Jump to content
Dogomania

Właściciele shar-pei zapraszam do dyskusji


Agama

Recommended Posts

  • Replies 696
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='rekus']pies z Palucha na zdjeciu oktawia6 ma NUZYCE????? COSIK NIE WIDAC TEGO NA ZDJECIU. ciekawe jak wyglada leczenie tej nuzycy. jakies bzdury sie dzieja. ten pies nie ma nuzycy sadzac po zdjeciu. BRAC GO Z TEGO PALUCHA KTO MOZE.bo go zalecza na smierc te schroniskowe konowaly.[/quote]

A więcj Shar-Pei dzisiaj poszedło do adopcji-nie wiem może to tej dziewczynie-ale chyba ona od razu by tu o tym zdarzeniu napisała! Ja go widziałam z bliska-miziałam go-naprawdę jego tylne łapy wyglądały:shake: jakby miał czarne skarpety-jeśli się naprawdę uważnie przyjżycie na tym zdjęciu-to zauważycie to:roll: -wiem, nie widać "niby" nic ale trzeba zatrzymać wzrok na 2 tylnych łapach-nie wiem, tak nużyca się chyba nie objawia, po prostu symetryczne czarne skarpety, jakby w błocie się utytłał, był to mały Shar-Pejek-nie więcej niż 6 miesięcy mimo, że na tej focie wygląda na okazałego samca-ale to złudzenie-naprawdę mówię Wam-przepiękny-no cóż należy się cieszyć z drugiej strony, obok niego były duże psy w klatkach, on była na łańcuchy na tym piachu, nawet niechcący jak się poruszy to miseczka już pusta z wodą-mógł przecież niechcący ją wylać-miał ją akurat pustą:-( on tylko do domu, do leczenia, kochania i dużo troski, jak jeszcze zauważę na Paluchu Shar-Peja to zapewniam, że dam Wam znać o tym fakcie z całą pewnością;) :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rekus']wbrew pozorom ta nuzyca nieszczesna az nie jest tak powszechna w porownaniu z innymi chorobami.[/quote]
A to jest juz zupełnie inna sprawa kaloszy, jedno ma niewiele wspólnego z drugim.

Bardzo się cieszę że psiak ma dom. :multi: I rezczywiście nie wyglądał na tak młodziutkiego pieska na zdjęciu....

Link to comment
Share on other sites

Moja radość też jest wielka:laola: dlatego, że piesek naprawdę był młodziutki, wyglądał na bardzo smutnego-wiem, wiem Shar-Pejki ogólnie mają taki "smutnawy" wygląd poprzez ich charakterystyczny wygląd-te fałdeczki na pysi ale po tym naprawdę widać było tęsknotę za miłością (jak większości:-( psiaczków)-z całą pewnością będzie kochany, każdy piesek przed opuszczeniem schroniska dostaje mikroczipa, szczepienie przeciw wściekliźnie, (resztę trzeba doszczepić za 2 tygodnie) Aniprazol do odrobaczenia dla przyszłego właściciela, mini książeczkę i uścisk dłoni pani dyrektor;) z prośbą o przysłanie zdjęć do niej z nowego domu i pieleszy:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się że znalazł nowy dom. Co do nurzańca u tego psa. Ciężko to stwierdzić. Dodam tylko dla pełniejszej informacji właścicieli shar pei typu brush, że w sposób charakterystyczny właśnie linieją horsy. Wyglądają podobnie jakby miały nurzańca, wręcz są powygryzne jak przez mole, więc jeżeli to był horse to może liniał?

Tak czy siak aby był zdrowy i dobrze mu się żyło.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://poczta.onet.pl/zalacznik.html?a=v&k=0&f=0&ui=10545911&s=4[/IMG]
na zakończenie Shar-Pej, biduś już wnowym domku to z Palucha-widzicie teraz jego zmiany na skórce?:shake:
[IMG]http://poczta.onet.pl/zalacznik.html?a=v&k=0&f=0&ui=10545911&s=3[/IMG]
i tu smutny do łez:-(
[IMG]http://poczta.onet.pl/zalacznik.html?a=v&k=0&f=0&ui=10545911&s=2[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

To super że sharpek znalazł juz nowy domek, co do linienia to zarówno brushe i horsy linieją w charakterystyczny łaciaty sposób, ale traw to krótko, nowy włos odrasta bardzo szybko. Jeżeli placki pojawiają się na nowo, warto zbadc skóre pieska.

Wyniki z LESZNO PRESTIGE 2006

sędzia Z. Ostrowski /Pl/

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]PSY[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Kl. Szczeniąt[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]JADE EAST Kiss This At Fuzz Face Nb[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]LL BEAN Claronine Torwon nb[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Kl. Młodziezy[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]BRUTUS Sky Garden, V1, Zw. Młodzieży[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Mł.Ch.Pl. M.J. TWENTY THREE Magic Jade Nb[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Kl. Pośrednia[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Mł.Ch. Pl. NEMO Baśniowa Polanka nb[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Ch.Pl.,Mł.Ch.Pl. DENAR-TAY Rysi Wykrot V1, CWC, NPwR, CACIB, BOB[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Kl. Otwarta[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Mł.Ch.Pl. DATO Kamieniecka Terierlandia V1, CWC, RsCACIB[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]SUKI[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Kl. Młodzieży[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]ALFA Z Konarskiego Dworu ???[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Mł.Ch.Pl. BLACK BEAUTY Sky Garden V1, Zw. Młodzieży[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Kl. Pośrednia[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Mł.Ch.Pl. Magic Jade MEANING OF LIVE Nb[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]OXA SWEEAT SUPRISE Ortega V1, CWC, NSwR, CACIB[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]TOBRA Tear Sari ???[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Kl. Otwarta[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]BADI Pati Pei V1, CWC[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]KOKA Ze Słowikowego Sadu V2[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]TONIA Tear Sari ???[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]TI-LAA TEŻ GUNIA Volarius ???[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Kl. Championów[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]INT.Camp. Ch.Pl., Sk. MASA Magic Sonet Nb[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Pozdrawiam Karolka [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Niektóre sunie mają ???, prawdopodobnie otrzymały ocenę bdb, ale muszę się upewnić.[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Witam.
Tak, ten shar-pei znalazł nowego właściciela. Jest chory na nużycę, wymaga leczenia ale jest fantastyczny :):):):) Łyka prochy, czuje się świetnie. Ma swoją ulubioną kołderkę i stał się głównym najemcą:))) mieszkania. Będę pisać o dalszych losach psa, który stał się głównym tematem forum:) Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witam.
Zupełnie niechcący:oops: trafiłam na to forum. Szukałam info o nużycy. Będę zaglądać teraz częściej, bo wiem gdzie. Cóż można powiedzieć? Czeka mnie walka z choróbskiem ale oboje walczymy dzielnie u weterynarza:) Jest bardzo dobrze wychowany i ułożony. Na Paluchu znalazł się przez to, tak podejrzewam, że psiak zachorował a właściciele nie mogli lub nie chcieli go leczyć. Przywiozła go na Paluch Straż Miejska, bo się błąkał. Jest uroczy i baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo pocieszny:):):):) i wszyscy go :loveu: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kołtun']Witam.
Zupełnie niechcący:oops: trafiłam na to forum. Szukałam info o nużycy. Będę zaglądać teraz częściej, bo wiem gdzie. Cóż można powiedzieć? Czeka mnie walka z choróbskiem ale oboje walczymy dzielnie u weterynarza:) Jest bardzo dobrze wychowany i ułożony. Na Paluchu znalazł się przez to, tak podejrzewam, że psiak zachorował a właściciele nie mogli lub nie chcieli go leczyć. Przywiozła go na Paluch Straż Miejska, bo się błąkał. Jest uroczy i baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo pocieszny:):):):) i wszyscy go :loveu: .[/quote]

no to pięknie-to on jest u Ciebie-ale fajnie, że Cię poznałam:multi: a widziałaś foty jakie tu wstawiłam jego? są wcześniej-3-miziałam go na Paluchu:razz: jak go nazwałaś? wstaw jego zdjęcia z Twojego domku koniecznie i napisz jeszcze coś

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...