Jump to content
Dogomania

Właściciele shar-pei zapraszam do dyskusji


Agama

Recommended Posts

  • Replies 696
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moja ślicznotka jest z "mezaliansu" :cool3: rodowodowego tatusia i ślicznej mamusi , jest maści sobolowej ....ma prawie 1,5 roku... śliczna i uwielbiana przez wszystkich domowników :eviltong::eviltong:.......a teraz czekamy na drugą panienkę :cool3:....ze śląskiej hodowli........i już doczekać się nie możemy kiedy do nas zjedzie i jak to jest mieś dwa sharpki :multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betka-sp']Moja ślicznotka jest z "mezaliansu" :cool3: rodowodowego tatusia i ślicznej mamusi , jest maści sobolowej ....ma prawie 1,5 roku... śliczna i uwielbiana przez wszystkich domowników :eviltong::eviltong:.......a teraz czekamy na drugą panienkę :cool3:....ze śląskiej hodowli........i już doczekać się nie możemy kiedy do nas zjedzie i jak to jest mieś dwa sharpki :multi::multi::multi::multi:[/quote]

To jednak będziesz mieć drugiego psiaka :multi:, mam nadzieję, że się pochwalisz jak już zawita do waszego domku :cool3:. A, którą sunie bierzesz z tych ślicznych maluchów :loveu:.

Link to comment
Share on other sites

Agamo :) jeszcze wątku całego nie przeczytałam bo by mnie ranek zastał ale żeby nie zasmiecać Grzywką piszę tutaj :) w sumie może sa tutaj odpowiedź na moje pytania :) jak tak to napiszcie ze sa a jak nie to prosze o odpowiedź :) Ta rasa psiaków bardzo mnie interesuje od dawnych lat ale raczej tylko jako zeby ja ogladac niz miec w domciu :) Widując zmarszczki an ulicy wystawach zastanawia mnie sprawa ich skóry bo jedne są duze inne małe i jednocześnie maja jedne wiecej zmarszczej inne mniej od czego to zalezy ?? i jak jest wzrostowo u nich czy jest jeen rozmiar czy sa np podzielone na miniaturki sredniaki ??

Link to comment
Share on other sites

Sniezynko nie ma podzialu na wzrost,moj King jest wyjatkowo rosly ,spelnia wzorzec szarpeja w Honkongu-kraju pochodzenia rasy,wedlug wzorca FCI to jest znacznie za wysoki,stad ma duze cwc i male i stado srebrnych medali...
co do ilosci zmarszczek to na poczatku jak Amerykanie odtwarzali rase to po ringach chodzily same ,,Kaloryfery,, czyli zmarszczka nachodzila na zmarszczke ,juz od dawna shar-pei powinien miec 3 zmarchy w okolicach klebu ,ewentualnie przy ogonie i oczywiscie znak szczescia na glowie na nozkach i reczkach wcale -to wielki skrot

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ShP']To jednak będziesz mieć drugiego psiaka :multi:, mam nadzieję, że się pochwalisz jak już zawita do waszego domku :cool3:. A, którą sunie bierzesz z tych ślicznych maluchów :loveu:.[/quote]

hihihiii.........Izunia ..cccccciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ............. będzie będzie już niedługo.....ale mojej małej nie ma na fotkach bo była "klepnieta" zanim sie urodziła :razz::razz:........ i jest czarna :cool3::cool3:....... śliczna mała czarna pomarszczona "murzynka" :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: jeszcze trzy tygodnie...i będzie u nas :multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja często odwiedzam allegro oraz inne serwisy i niestety takie ogłoszenia widuje przez cały rok :(
nawet kilka razy dzwoniono do mnie czy nie chcaiłabym shar peia dla np swoich suczek :shake: niezkomentuje tego powiem ze doradziłam aby znaleźli mu nowy dom przez forum naszej rasy.
Ja nie rozumie i pewnie nie zrozumie takich ludzi.:angryy: :mad:

Link to comment
Share on other sites

cześć dziewczyny , cześć Kasiu!
Dawno mnie tu nie było i widze że sharpeiomaniaki się rozkręciły - to super !
Kasiu a kiedy my się spotkamy ?? miałyśmy w tym roku zaliczyć jakąś kawkę i co znów guzik?
U mnie trochę zmian ,ale to nieważne a 2 sharpeie w domu - EXTRA !!
2x większy ubaw , 2x więcej szczęścia i 2x więcej problemów !! ogólnie świetnie. A co do allegro , mój 2 zmarszczuch właśnie stamtąd do mnie trafił i słuchajcie jeśli jest szansa że w ten sposób trafią w lepsze ręce to wiecie co popieram te aukcje (mimo że pies to nie przedmiot) ale zawsze lepsze to niż podrzucenie pod płot schroniska lub porzucenie na ulicy.
Ja jestem szczęśliwa że sunia jest teraz moja , to skarb , mój skarb.

pozdrawiam wszystkich
Emilia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='papay']Kasiu a kiedy my się spotkamy ?? miałyśmy w tym roku zaliczyć jakąś kawkę i co znów guzik?[/quote]
W przyszłym to nadrobimy. Niestety w tym roku urlopu nie miałam, ale w przyszłym pewnie z Agą pojedziemy do Międzywodzia (oczywiście wcześniej to planując), więc już się nikt od spotkania nie wymiga.
Oczywiście, że w pewien sposób psom w potrzebie Allegro pomaga (wiele bezdomnych psów znalazło dach nad głową, wiele fundacji zbiera dzięki temu fundusze), ale również pomaga pseudohodowcom upłynniać swój "towar".
Choć czy to pseudo czy hodowca przez tzw. duże "H" i tak znajdzie sposób aby zarobić te "marne" pare groszy :diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

Karolka słońce :multi::multi::multi: foteczki małej są już na sharpei-world. Jest słodka zadziora... mam nadzieję, że wniesie dużo radości do domku.........i że Jokula ją pokocha na zbój :razz::razz: bo na razie to jest o małą okropnie zazdrosna.....i nie podoba jej sie, że ktoś kręci jej sie pod nogami :mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='kamilwojno']Nie to niej jest żart ani tajemnica, spytaj w schronie oni wiedzą komu dali psy, spytaj Martach1 ona też to potwierdzi.[/quote]

To co ?? wzięli przez podstawioną osobę ?? nic nie rozumiem :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:....... kobitka zalogowała sie na sharpei-world..... i słówka nie posnęła , że one do Volariusa powędrowały :mad::mad::mad: bez sterylki............czyżby do dalszej hodowli ????? :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:

W schronisku nie udzielają informacji o tym kto wziął pieski ... niestety....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...