Jump to content
Dogomania

Kto chętny na wspólne treningi obedience w Warszawie?


Flaire

Recommended Posts

  • Replies 218
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='megii']no ja włąśnie do topicu pisałam..

ale nie wiem, czy się doczekam odpowiedzi :P ;)[/quote]No ja wiem, przepraszam.

Oczywiście każdy jest mile widziany, według zasad podanych wcześniej w topiku. Tyle że ostatnio jakoś trudno nam się umówić....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']tzn. przeczytaj tytuł topiku, a potem przeczytaj posty w tym topiku i będziesz wiedzieć.[/quote]

Flaire- pytanie bylo z lekka przewrotne ;) w temacie gdzie po 1. umawiacie sie na wspolne zajecia i po 2. [B]megii [/B]napisala, ze chodzi na tez wspolne zajecia do szkoly ... to ja troszke zglupialam i postanowilam sie dopytac....
Ale OK, juz wszystko jasne...
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Betty ... bardzo by mnie interesowało ... a co ciekawe jesli dobrze zauważyłem to mamy bliżej do siebie niż do Warszawy - ja mieszkam niedaleko Nieporętu.

Pracować musze z Shojo - nie wiem czy zalezy mi na przygotowywaniu jej do zawodów ale takiego szkolenia dla dużego psa nigdy za wiele.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ja również byłabym zainteresowana wspólnymi trenigami z moją szetlandką. Nasze umiejętności w obedience są narazie znikome, ale od czegoś trzeba zacząć :p

Mam pytanie: Czy znacie jakiś klub, który szkoli w obedience? Czy są w Warszawie trenerzy, którzy znają się na tym? Przydałaby mi się jakaś fachowa pomoc, ale nie wiem gdzie opłaca się ćwiczyć. Pomóżcie. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

w wawie jest sporo szkół,ja idę z moim do Baritusa-oni mają w dwóch miejscach szkolenia do wyboru.My zaczynamy już od tego piątku-zobaczymy co z tego będzie.
A jak chcesz popatrzeć czy jest coś bliżej ciebie-bo nie wiem gdzie mieszkasz dokładnie to polecam wejść na str. ZKwP oddział Warszawa i tam masz szkoły polecane przez związek.Z tego co się dowiadywałam to są dobre a Baritusa szczególnie ludzie chwalą.

Link to comment
Share on other sites

Vendetta, myśmy w przyjacielskich stosunkach ze szkoleniowcami baritusowcami :lol: Kliker się przydaje, wiadomo, bo to taka ogólnie przyjęta super metoda ;) My byliśmy akurat po znajomości na jednym treningu całkiem niedawno, przed zawodami mamy zamiar wybrać się na jeszcze jeden czy dwa minimum. Jak masz pytania, to napisz albo na meila, albo przez dgm pv- Małgoś prowadzi baritusowe szkolenia :)

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 1 month later...

[quote name='Vendetta']Dziękuję za odpowiedź. :p Baritus jest rzeczywiście zachęcający, ale czy tam szkolą tylko klikerowo? Czy można tam szkolić psa bez klikera??? Można prosić o krótką relację ze szkolenia? :cool3:[/quote]

Czy ktos zna jakies inne szkoly, oprocz Baritusa? Niestety obedience, na Bemowie nie cwicza (chyba, ze cos sie zmienilo) a na ul. Fieldorfa mam dosc daleko.. :(
A wracjacac do treningow, to gdzie i kiedy sie spotykacie, aby pociwczyc? :cool3: Czy jeszcze sie spotykacie????

Link to comment
Share on other sites

Hm, tak zazwyczaj dzieje się w - nazwijmy to - "okresie próbnym".... :lol:

Zresztą pytanie, jakie kto ma cele.

Niewątpliwie trudno znaleźć coś lepszego jeśli chodzi o "merytoryczne" przygotowanie do zawodów.

Natomiast fakt, jeśli się chce uczestniczyć w spotkaniach luźnej grupki psiarzy prowadzących życie towarzyskie a przy okazji cosik tam sobie dłubiących na własne potrzeby - a, to faktycznie, nie polecam.
:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Tylko, ze w tym watku, o ile dobrze pamietam, chodzi o takie luzne spotkania w celu pocwiczenia sobie obi, a niekoniecznie o wydanie kilkudziesieciu zlotych za godzine tej przyjemnosci :cool3:[/quote]
Odpowiedziałam na konkretne pytanie - o szkołę. Zajmującą się obedience. Inną, niz Baritus.
Wydaje mi się, że osoba, która pytanie zadała - nawet jeśli w temacie szkolenia raczkuje - zdaje sobie sprawę, że za zajęcia w szkole się płaci? ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...