Jump to content
Dogomania

Jedzonko - czyli to co buldożki lubia najbardziej!


Viris

Recommended Posts

Hahahahaa :) Tak SAMO!!! Identycznie. Nawet z ta puszeczka. Jak juz na prawde jest straszny placz. Ale za to jakie aromaty potem trzeba wdychac.... Oh zgrozo :>

No nic zmykam polezec z Klara przed telewizorkiem. Dzisiaj caly dzien na nogach :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 891
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Te strajki to chyba u nich normalne:evil_lol: Mały tez potrafi tylko powąchać i ucieka jakby parzyło:eviltong: Czasami są to nawet dwa dni, ale zwykle lituję się nad biedactwem i mu cosik dokładam gotowane mięsko albo puszeczkę. Nie pytajcie nawet jaka jest wtedy radość, sami dobrze wiecie:sweetCyb: Już one dobrze wiedzą jak mają nas podejść najczęściej biorą nas na litość. I trzeba przyznać, że nieźle im to wychodzi

Link to comment
Share on other sites

Racja Beatko.To straszne, żyć (jeść) w takim stresie,gdzie obok czycha jakiś napalony na żarełko Misiowe pies, wielkości doga ;) :lol:.No i biedna Misia ze strachu pochłania wszystko :evil_lol:.
A że potem tyłek rośnie...to juz inna bajka.
Ale muszę Wam powiedzieć,że Sotuś wcina od jakiegoś czasu też bardzo ładnie.Wprawdzie z ręki (micha be), ale chłopak się zaokraglił i nabrał dwa razy tyle siły, do gwałcenia Misi.Czym więcej je,tym większy ma temperament.
No i taki z niego wstręciuch,że nie ruszy żarcia jak Misia się nie patrzy.Za to jak go obserwuje,to on memła,wypluwa i spowrotem wciąga.Wszystko po to,żeby Misiuchna zazdrosciła mu,że ma chrupke w pyszczku.
A juz śmiech na sali jest wtedy,gdy dam mu psiego kabanosa lub ciastko.On nie może tego pogryźć,więc lata po domu z takim piskiem,że głowa boli i szuka miejsca,żeby to ukryć przed Misią.Ta oczywiscie lata za nim i mu zabiera.
I tak naprawdę,żeby Sotek zjadł takiego rarytasa,muszę chłopinie połamać na malutkie kawałeczki :lol:.No i wtedy oczywiscie zaczyna się memłanie przed Misią,żeby się pochwalić.I wie,że jak tak robi,to zjeść spokojnie nie może,ale to silniejsze od niego.
Taki mam ubaw przy jedzeniu moich piesów :evil_lol:.Boki zrywać można.Nawyki żywieniowe...niema co :roll: :cool3:.Misia chce zjeść Sotka razem z miską.Sotek nie zje bez Misi i z miski.Takie te moje burki straszne ;).

Link to comment
Share on other sites

no to rzeczywiscie musisz mieć w domu kupe śmiechu:lol:
a może tak nagrasz dla nas filmik?z walka o przetrwanie misi, która zachhowuje sie jakby umierala z glodu i dlatego kradnie sotkowi?
bajtek bardzo lubi oglądać wasze filmiki, zawsze sadzam go wtedy na kolanka, wlączam glosnik a on tylko wacha nochalem ekran, i naslu****e co to za odglosy psie ida z glosnikow...mowię wam, śmiech na sali poprostu:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Beatko ponawiam propozycje ze jak chcesz sprobowac Hilsa czy Bajtkowi posmakuje to moge Ci odsypac kilogram z wielkiego wora Klarci.
Ja kupowalam kilogram po prawie 30 zl a to bezsensu. Jak mu posmakuje kupisz worek 7,5 kilo bez stresu ;) lub 15 bo to juz taki facet ;>

Link to comment
Share on other sites

A propos jedzenia i suchej karmy to zauważyłam taką prawidłowośc, że jak się poda im jakąś próbkę, czyli zmieni smak na chwile, to jedzą chetnie, jak się kupi duzy wór to się nudzi i znowu jest niejedzenie:) Moje na razie royala jedza ok, był juz worek 7,5 kg, teraz sa w połowie 15 kg i jakos idzie:) Po puszkach oczywiście bączki ale czasem im daję bo to uwielbiają:)

Link to comment
Share on other sites

Ja ostatnio dałam moim puszkę,po dłuuugim czasie niedawania.I o dziwo nie było bączków :lol:.Może dlatego,że jednorazowo?
Moje jeszcze wciagają hillsa i drugi worek też taki będzie ,bo skoro jedzą to po co zmieniać...ale czy ktoś karmił boschem? Podobno też niczego sobie karma.
Mam ochotę zamówić mały worek na spróbowanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='misiaczek']Ja ostatnio dałam moim puszkę,po dłuuugim czasie niedawania.I o dziwo nie było bączków :lol:.Może dlatego,że jednorazowo?
Moje jeszcze wciagają hillsa i drugi worek też taki będzie ,bo skoro jedzą to po co zmieniać...ale czy ktoś karmił boschem? Podobno też niczego sobie karma.
Mam ochotę zamówić mały worek na spróbowanie.[/quote]


Slyszalam bardzo dobre opinie o Boshu, i bulwy ponoc chetnie jadaja. Jest tanszy, ale ponoc jakoswciowo nie odbiega od tych najdrozszych.

My planujemy skonczyc worek hillsa za pare miesiecy ;p i Klara wtedy prawdopodobnie bedzie dostawac karme weterynaryjna dla alergikow.

Link to comment
Share on other sites

co do bosha to slyszalam, ze jest o klase niżej niz hill's royal czy eukanuba, ale czy jest gorszy nie wiem...nie karmilam nigdy psów nim i nie znam nikogo kto by karmil ta karma, ale warto sprobowac, może ktos moglby zalatwić na zlot próbki?
to dam bajtkowi na smaka:cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

No my o dziwo konczymy worek hillsa. Kupimy teraz karme dla alergikow, mozliwe ze lysinki klary spowodowane sa wlasnie alergia.

Co do przysmakow polecam snaki sportowe w zoltych torebeczkach. Kosztuja okolo 5 zl za torebeczke. Sa to takie male smierdzace kosteczki. Klara by sie dala ogolic za to normalnie ;)

[IMG]http://www.petscorner.com.my/images/Gimborn/SportSnack.jpg[/IMG]

Wygladaja tak, ale sa w wielu wersjach smakowych.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Karmi ktoś [B]acaną[/B]???
Kończy mi się wór hillsa i niewiem czy zamawiać nastepny 18 kilowy (Sotek już przy końcówce wybrzydza) czy acanę.Podobno jest super a dużo tańsza.Prawie same pochlebne opinie na dogo o niej krążą.
Dogomaniacy mówią,że psy mają super sierść,ładne kupki,brak bąków i inne rewelacje ;) :lol:.
Ale ja wolałabym usłyszec opinie od tych co karmią acaną buldożki.
Tylko nie wiem czy tu takich znajdę :eviltong:,bo z tego co pamiętam wszyscy na hillsie lub royalku jadą ;) :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...