Jump to content
Dogomania

Właściciele shar-pei zapraszam do dyskusji


Agama

Recommended Posts

  • Replies 696
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='PaulinaT']Zgłosiłam - jako naruszenie zasad opisu / manipulacja słowami kluczowymi. Tylko czy to zostanie uznane... :shake:[/quote]
------------------------------------------------------------------

[URL="javascript: ShowBigPicture(current_picture)"][IMG]http://photos.allegro.pl/photos/400x300/10/1072/107263/10726364/107263649_1[/IMG][/URL]
Boże ale hybryda:crazyeye: :eek::flaming: to jest skrzyżowanie z Owczarkiem ?Niemieckim-gdyby zakryć głowę to pewnikiem Owczarek-co za debile-brak słów-dobrze, że zablokowaliście aukcję ale ona nadal jest dostępna:flaming:

Link to comment
Share on other sites

SP są psami wyjątkowymi. Jak dla mnie to pies najbardziej zbliżony do kota. Jego zachowania, trącanie łapkami, mruczenie gdy się go drapie pod brodą, wszystko to sprawia że to wyjątkowa rasa. Mają bardzo indywidualistyczny charakter, potrafią się obrażać. Są przyjacielsko nastawione do ludzi, co do innych psów mogą być problemy (tak jest u nas).Jednak ze względu na różne choroby skóry, skłonności do alergii może by to rasa trudna i wymagająca dość dużych nakładów środków pieniężnych. Tak jest właśnie z naszą Yoko. Jednak napewno większości problemów zdrowotnych można uniknąć wybierając psa z dobrej hodowli ze sprawdzonej linii hodowlanej. Odradzam zakup psa bez rodowodu. Nie wiem co ci więcej napisać. Wejdź na forum [URL="http://www.sharpei-world.pl"]www.sharpei-world.pl[/URL] - znajdziesz tam informacje tylko i wyłącznie o shar pei. Pozdrawiam
Tomek

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Gorzów 2006-06-04[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Sędzia : TRUDNO STWIERDZIĆ albo Iwona Matuszewska albo Dorota Kuczyńska-Standełło (tak było w katalogu) albo jeszcze inna pani która wymądrzała się na ringu, ogólnie zapanował straszny chaos, wszystkie trzy panie oceniały razem i próbowały pokazać która jest mądrzejsza :shake: [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]PSY[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Kl. Szczeniat[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]EXCELLENT CHOICE RED DURANGO Thi-Hi, Wielce Obiecujący[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Kl. Młodzieży[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]BRUTUS Sky Garden, V1, dosk,[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Kl. Pośrednia[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]DENAR-TAY Rysi Wykrot, V1, dosk, CWC, NPwR, BOB[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]SUKI [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Kl. Młodzieży[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]UNA Cza-Dan-Mar, bdb[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Kl. Pośrednia[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]KIZI Od Masumi Bdb[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]OXA SWEET SUPRICE Ortega, Nb[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Kl. Otwarta[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]BADI Pati-Pei, bdb[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]BESSI Z Borów Arkońskich, Nb[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]DEMI Odzew Świata, Bdb 1[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]FERMI I’M STRONG Latorośla, Bdb 2[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]YAMANUCHI Volarius, nb[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Pozdrawiam i odradzam ten " DREAM TEAM"[/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darusia21']witam!zastanawiam sie nd kupnem shar pei ,czy mozesz mi cos o nich napisac??[/quote]
-----------------------------------------------------------------------

i najlepiej kupić sobie na początek ze 2 książki o Shar-Pejkach - dodatkowo jakąś kasętę sobie zamówić-

Link to comment
Share on other sites

Odradzam książkę i filmy o sharpkach, to strata pieniędzy, naprawde, infantylne i bzdurne informacje. Więcej dowiesz się pytając hodowców albo czytając forum, skarbnicę wiedzy o SP [URL="http://www.sharpei-world.pl"]www.sharpei-world.pl[/URL]

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witam.
[SIZE=3][COLOR=red][B]Leon[/B][/COLOR][/SIZE] ma się bardzo dobrze. Oprócz choróbska miał jeszcze uszkodzoną łapę. Ktoś go chyba potraktował kopniakiem:crazyeye: . Liczę na Wasze wsparcie i dobre rady jak sobie radzić z tymi psiakami:) Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kołtun']Witam.
[SIZE=3][COLOR=red][B]Leon[/B][/COLOR][/SIZE] ma się bardzo dobrze. Oprócz choróbska miał jeszcze uszkodzoną łapę. Ktoś go chyba potraktował kopniakiem:crazyeye: . Liczę na Wasze wsparcie i dobre rady jak sobie radzić z tymi psiakami:) Pozdrawiam[/quote]


Witaj, coś Ty-dostał kopa:angryy: ? a jak przebiega jego leczenie? Jesteście z Warszawy? Jakiego weta wybrałaś Kołtunie no i pytanie kolejne kiedy zdjęcia Leona:cool3: na tym wątku-to tylko dzięki niemu się tu "wtryniłam";) wymiziałąbym tę mordusię pomarszczoną:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agama']OKTAWIA ciedze sie ze tu jestes:lol:
KOLTUN PYTAJ O WSZYSTKO-mam szarpki od 1997 roku[/quote]

Dzięki Agama;)
Kołtun-zdawaj nam relacje:razz: ;) i fotki;) to już obowiązkowo:razz: chcę go zobaczyć w innym otoczeniu niż Paluch, np.:w łóżeczku jeśli można:oops: ;)

Link to comment
Share on other sites

Witam.
Będą fotki daję słowo harcerza;)
Leon jest pod bardzo dobrą opieką. Stałam się po raz kolejny matką adopcyjną. Nie było wyjścia - kupił mnie tymi swoimi ślepiami:) A co do oglądania go w łóżeczku......... hm nawet ja go tam nie widzę:cool3: Nie wchodzi, bo wie że mu nie wolno. Ma swoją kołderkę i na niej urzęduje.
Leczenie przebiega w miarę bezproblemowo, lekarz martwi się tylko czy nie jest to nawrót choroby. Mam nadzieję że szybko wróci do zdrowia.
Dzięki za zainteresowanie. Pozdrawiam
P.S. Jesteśmy z Wawki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kołtun']Witam.
Będą fotki daję słowo harcerza;)
Leon jest pod bardzo dobrą opieką. Stałam się po raz kolejny matką adopcyjną. Nie było wyjścia - kupił mnie tymi swoimi ślepiami:) A co do oglądania go w łóżeczku......... hm nawet ja go tam nie widzę:cool3: Nie wchodzi, bo wie że mu nie wolno. Ma swoją kołderkę i na niej urzęduje.
Leczenie przebiega w miarę bezproblemowo, lekarz martwi się tylko czy nie jest to nawrót choroby. Mam nadzieję że szybko wróci do zdrowia.
Dzięki za zainteresowanie. Pozdrawiam
P.S. Jesteśmy z Wawki[/quote]

Z Wawy?:multi: oooo, a z jakiej dzielnicy:oops: ? No tak, znając mnie to już bym go sama na swoje łoże zaniosła:loveu: jeszcze brakowałoby wspólnej kąpieli-ale wanny nie mam dużej:evil_lol: a widziałaś Kołtunie te zdjęcia, które tu wkeliłam Leona?-robiła je Morisowa jak byłyśmy na Paluchu:-( Pozdrawiam a o Leonie to już nawet nie wspomnę:buzi:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agama']moje spia w lozeczkach z nami ale potem wchodza nam na glowe i wymuszaja wszystko:evil_lol: :lol: KOCIE DIABELKI:lol:[/quote]

:glaszcze: :sweetCyb: o proszę Cię-to cudowne:iloveyou::loveu:to znaczy drapanie po brzuszkach-buziaczki:buzi:?:multi:

P.S. A mogłabyś wstawić taką całuśną, łózkową fotkę:multi: :eviltong: ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[IMG]http://photos.allegro.pl/photos/400x300/10/1099/109948/10994888/109948887_2[/IMG],
[IMG]http://photos.allegro.pl/photos/400x300/10/1099/109948/10994888/109948887[/IMG],
[IMG]http://photos.allegro.pl/photos/400x300/10/1099/109948/10994888/109948887_1[/IMG],

PSIAK JEST NA ALLEGRO
ttp://allegro.pl/item109948887_shar_pei_oddam_tylko_w_dobre_rece.html

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...