Jump to content
Dogomania

OSTRÓW MAZOWIECKA- ok.400 psów!Prosimy o pomoc w adopcjach!zdj.-str.1517


esperanza

Recommended Posts

Witokret - super pomysl z tymi "smyczami"!!! :multi:

Czas leci - robimy [B]kubeczki [/B]([B]Maćka [/B]- takie jak byly w LeMadame! :loveu: ) i [B]zdjecia psiakow w ramkach[/B]???

Ja przygotuje 2 segregatory ze zdjeciami i opisami psiakow, polozymy je na soisku i bedziemy reklamowac te psiaki do adopcji, co Wy na to? :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 17k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • idusiek

    1729

  • Fela

    1234

  • esperanza

    1002

  • Lara

    922

Top Posters In This Topic

Wczoraj pojechalam z Maja i jej rodzina do kliniki na Tatarkiewicza - sunia tam zostala na obserrawcje na kilka dni. Od kilku tez dni czuje sie dobrze, nie miala ataku, co napawa wlascicieli optymizmem... nas zreszta tez :roll: Mam sliczne zdjecia Maji ale nie mam kiedy ich wstawic... :oops: Cudna sunia!!!

Link to comment
Share on other sites

mieszkam tuż przy polach, możemy zrobić u mnie metę-przechowalnię...
Proponuję zrobić ulotki o konkretnych psach, które nadają się do adopcji, i je po prostu rozdawać. Ja będę rozdawać o Tusi i Wiktorku.
Czy ktoś da ogłoszenie-zaproszenie na żółte strony GW? dziś?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Witokret']Laruś, niestety nie będzie stoiska... troszku za późno na to :shake: Jednak zawsze możemy uskutecznić "sprzedaż obwoźno-obnośną" ;)[/quote]

łeeee... szkoda :-( ale ze skarbonka mozna bedzie chodzic ;) Plakaty porozwieszac, ulotki rozdawac.

Link to comment
Share on other sites

No niestety, stoska nie będzie, nie dało się wcisnąć, już za późno. Molestowałam organizatorów przeokrutnie, ale sie nie dało.
mamy natomiast oficjalne zaproszenie z naszymi podopiecznymi - myślę, że wszystkie psiaki na "tymczasówkach" powinny się stawić.
Zrobimy im plakaty - będziemy uskuteczniać rozdawnictwo obnośne :lol: .
Ja porobię i podrukuję część plakatów. Kto mnie wesprze?
Gdgt, dzięki, punkt zborny w nmieszkaniu przyda sie na pewno.
Lara, segregator to super pomysł. Nie będzie wprawdzie stolika, ale może jakąś ławeczkę sobie nieoficjalnie zajmiemy? Co o tym myślicie?
Albo może przykleimy sie do jakiejś fundacji czy stowarzyszenia - dobry pomysł *Gajowa*. Czy ktoś ma może jakieś "wejścia". Listę chyba można znaleźć tu: [url]www.dzienziemi.org.pl[/url]

Nasze psiaki koniecznie powinny mieć chustki z napisem "Szukam domu" albo coś w tym stylu (esperanza ma je zrobić, ale może ktoś ją wspomoże? :razz: )

Tak na szybko lista psiej obecności "poszukiwaczy domów":
Karmelek
Kosmatek
Brave'uś
Tusia (da radę maleństwo?)
Fifi vel Czarnuszka

Czy kogoś pominęłam?
oczywiście wszystkie psiaki z włąścicielami serdecznie zapraszamy!
:multi:

Link to comment
Share on other sites

Kurcze kochane to chyba ze starości , ale nie moge doczytac tu - kiedy te dni ziemi :oops: pomozcie dajcie namiary kiedy , o której , bo to ze na Polu Mokotowskim to doczytałam . Dziękuje za pomoc z gory bo rozumiem ze trzeba sie stawic obowiązkowo i to z portfelikiem , a najlepiej jeszcze ze znajomymi oczywiscie tez z portfelikami ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fela'] Tusia (da radę maleństwo?)[/quote]

:evil_lol: widzę że ktoś tu nie docenia tusi :Dog_run:
możemy wystawić mały składany stolik, na pewno będzie zaprzyjaźniona viva czy korabiewice...
a jak z opaskami dla piesków "szukam domku"?

Link to comment
Share on other sites

:oops: sorki niedopatrzenie
Uwaga, uwaga, ogłaszam!
[B]DZIEŃ ZIEMI 23 KWIETNIA, NIEDZIELA, GODZ. 10-22, POLE MOKOTOWSKIE[/B]
Zapraszamy wszystkich: psiaki, właścicieli, opiekunów i ich grubaśne porfeliki :evil_lol:

Opaski albo chusty zrobi esperanza, ale może ktoś jej pomoże?

Niestety, Korabiewic nie będzie i Vivy też chyba nie, ale gdzieś się może przykleimy. :razz:

Ustalimy jeszcze miejsce zbiórki, pewnie gdzieś przy estradzie. Dostałam od organizatorów mapę, ale jest w pliku pdf. (Jak się naumiem pdfy na forum zamieszcać, to wkleję, a może ktoś pomoże?).

Z instytucji, które będą obecne: Stowarzyszenie Ekologiczno-Przyrodnicze Klub Gaja, Towarzystwo Przyrodnicze "Bocian", Społeczny Instytut Ekologiczny. Czy ktoś ma kogoś znajomego w którejś z tych organizacji?

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkie Ostrowianki.
Przepraszam, że wcinam się w wątek, ale sytuacja zaczyna nie przerastać ...
Mam ogromną prośbę o kontakt i zabranie ode mnie pozostałych ok. 200 kg karmy wygranej na molosach przez Ostrów.
Mijają trzy tygodnie od zakończenia edycji, a ja nadal mam w domu prawie całą karmę.
Fela, AśkaK nie mogę się do Was dodzwonić , do Witokretów nie mam telefonu stacjonarnego, a na komórkę nie mam jak i z czego ;)
Pozdrawiam

Magda

Link to comment
Share on other sites

A gdzie Ty mieszkasz Kobito?Jestem dzisiaj umówiona z mamą w Centrum, ale podjechać bym mogła dopiero kole 22-22.30, zakładając oczywiście, że mieszkasz gdzieś blisko (na daleko matka się mi nie zgodzi, a i tak mam z nią na pieńku)...Mam warunki na przechowanie dowolnej ilości karmy (bez podjadania ;-)) pod warunkiem, rzecz jasna, że nie jest ona pakowana w wory 100 kg, bo nie dysponuję chłopem ni też żadna siłą najemną do wpakowania i wypakowania jej do i z samochodu, a właściwie seicenta... Na wszelkij słuczaj podam Ci mój tel. na PW

Link to comment
Share on other sites

No ja tez wlasciwie jutro po karme podjechac moge bo bede w stolycy...i mam garaz caly pusty aktualnie, myszy nie mam (bo mam koty:angryy: ) wiec karme moge przechowac :loveu: Napisze Ci Lagunka na PW tel do siebie jakby co.

A ja mam dla Was Wszystkich prezent - foteczki na poprawe humorku :loveu:

Oto Maja - bedzie zdrowa nasza slicznotka... musi byc zdrowa!!! Zobaczcie jakie cudo sie zrobilo w swoim domku :loveu:
[IMG]http://i19.photobucket.com/albums/b156/Lara_Melon/maja3.jpg[/IMG]

[IMG]http://i19.photobucket.com/albums/b156/Lara_Melon/maja4.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

A to [B]Pankracy vel UFI[/B] :loveu: Kto pamieta? Zobaczcie jaki szczesliwy Cioteczki, to dzieki Wam (i mnie ciupke ;) ) taka bida kudlata z przetracona łapka biega za pileczka jak najlepszy piłkołap :multi: Ostatnie wiesci od Ufiego - za kilka dni ma miec wyjmowane sruby, potem juz zawsze bedzie biegac za piłeczka :loveu:

[IMG]http://i19.photobucket.com/albums/b156/Lara_Melon/ufi7.jpg[/IMG]

[IMG]http://i19.photobucket.com/albums/b156/Lara_Melon/ufi8.jpg[/IMG]

[IMG]http://i19.photobucket.com/albums/b156/Lara_Melon/ufi9.jpg[/IMG]

Ufiego wiozlam razem z Majeczka z Ostrowi :loveu:
Dzien kiedy mozna jakies psiaki zabrac ze schronu to najwspanialsze wydazenie jakie tylko ozna sobie wyobrazic :loveu:

Link to comment
Share on other sites

ja mogę cały dzień bo mieszkam obok i można u mnie coś zmagazynować.
będę od rana od 9 bo chcę oddać makulaturę i dostać za to drzewko, a tam są zawsze kolejki...
A tusia będzie sobie dochodzić z moim tzem, żeby nie stała w tłumie przez cały dzień.

Link to comment
Share on other sites

Ja, w zwiazku z tym, że będę z psem, a konkretnie Brave'm, nie planuję być b. długo, żeby go nie stresować jakos bardzo (a i tak się będzie stresował bo się boi wszystkich psów większych od jamnika).Chyba najlepiej w takich godzinach największego ruchu sie tam pojwaić... Czyli, o której? Jak myślicie? Żeby było jak najwięcej ludzi, którzy by byli potencjalnymi panami i paniami dla Brave'a...Jakoś tak po obiedzie około 15-tej, czy lepiej wcześniej? kiedy sie rodziniki z dziećmi tam przechadzają?

Link to comment
Share on other sites

Godziny szytu na Polach przypadaja na godzine od 12 do 15, jak wiadomo godzina 15 w naszym kraju jest niezwykle wazna i wtedy niemal wszyscy udaja sie na obiady :lol: a tym samym pola pustoszeja. Pozniej pora spacerowa jest od 16 do .....

Ja proponuje na spotkanie ustalic tzw. Psie Pole - patrzac i idac w kierunku ul. Zwirki i Wigury, kolo Pubu Merlin po lewej stronie. To taka duuuuza polana gdzie psy moga (prawo niepisane) biegac i wyglupiac sie luzem. Na srodku jest takie wielkie drzewo, wiec proponuje TAM. Psiaki "tymczasowe" bedzie mozna socjalizowac i stamtad miec punkt "odpraw i przypraw" :cool3:
Kolo laweczek to laza spacerowicze w kosciolkowych strojach i nie ma mozliwosci puszczenia psiakow luzem. O kapielach psich w stawie nie wspomne, moje psy sie tam czasem przekapia w tygodniu ale straz miejska moze to w niedziele tepic. Tam mozna isc ze skarbonkami ale nie spotkac sie - zbyt centralne miejsce.

Sorki, ze sie tak wymadrzam, ale ja stara polomaniaczka jestem :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...