Jump to content
Dogomania

Kto chętny na wspólne treningi obedience w Warszawie?


Flaire

Recommended Posts

  • Replies 218
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ka-ka']i ciiiiiszaaaaa...... trenuje w końcu ktoś obedience w stolycy ;) w sposób cokolwiek bardziej zorganizowany czy to jakieś zamknięte tajne stowarzyszenie? ;)[/quote]dorotak i ja nie spotykałyśmy się, odkąd leży śnieg, bo nam chodziło głównie o trenowanie pracy węchowej w warunkach przypominających te na zawodach, a to jest niemożliwe samemu - potrzeba drugiej osoby. Moja Misia nie lubi grzebać w śniegu za patyczkiem i z tego co rozumiem, Atos dorotyk też nie. Więc zawiesiłyśmy treningi do roztopów. ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka-ka']aaaaa....dzięki za expresową odpowiedź :cool1:
a ktoś trenuje elementy prostsze czy to już jest zupełnie we własnym zakresie?[/quote]U nas wszystko było we własnym zakresie i każdy trenował to, co chciał i na takim poziomie, na jakim obecnie się znajdował. Głównie była to dorotak i ja, ale od czasu do czasu dołączały do nas osoby z mniej zaawansowanymi psani, a inne groziły ;-), że dołączą. W miarę możliwości pomagaliśmy sobie nawzajem i wymienialiśmy się doświadczeniami, ale żadnego zorganizowanego treningu nie prowadziliśmy.

Link to comment
Share on other sites

a może ktoś jednak ma ochotę na wspólne poćwiczenie? nawet najprostrze elementy, coby zacząć coś robić mimo przytłaczającej zimy? Moje szarości z braku :mad: wymyślają sobie same twórcze rozrywki w rodzaju zawodów "kto zabierze pańci z ręki rękawiczkę i odrzuci ją jak najdalej, niech sobie po nią leci " :eviltong: A zawody coraz bliżej...

Link to comment
Share on other sites

ja baaaardzo bym była chętna, ale gdzie tam o zawodach myśleć...tylko rekreacyjnie..bo mój jest awanturnik z lekka :( ale na treningach, jakby się do grupy przyzwyczaił, potrafi sie ładnie skupiac i pracowac lubi, więc mogłoby to wiele nam pożytku i radości przynieść
a jak nie, to zawsze mogę sobie popatrzeć:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betty_labrador']ja mam nadzieje ze w koncu jakos sie zorganizujemy i pocwiczymy wspolnie, tylko zeby nie bylo to tylko na zasadzie ze kazdy cwiczy sam, moze ktos bardziej doswiadczony troche instruowal zajecia? znalazlyby sie taki ktuś?[/quote]

off topic do betty_labrador;) ..próbuje Ci wysłać PW, ale cos nie idzie, podaj maila jeśli mozesz ;)

Link to comment
Share on other sites

Dopiero teraz odkrylam ,ze rozmawiacie w tym watku :-)
Przez jakis czas spotykalismy sie w kilka osob na takich zajeciach Obediensowych.Poleghalo to na tym ,ze kazdy wyznaczal sobie jakies zadanie np nauczyc psa chodzenia po zetce .I potem pokazywal grupie swoje wysilki ,bardziej doswiadczeni komentowali i mowili co jeszcze poprawic.
Czasem przychodzil ktos b. doswiadczony ,startujacy w zawodach i robilismy mini sprawdzian.
Dosc dobrze to funkcjonowalo.
I ja osobiscie chcialabym wrocic do tego.Jest tylko przeszkoda pogodowa ,przy takich sniegach niewiele sie da zrobic.
Osobiscie uwazam ,ze nie jest potrzebny instruktor tylko zapal.Materialow o Obedience jest pelno trzeba tylko zmobilizowac sie do pracy z wlasnym psem.A bardziej doswiadvczone osoby moga podzielic sie swoja wiedza i to wystarczy.
W kazdym razie ja dzieki tym spotkaniom moja Zuzie do zerowki przygotowalam.

Link to comment
Share on other sites

Ja myslalam ,ze moznaby sie spotykac gdzies w okolicy Cavano i przy okazji treningu agility.
Tyle ,ze dopiero zaczelam te treningi i nie wiem jak to wyjdzie w praniu.
Chwilowo wiec nie moge sie umowic ,bo najpierw musze sie zorientowac czy my wogole nadajemy sie do cwiczenia czegokolwiek z pania Bianka :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...