Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[quote name='Tengusia']Ja po smierci taty przez rok bylam przy mamie. Po roku czasu powiedzialam ze juz nie dam rady. Bylo to dla mnie zbyt duze obciazenie psychiczne. Tym bardziej ze moja mama nie ma latwego charakteru. Takze wiem doskonale co czujesz ;) myslami jestem z toba :)[/QUOTE]

ja dałam troszkę mamie na luz ,aby nie poczuła się zagłaskana , bo chyba na nią to źle by działało , ona szybko straciła swoją mamę , miała macochę ... więc musiała być silna od dzieciństwa , ale z mamą inny kłopot , mama jest bardzo chora a mieszka sama , różnie może się zdarzyc , ale nauczeni tym co się stało z tatą , dajemy na luz ...co ma być to będzie , każdemu los jest pisany inny i nikt tego nie zmieni ; nie chcę mamie zbyt mocno ingerować jej w plan dnia , staram się wspomagać a nie wyręczać , aczkolwiek dużo mnie to kosztuje
Dzięki za ciepłe myśli :calus:

[quote name='Tengusia']Nie zebym sie czepiala ale czuje sie pominieta :obrazic: normalnie nie zauwazylas mojego wpisu :obrazic:[/QUOTE]

no normalnie foszmenka ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']no dobra ...ona :)[/QUOTE]

Odrazu lepiej :grins: pogoda dzisiaj w sam raz na spacerek :) dzien lenistwa czas zaczac ... pamietam ze w Sosnowcu nie lubilam takich dni jak nie bylo cwiczen a teraz wrecz czekam na niedziele bo moge sobie odpoczac :eviltong: wyglaskaj Ozzulka odemnie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tengusia']Odrazu lepiej :grins: pogoda dzisiaj w sam raz na spacerek :) dzien lenistwa czas zaczac ... pamietam ze w Sosnowcu nie lubilam takich dni jak nie bylo cwiczen a teraz wrecz czekam na niedziele bo moge sobie odpoczac :eviltong: wyglaskaj Ozzulka odemnie :loveu:[/QUOTE]
oj tak , pogoda rewelacyjna ; babeczka upieczona , sałatka brokułowa gotowa , mięsko też , za chwilkę obiadek i wyjazd do lasu a potem do mamy na kawusię :)
Ozzulka wygłaskałam ale sama go przy okazji znów wymiziasz ;)

[quote name='monia&nero'][URL]http://images53.fotosik.pl/305/5c0987ed523d49db.jpg[/URL] piękne zdjęcia! Ozzy umaszczenie wpasowuje się w plener :)
Miłej niedzieli :)[/QUOTE]

i my życzymy miłej niedzielki ; co do wtapianie w otoczenie to tam własnie tak jest , ze nawet sarny jak stały nie nie zauważyłam od razu bo się wtopiły w tło

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']oj tak , pogoda rewelacyjna ; babeczka upieczona , sałatka brokułowa gotowa , mięsko też , za chwilkę obiadek i wyjazd do lasu a potem do mamy na kawusię :)
Ozzulka wygłaskałam ale sama go przy okazji znów wymiziasz ;)
[/QUOTE]

ja juz po obiadku, teraz sie bycze :grins: potem kolezanka chce zebym poszla z nia do parku ... jakos zleci do wieczora a potem znow poniedzialek :grins: Ozzulka napewno wymiziam jak tylko trafi mi sie okazja :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tengusia']ja juz po obiadku, teraz sie bycze :grins: potem kolezanka chce zebym poszla z nia do parku ... jakos zleci do wieczora a potem znow poniedzialek :grins: Ozzulka napewno wymiziam jak tylko trafi mi sie okazja :grins:[/QUOTE]
korzystaj ze słonka i pogody
Od jutra popołudnia mam wolne od C. I K. więc na popołudniowym spacerku z Ozzym zadzwonię :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']Bardzo fajne foty :)

[URL]http://images54.fotosik.pl/305/ba44371967e30d14.jpg[/URL] to nad rzeczką?

Alu zdradź co to za sałatka brokułowa :)[/QUOTE]

tak tak , nad żółtą rzeczką :)

A sałatka brokułowa to taki fajny łatwy twór kulinarny :) :
brokuł ugotowany ( 3-5 minut w osłodzonej wodzie )
tortelini z Biedronki albo jakieś inne mini pierożki ( np w Lidlu są takie puszne sachetini )
4-5 uduszonych pieczarek , doprawionych solą i pieprzem
po ostudzeniu do tych soczków co zostały wyduszone z pieczarek , dodaję trochę wody , daję łyżkę majonezu i ze 2-3 łyżki śmietany gęstej lub jogurtu greckiego i 3-4 zgniecione zęby czosnku , mieszam i polewam produkty ...my tam lubimy takie żarełko

Link to comment
Share on other sites

.................Alu.......straszne to musi być.... przeczytałam na fejsie i ręce mi zadrżały bo dopiero co odszedł Twój Tato..........nawet nie wiem jak Cię pocieszyć bo tak naprawdę to się nie da.....
....ale ogromnie Ci wspólczuje....i myślami wspieram.....trzymaj się Kochaniutka ...;-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...