Jump to content
Dogomania

Właściciele shar-pei zapraszam do dyskusji


Agama

Recommended Posts

AAgama, co do lapek tylnich (skarpetek) w przypadku bialego pieska z alegro mylisz sie podobnie jak mylilas sie co do jego plci. te skarpetki to nie ciemny wlos a chorobowo zmieniona skora,bakteryjno lub grzybiczo na tle hormonalnym lub alergicznym , i wynika z zaniedbania i nie leczenia, moga byc juz zaleczone a by zniknely zmiany na skorze trzeba czasu i dbalosci.
Agama-cyt.: "la PEGAZA:lol: ta sunieczka jest bardzo chudziutka to po pierwsze:placz: -wystajace kosci ledziwiowe i miednicy-sadzac po umaszczenie czarny pychol,to lapeczki taz maja ciemnu kolor szaty-nie sadze zeby miala chora skore -ale moge sie mylic bo nie widzialam jej w realu"
LA PEGAZA TE SKARPETKI ZAPALONE SA DO WYLECZENIA.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 696
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

rekus-wynika z tego ze moje szarpejki nie chorowaly i nie zetknelam sie z czyms takim:lol: ponadto pisze wielokrotnie ze nie widzialam pieska w realu:shake: to tak jak leczenie przez telefon:crazyeye:
bardzo mily jestes jak na pierwsze wejscie:lol: :loveu: pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Szczerze, boję się. Mam dwa psy i zanim wprowadzą jakiegoś nowego, choćby na tymczas to muszę mieć pewność że jest zdrowy.

Od tej dziewczyny uzyskałam jedynie strzępki informacji, na pytanie jaki ma stosunek do innych psów , odpisała, że obwą****e na spacerach.... :shake:

Link to comment
Share on other sites

La_pegaza jesli masz ochote pomoc temu pieskowi, zapalone skarpetki nie wniosa nic zlego do Twojego domu.pytanie jakiej rasy i plci sa Twoje dwa psy, s.p. bywa rasa troche wojownicza i z tego powodu mozesz miec klopoty.druga kwestia, ja koceniasz swoje mozliwosci znalezienia stalego domu dla pieska, moze lepiej by trafil do schroniska niz by mial co dwa tyg zmieniac dom, co zrobisz jesli w ciagu tych 2 tyg. nie znajdziesz mu sttalego domu?do schronu? dasz moze ogloszenie na alegro?
Agama- nie chorowaly? gratulacje. nie zetknelas sie z czyms takim?czyzbys nie bywala na wystawach, nie widzialas innych psow tej rasy?przez parenascie lat hodowania s.p.? kolejna bzdura.

Link to comment
Share on other sites

mam dwóch chłopaków , 20miesięczny boser , totalna ciapa jeszcze, i 10letniego ONka, osłabiony chłoniakiem.

Problem w tym, że maile od tej dziecwzyny to jednozdaniowe wymijające odpowiedzi. nawet nie wiem jak on reaguje na inne psy, suki, koty, cokolwiek. Już nie mówiąc, że wg niej jest calkowicie zdrowy..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rekus'] moze lepiej by trafil do schroniska niz by mial co dwa tyg zmieniac dom[/quote]

Na pewno optymalnie byłoby gdyby od razu trafił do docelowego domu.
Ale jest jedno ale i jeden problem: pseudohodowcy i inni rozmnażacze a pies nie jest kastrowany... i myślę że tego przede wszytskim nalezy się obawiać.

[B]La pegaza[/B] - czy masz możliwoście rozdzielenia psów? Tak zeby w razie gdyby nie miały możliwości do bójek?
To jest niestety zadziorna rasa... a część to osobniki agresywne.

Link to comment
Share on other sites

wszechwiedzacy REKUSIE-wyobraz sobie ze bywam na wystawach i to bardza czesto-jak chcesz zobaczyc moje pierwsze szarpki i ich tytuly to sa na plakacie MOJEGO PSA-sunia zaprezentowana jako wzorzec rasy:lol: :evil_lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaulinaT']
[B]La pegaza[/B] - czy masz możliwoście rozdzielenia psów? Tak zeby w razie gdyby nie miały możliwości do bójek?
To jest niestety zadziorna rasa... a część to osobniki agresywne.[/quote]
no właśnie o to ją pytałam i odpowiedź, że wącha inne na spacerze to tak niebardzo :roll:
Bazyl jest gapą, ale Boss jak coś się postawi.


nie ma już tej aukcji :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rekus']Agama- po kilkunastu latach twojego hodowania s.p. nie wiedzisz zmian skornych na skarpetkach? i piszesz glupoty o ciemnym wlosie?[/quote]To Ty piszesz głupoty, jaakie kilkanaście lat hodowania, Jeśli sie nie myle to 7 lat i 3 mioty. Po co jej wymawiasz tyle lat hodowania, gdzie to wyczytaleś??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rekus']Agama-"...jeszcze raz popatrzylam na fote ONA jest NIEDOZYWIONA-mam szarpeje od 9 lat..." no fktycznie pzesadzilem z tymi nascie.
Draczyn kazdy ma chyba prawo pisac glupoty, mamy demokracje, Ty, Agama i ja.tak?[/quote]Co racja to racja, tylko pisac do kogoś , że pisze glupoty, to chyba niezbyt sympatyczna forma porozumiewania sie w necie - jak myslisz?????????:mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...