Jump to content
Dogomania

smycze automatyczne


aneta21

Recommended Posts

[quote name='Vini.']Łojeju, mini de luxe jest straasznie mała, na początku ją chciałam, ale stwierdziłam, że bez sensu. Foto zrobię później, ok? Ale to taka sama jak ma Smallpati, tylko, że moja 5 m i róż. I tak, to taśma.[/QUOTE]

moja też ma 5 m, tylko ja mam akurat linkę. Mini de luxe nei jest taka straszna, mi było wygodnie z nią w ręce, bo jak pisałam za dużej łapy to ja nie mam i np. w summertime 1 ręka mi się ślizga bo jest sporo luzu między moimi palcami a brzegami rączki. Kupiłam ją ze względu na ojca, no i plusem jest to że ma więcej metrów, bo jednak mini to tylko 3 metry. Chociaż ja i tak raczej nie chodzę na flexi, bo pies chodzi bez smyczy, ewentualnie przez drogę na zwykłej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vini.']Łojeju, mini de luxe jest straasznie mała, na początku ją chciałam, ale stwierdziłam, że bez sensu. Foto zrobię później, ok? Ale to taka sama jak ma Smallpati, tylko, że moja 5 m i róż. I tak, to taśma.[/QUOTE]
Napisz mi na PW ile bys chciała ???
No i na fotki czekam :)
jezeli w przystepnej cenie to kupie :P

Link to comment
Share on other sites

Cena wysoka ,ale jakość jest świetna.Widziałem Wilczarze na tych smyczach prowadzone ,Tosa inu z bloku obok też ma taką a rzuca się na psy jak wściekły.Teraz wyda te 100zł ,ale będzie miała na lata.Moja do 60kg (dla psa 30+) żyje już dobre 3lata ,flexi do 15kg którą dałem żabie14 ma już chyba 12lat a nadal działa (chyba:P).
Flexi są drogie ,ale warte swojej ceny jak mało jaki psi produkt.

Link to comment
Share on other sites

najwieksza flexi ma nasz znajomy niufek juz kolo roku , pies 75kg , wariat jak wyczuje cieczke
nie raz flexi byla ciagana za psem , nie raz byly porzadne zrywy a smycz zyje , oprocz tego ze nie wyglada juz tak pieknie jest okey
dla duzych psow idealna

Link to comment
Share on other sites

Wiecie moze, czy sa flexi tasmowe comfort hmm 5 m ale mniejsze niz do 20kg?
Ja mam wlasnie tasmowa comfort compact 5 m [URL="http://img818.imageshack.us/img818/3323/p1050080.jpg"]TAKA [/URL]i ona jest do 20 kg i troche mi nie wygodnie przy tym, ze mam psa, ktory wazy 2 kg....
no i ta smycz karabinczyk tez ma duzy w porownaniu na przyklad do [URL="http://img709.imageshack.us/img709/9555/p1050082p.jpg"]ROGZA[/URL], ale ta gumowa raczka wlasnie jest swietna. Nie wiem w ogole, czy istnieja takie tasmy, bo ja widzialam tylko linki... albo mniejsze tasmowe, tylko normalne, bez tej gumowej raczki.

Link to comment
Share on other sites

Co preferujecie, linki, czy tasmy?
Ja mialam do czynienia tylko z tasma i fajnie, tylko przesadzilam z rozmiarem. Niby to jest S, ale karabinczyk i obudowa za wielkie, jak dla mojego psa i zastanawiam sie, co by moze dokupic, czy tasme /z serii bez gumpwej raczki, chyba classic, bo one sa chyba mniejsze niz comforty/, czy te comfort linke.

Link to comment
Share on other sites

Nie lubię ani rozdzielaczy, ani dwóch psów na automacie, wybiegają mi za bardzo do przodu, zresztą potem Rolex uczy się chodzić jak pierdoła i na ringu też tak będzie łaził. A tak chodzą ładnie koło nogi i jest ok, dlatego ja nie mam po co Flexi kupować, jedną w domu mam i odkąd jest druga bulwa to leży i się kurzy.

Link to comment
Share on other sites

a dla mnie maluchy zupelnie nie wygodnie na zwyklych :shake:
chodza na 2 flexi, a teraz do tego jeszcze opiekuje sie labem który tez na flexi i nie ma problemu duża na zwyklej, maluch na flexi, lab na flexi albo dwa maluchy i lab na 3 flexi albo dwa duze na zwyklej i lab na flexi , kombinacje rózne,zalezy kto z kim musi na spacer :diabloti:, ale małe chodza tylko flexi lub ringówki

no i po chodzeniu na flexi nie maja najmniejszego problemu na przeskoczenia na' ringowe' chodzenie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kateczka']poszukuje a raczej znajoma....Flexi taśmy na psa 60 kg w tej chwili ale pare kg moze jeszcze przybrac :) Widziałam Gianta ale cena powala....i jest na 8m a my szukamy 5m. Czy Flexi w ogóle robi coś takiego??[/QUOTE]

Tutaj jest taka do 60 kg na 5 m :

[url]http://allegro.pl/item1084307817_smycz_flexi_comfort_compact_l_5m_tasma_60_kg.html[/url]

Ale nie wiem czy wytrzyma. Sama się zastanawiam czy dla mojego podhalana kupić gianta czy taka byłaby wystarczająca - ja chcę 8 m :

[url]http://allegro.pl/item1097249216_flexi_maxi_large_l_8m_tasma_50_kg.html[/url]

Przed zakupem gianta powstrzymuje mnie fakt , że obudowa jest bardzo duża i ciężka. Tak sądzę , chociaż nigdy jej nie widziałam w realu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...