Jump to content
Dogomania

PART II Ciężarne dziewczynki, matki, ojcowie oraz ich dzieci


bea100

Recommended Posts

Musisz wziąc pod uwagę, że różnica pięciu dni w tym wieku to bardzo dużo - szczególnie jeśli chodzi o długość uszu, które własnie zaczeły rosnąć jak szalone :lol:. Ale Bastowe dzieci ostatecznie powinny miec dłuższe uszy po swojej matce, która odziedziczyła je po swojej. A Śpiewka nie wiem skąd takie miała. Bo własnie moja Dumka, która jest z Gonczakow ma dosc krotkie i plaskie uszy. Gawra robi wrazenie, jakby miala krotkie uszy, ale jest to zwiazane z ich osadzeniem a nie faktyczna dlugoscia.

Czy ktos z Was zna sie na gg? Nie moge go uruchomic po zmianie kompa i szlag mnie trafia :cry:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Haniu dzieki za info ja sie nie znam ale ogorki sa cudne. Bastwoe dziewczynki dwie kluseczki maja zamiast gwaizdek w oczach CHPL :lol: Gaworowe ciut powazniejsze. One wygladaja jak dwie laleczki :fadein:

Co do gg odinstaluj je wejdz na [url]www.gadu-gadu.pl[/url] i pobierz wersje 7,0 nanjowsza potem zainstaluj i uruchom jeszcze raz kompa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puz']juz wiem one przypominaja mi Bohuna jak był mały :lol:[/quote]

:-)
One w ogóle wszystkie powinny jakoś być do siebie podobne - mam nadzieję.
W końcu miot "z Wszystkich Skoków" i miot Basty ma jednego ojca. A Basta jest siostrą Tanga ( ojciec miotu po Gawrze ) i Tropa ( ojciec miotu B-Rotti Poszły w Las ). Dla mnie super by było, gdybyśmy osiagneli taki poziom w hodowli ogarów, żeby psiaki były do siebie podobne tak jak jest to w bardziej ustabilizowanych rasach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puz']
Co do gg odinstaluj je wejdz na [url]www.gadu-gadu.pl[/url] i pobierz wersje 7,0 nanjowsza potem zainstaluj i uruchom jeszcze raz kompa[/quote]

No własnie próbowałam już kilkadziesiąt razy - wczoraj do pierwszej w nocy i dzisiaj od 6 rano :-(. I nic z tego. nie łączy się a jak chce zaimportowac listę kontaktów to mi piszę, ze muszę być zalogowana - tylko nie wiem gdzie??. Jak chciałam założyć nowego użytkownika też nie wyszło. Kilka dni temu robiłam to po zmianie kompa i poszło bez problemu - a teraz nic a nic. Nie wiem jak ja będę życ nie mogąc z Wami rozmawiać :-/

Link to comment
Share on other sites

Haniu jak znasz swoj numer a byl on 4788548 robisz tak uruchamiasz gg i dajesz gadu gadu rejestracja wpisujesz tam połaczenie wybierasz Lan no i potem numer i hasło jak nie pamietasz klikasz przypomnij i wpisujesz adres email zgodny co kiedys podawałas przy rejestracji gg oni ci wysla hasło na email

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puz']Haniu jak znasz swoj numer a byl on 4788548 robisz tak uruchamiasz gg i dajesz gadu gadu rejestracja wpisujesz tam połaczenie wybierasz Lan no i potem numer i hasło jak nie pamietasz klikasz przypomnij i wpisujesz adres email zgodny co kiedys podawałas przy rejestracji gg oni ci wysla hasło na email[/quote]

Cholewcia robię to wszystko i nic :-(. Albo coś robię źle :-( A już musze lecieć do pracy :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puz']Haniu dzieki za info ja sie nie znam ale ogorki sa cudne. Bastwoe dziewczynki dwie kluseczki maja zamiast gwaizdek w oczach CHPL :lol: Gaworowe ciut powazniejsze. One wygladaja jak dwie laleczki :fadein:
[/quote]

A kto się tak naprawdę zna? Ja też się nie znam. Jestem tylko o tyle w lepszej sytuacji, ze codziennie moge obserwować jak rosną. I wiem jak mniej więcej wyglądały dzieci Basty pięć dni wcześniej. Myślę, że o dzieciakach Gawry będzie można coś powiedziec za kilka miesięcy i mam nadzieję, że nie szykują nam żadnych drastycznych niespodzianek. Jak na razie wiem, że są w miarę mocne, maja piękne proste łapy i bardzo ładnie wykształcone klatki piersiowe. Maja też ładnie osadzone oczy - które jak na razie cała ósemka ( bo i Bastowe ) ma zdrowe ( tfu, tfu ). Maja też rewelacyjny temperament i żywotność.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hania']... Jestem tylko o tyle w lepszej sytuacji, ze codziennie moge obserwować jak rosną. ..Maja też rewelacyjny temperament i żywotność.[/quote]

Oj zazdroszczę zazdroszczę :placz:

W sprawie gg będę mogła Ci pomóc popołudniu - mój mąż jest informatykiem i trochę się zna na tym i tamtym :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hania']...
One w ogóle wszystkie powinny jakoś być do siebie podobne - mam nadzieję.
...
Dla mnie super by było, gdybyśmy osiagneli taki poziom w hodowli ogarów, żeby psiaki były do siebie podobne tak jak jest to w bardziej ustabilizowanych rasach.[/quote]
Och, babcia ogórkowa chyba tego nie doczeka, ale kiedyś, kto wie :D

Błoga z Mońką kończą szatkować karimatę z balkonu a ja szykuję się na jutrzejszą krajówkę:
Błoga (oraz hodowczyni :wink: ) poproszą o jutrzejsze kciuki bo gdyby dobrze poszło to może udałoby się zrobić Błoguni Mł Ch więc ta jutrzejsza wystawa jest ważna 8)
Darz Bór :D

Link to comment
Share on other sites

Zawsze mnie złości, że nie mogę zdobyć wyczerpujących informacji na stronie ZKWP. Koniecznie chcę jutro zobaczyc ogary, a nie mam pojęcia o której będą wystawiane. Jeśli nie śpicie jeszcze Kochani, to proszę o malutkie skrobnięcie o której ? :modla: :modla: :modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sabina1']Zawsze mnie złości, że nie mogę zdobyć wyczerpujących informacji na stronie ZKWP. Koniecznie chcę jutro zobaczyc ogary, a nie mam pojęcia o której będą wystawiane. Jeśli nie śpicie jeszcze Kochani, to proszę o malutkie skrobnięcie o której ? :modla: :modla: :modla:[/quote]

Ogarów 5 sztuk, wystawiane o 10.30. A może wpadniesz do mnie po wystawie zobaczyć swoją chrześniaczke?? Mogę Cie nawet zabrac z wystawy jak tylko wystawię gończe i dotransportowac do siebie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"Hania"'][quote name='sabina1']......zobaczyć swoją chrześniaczke?? [/quote]
O czymś takim, to ja nawet nigdy nie marzyłam. Dziękuję Ci Haniu serdecznie za zaproszenie. Mam ochotę [b]już[/b] jechać !!!!Czeka mnie cudowny dzień. Nigdy nie miałam okazji nawet pogłaskać ogara, a co dopiero zobaczyć na żywo takie malutkie piękności. Będę kibicować Bei z Błogą, a potem........Cieszę się jak nastolatka :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[b]bea100[/b]jak Błoga jak na warszawskiej wystawie nie możemy się już doczekać wieści :P

mówie wam jaką dziś miałam przygode :-? mój kochany Burzan wytarzał się w nieczystosciach :x najlepsze jest to że w naszym ogrodzie i niewiemy skąd to się tam wzieło :( a jak ochydnie śmierdział, no cóż ale już po kąpieli-choć jeszcze troche czuć :onfire: , a później myślałam że dostane zawału :evilbat: nie mogłam nigdzie znależć Jagi- okazało się że zrobiła sobie krótką wycieczke-przemkneła się przez brame gdy mama wyjeżdżała :cry: ale na szczęście szybko wróciła uff, inaczej bym się :wallbash: jesteś pół dnia jeszcze nie mineło a psiaki mi tyle przygód zafundowały :roll: Najważniejsze że już wszystko jest ok :lol:
P.S. czekamy na wyniki z wystawy

Link to comment
Share on other sites

Błoga: złoto i Zwycięstwo Młodzieży (tym bardziej jestem z niej dumna, bo Rożek jest bardzo pięknym samcem a spotkały się oba w porównaniu :D )
Ja-wykończona tym upałem i kurzem na ringach. Wogóle gdyby nie pomoc KOCHANEJ naszej (nieocenionej :D ) Sabiny1 to bym chyba tam sama wymiękła a tak, zostałam do BISów. Bisa w VI gr wziął bassecik ale usłyszałam miłe słowa o Błogiej od sędziego na tych Bisach; słowem wszystko przed nią :D.
Zresztą może obszerniej wystawę opisze Sabina1 8)

Haniu: czy mogę poprosić o fotkę z ringu ? (wiem, że jakąś zrobiłaś :P )

Spadam spać bo jutro na klubowej wystawiam Bejusia 8) To ci maraton nam ZK zrobił a babcia coś ostatnio...słabuje :roll:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli naprawdę chcesz ;-)

[img]http://img297.imageshack.us/img297/1849/bloga12jh.jpg[/img]

[img]http://img246.imageshack.us/img246/6231/bloga22qj.jpg[/img]

[img]http://img246.imageshack.us/img246/522/bloga39yr.jpg[/img]

[img]http://img246.imageshack.us/img246/3263/bloga47gv.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Bea i Błoga gratulacje :D

A powiedzcie mi co to za suka w ogarach wzięła rase ? (chyba rasę bo była na ringu głównym) :roll:
A ja oczywiście nikomu nie pokibicowałam............. bo zaspałam :oops: i dojechałam jak praktycznie wszystko się pokończyło :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...