Jump to content
Dogomania

Jedzonko - czyli to co buldożki lubia najbardziej!


Viris

Recommended Posts

  • Replies 891
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dokładnie, weź mniejszy worek. Spróbować warto.
My właśnie wprowadzamy karme dla alergików. Kończy nam się hills jagniecina z ryżem, wiec już kupilismy wór tej dla alergików. Klara jakoś wybitnie się nie rzuciła, ale zjada jak zgłodnieje. Jak skonczymy już z hillsem to konczymy ze wszystkimi dodatkami. Woda i karma tylko:placz::placz: musimy sprawdzić czy to alergia pokarmowa...

Link to comment
Share on other sites

Na początek spróbuj do gotowanego jedzonka dodawać po troszku mocno namoczonej karmy, stopniowo zwiekszaj ilość mokrej (suchej)karmy w stosunku do mięska.I tak pomalutku aż do przejścia na samą rozmoczoną karmę. Następnie rozmoczoną zaczynaj mieszać z tą samą tylko suchą karmą. I tak może uda się by bulwka jadła suchą.
Powodzenia

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='agniechask']Witam was wszystkich, mam na imię Agnieszka i od marca jestem najszczęśliwszą posiadaczką buldożka,suczki o imieniu Zuza. Co sądzicie o karmie [B]nutra nuggets[/B] puppy,ja moją bulwkę na tym trzymam?[/quote] Nigdy nie karmiłam tą karmą i nie słyszałam żadnych opinii na jej temat,więc sie nie wypowiadam,ale jeśli służy buldożkowi i nie ma po niej jakiś skutków ubocznych (wymienionych przez Viris),to myślę że możesz przy niej zostać.

Miałam Wam napisać czy zostaje przy [B]hillsie[/B] czy wypróbowuje [B]acanę[/B].
Więc znalazłam dystrybutorkę acany na ZG i przywiozła mi (gratis) zaraz po zamówieniu telefonicznym.Misi zamówiłam acane premium a Sotusiowi chciałam sprawić przyjemność i zamówiłam dla psów mini (bo hillsa mieli jednego,czyli duze chrupki).A ten mały diabełek wypiął się na mini.Myślałam,że mu acana nie smakuje,miałam jeszcze trochę hillsa i tym go dalej karmiłam.Ale raz dałam mu Misiowej acany i chłopak zaczął rąbać,że az miło.On po prostu nie chciał mini chrupek tylko te co Misia.Pewnie chciał pokazać,że on też jest duży ;).
Suma sumarum acana bardzo im smakuje,ale Misia zaczęła po niej bączyć.Wieczorem,jak wejdzie mi do łóżka,to należy zwiewać od razu na balkon,co by się nie udusić.Więc następny worek będzie znowu hills,bo po nim nie było bączków :).

Link to comment
Share on other sites

Już drugi tydzień będzie :).
Kupiłam małe worki na próbę.Misi 4 kilowy a Sotusiowi 1,5 kilowy.I gdyby nie te Misiowe bączki,to byłabym zadowolona.Sotek nie ma takich problemów,no ale buldożki to szczególne pieski i bączki to ich znak rozpoznawczy ;) :lol:.Chociaż hills wyeliminował je całkowicie :).

Link to comment
Share on other sites

Zuza urodziła się 3 lutego 2006,a mam ją od 18 marca,teraz ma już skończone 5 miesięcy i jest najpięknieszym,najmądzrzejszym i najukochanszym buldozkiem na swiecie :loveu: , takie śliczne imie dała jej moja 4 letnia córcia, tak więc teraz mam już dwie córcie :lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agniechask']Zuza urodziła się 3 lutego 2006,a mam ją od 18 marca,teraz ma już skończone 5 miesięcy i jest najpięknieszym,najmądzrzejszym i najukochanszym buldozkiem na swiecie :loveu: , takie śliczne imie dała jej moja 4 letnia córcia, tak więc teraz mam już dwie córcie :lol: .[/quote]


Widze ze odwiedzila nas calkowicie zabuldozona osoba :) Witamy serdecznie. Co do karmy dla Zuzy to napisalam wyzej. Jakby pojawily sie jakies niepokojace objawy (tfu tfu- oby nie!) to wtedy pomyslimy nad inna karma. Ale jesli wszystko jest ok to nie ma co szukac dziury w calym :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atenka']To prosimy o zdjecia Zuzy w galeri.
U nas przy Hillsie kupki były super i zero bączków, teraz jesteśmy na Eukanubie i bączki są, choć sporadycznie, ale jak już Dorka wypuści to trzeba wietrzyć mieszkanie.:evil_lol:[/quote]

My z hillsa bylismy zadowoleni jesli chodzi o baczki. Ale niestety pod koniec wora alergia sie poglebila. Mimo ze to hills na jagniecinie i ryzu.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Witam!
Mam problem :/ Jak tylko Tosia do nas trafila kupowałam jej Royala Mini Puppy i wcinała go bardzo chętnie. Od czasu do czasu gotowałam jej ryż+mięsko+ważywka i jadła, aż się uszy trzęsły :) :evil_lol: Jednak ze względu na cene spróbowałam kupić ACANE, która nie przypadła Tosińskiej do gustu :roll: , więc wróciłyśmy do Royala, ale tu komplenta klapa :mad: :shake: Po tej ACANie Tośka nie chce jeść ani Royala, ani nawet gotowanego jedzonka :shake: :-? Może podać jej inną karmę? Co polecacie? Co sądzicie o Purinie Dog Chow lub Purinie Pro Plan lub tez o jakieś innej karmie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...