Jump to content
Dogomania

Jedzonko - czyli to co buldożki lubia najbardziej!


Viris

Recommended Posts

  • Replies 891
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witaj na forum.
Z tego co mozna dowiedziec sie tu na forum to najlepszymi karmami sa Royal Canin, Hills ja podaje swojej buldozce Eukanube.

Warto tez korzystac z juz zalozonych tematow jesli taki istnieje ktory odpowiada tresci Twojego pytania. Wiec jesli jestes ciekawa to zapraszam do lektury w temacie "jedzonko...."
Masz moze jakies zdjecia swojego psiurka? Napiszesz nam cos wiecej o nim? Np w temacie o szczenietach? :>

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się, że Royal Canin Buldog jest karmą dla dorosłych psów ( ma duże "brykiety". Dla 8 tyg. buldożka trzeba kupić karmę junior. Ja "karmiłam" ( w cudzysłowie, bo w większości je gotowane, suchego nie lubi) Eukanubą, Royalem i Hillsem. U nas najlepiej "wchodzi" Hills .

Link to comment
Share on other sites

Ja mysle ze Asiul pytala o Karme Royal Canin czy bedzie dobra dla buldozka. A nie o karme Royal Canin dla Buldogow :> Ale moze to ja inaczej zrozumialam :>
Czasem wychodza takie smieszne kwiatki i kilka osob ma rozne teorie na temat jednego zdania :megagrin:

Link to comment
Share on other sites

Czesc Asiul:) Moje psiury jadły juz hill'sa eukanube i royala. Hill's dla szczeniakow ma dosc duze 'kuleczki' royal i eukanuba mniejsze. Moje zdecydowanie lepiej jadza royala i eukanube niz hill'sa. Mozesz wejsc na strone internetowa sklepu z karmami i 'poszperac' Na trzech wyzej wymienionych karmach swiat sie nie konczy:) Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zmienilismy karme na hillsa.
Kupilam kilogramowy worek na sprobe Klara pierwsza porcje wessala w piec sekund. Bardzo sie ucieszylam. Niestety juz jej sie znudzil. No ale skoro kupilam juz wor 15 kilo to do konca tego wora niestety bedzie musiala przywyknac do tej karmy. Wydaje mi sie ze jednak eukanube jadla z wiekszym smakiem...

Link to comment
Share on other sites

Nasz Ronaldo też do pewnego momentu z chęcią wcinał Royala ale teraz włąśnie kiedy mamy ogromniasty worek 15 kg, karma jakoś przestała mu smakować:shake: Ale niestety musi ją wciągnąć do końca:cool3: A potem zobaczymy:evil_lol: W końcu ile można jeść to samo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_beatka_']bajtek meczy swoja 7,5kg eukanube juz 3miesiąc a jeszcze nie ubyla nawet polowa:lol:
ale jak się wreszcie skonczy to tez mam zamiar spróbowac hillsa[/quote]

Ja musialam na "probe" kupic kilogramowy worek za 30 zl. A za 15 kilo zaplacilam tylko 215. Jak bedziesz chciala to moge Ci z kilogram przywiesc dla Bajtusia. Chyba ze on juz nie na szczeniaczkowej karmie jest.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ja&Roniuś']Nasz Ronaldo też do pewnego momentu z chęcią wcinał Royala ale teraz włąśnie kiedy mamy ogromniasty worek 15 kg, karma jakoś przestała mu smakować:shake: Ale niestety musi ją wciągnąć do końca:cool3: A potem zobaczymy:evil_lol: W końcu ile można jeść to samo[/quote]


Skad my to znamy :)

A gotujesz Ronaldo tez czasami? Czy tylko suche?

Ja od czasu do czasu gotowalam, ale Klara sie pogniewala kiedys na mnie chyba i ostatnio je suche.

Link to comment
Share on other sites

Dora ostatnio strajkuje nad każdym suchym, poje z tydzień i jej się znudzi karma.Jeszcze metodą ciotki Joss, jak poleję trochę śmietanką to zje.Na rozmoczoną też czasem się skusi.
Generalnie je mniej niż przewiduje dawka dniowa (nawet o połowę)
A Wasze zjadają całą zalecaną dawkę dobową?

Link to comment
Share on other sites

Viris nie przejmuj się, Dora nieraz robi strajki dwu-dniowe.Staram się nie ugiąć i daję dalej suche to po tych dwóch dniach panienka z wielkim obrzydzeniem zje kulki.Czasem moczę to jej troche bardziej smakują.
Ostatnio schudła 40dkg.
Oczywiście jak dostała puszkę to aż się jej uszy trzęsły z zadowolenia (pańcia nie wytrzymała, szkoda mi jej było)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...