywał się jak bardzo grzeczniutki piesek. :-)

Gdy na ziemi leży śnieg, jest niemal nie sposób odciągnąć Misiny nos od ziemi - węszy i węszy. Tak więc z wysyłaniem do kwadratu była dzisiaj totalna klapa - Misia podążała w kierunku kwadratu z nosem przy ziemi :roll: I w ogóle raczej nie była chętna do współpracy. Jedynym wyjątkiem było... APORTOWANIE! Mój pies latał nawet za piłeczką! A wybieranie patyczków robiła z ogromnym entuzjazmem i raczej trafnie! :-) Niestety, nad każdym patykiem Misia otwiera paszczę zanim z niego zrezygnuje. Ale mam nadzieję, że gdy nabierze pewności siebie, to ten zwyczaj jej przejdzie. Chyba że ktoś ma pomysł, jak jej tego oduczyć?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agama']WITAM :x-mas: od jakiego wieku pieska mozna zaczac cwiczyc[/quote]Można zacząć ćwiczyć od każdego wieku. Natomiast jeśli chodzi o ćwiczenie z nami, to szczeniak powinien oczywiście być po kwarantannie. Ale warto również wiedzieć, że my nie my mamy instruktora ani żadnych zorganizowanych treningów. Raczej, szkolimy swoje własne psy według zasady "każdy sobie rzepkę skrobie" - tak że zgaduję, że bardziej przydałyby Ci się jakieś lekcje, czyli szkolenie prowadzone przez kogoś, niż spotkania z nami. Ale może źle zrozumiałam Twoje pytanie. :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

Do wystaw przygotowuje sama zarowno grzywacze jak i szarpeje .myslalam, ze takimi spotkaniami dostarcze moim ulubiencom nowych pozytywnych wrazen a dodatkowo sie czegos naucza :-D Znagusami to poczekam do wiosny bo w ubranku ...maja nieco skrepowane ruchy .dzieki za odpowiedz:x-mas:

Link to comment
Share on other sites

Eeeech, coś nam nie idzie to umawianie ;) Czyżby to jeszcze świąteczne lenistwo? :cool2: W tej sytuacji może odpuścmy sobie ten tydzień a patyczki zabierzmy na Sylwestrowe zawody? :ylsuper: [SIZE=1](zwłaszcza że mimo urlopu jakoś mi się pokomplikowały następne dni...)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Wrocilam do swiata zywych po wszystkich swiatecznych perturbacjach :-)
Korzystajac z okazji Życze Wam Wspanialego Sylwestra :-) ,Dobrej Zabawy i Szczesliwego Nowego Roku :-)
Proponuje spotkanie w pierwszy weekend po Sylwestrze .Miejsce dowolne :-)
Juz nie mozemy sie z Bianka doczekac :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...