Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[quote name='agbar']a przylapalas tego onego osobnika jak rozsypywal nasiunka:crazyeye:to dawaj:evil_lol:[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
poszukam ....mam taką :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]Dzien dobry Aluniu...[/B]
[B]u Ciebie jak zawsze ruch jak w ulu....[/B]
[B]milego dnia...[/B]
[B]i ciesze sie, ze wczorajszy byl mily..[/B]
[B]buziaki[/B][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]berek Aguniu :multi::multi:witaj u Nas :multi:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]wróciłam ze szkoły i składam wszystkim wizyty :)
a tutaj Ozzy znów powitał mnie uśmiechem :loveu::loveu: lubię jak mnie tak od progu witacie :) :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
no przecie ...uśmiech to połowa sukcesu w życiu ;)a jak inni się uśmiechają to i nam lepiej ;)[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]horror

[COLOR=Red]ffcale nie horror ino humoreska ... tak się śmiałam ze dobrzez że sie obudziłam bo mogłoby się to źle skończyć ...[/COLOR]


ja :grins:

[COLOR=Red]dokładnie ....:grins: w bardzo oryginalnej życiowej sytuacji :roflt:[/COLOR]



cze... przyszłam do Cia cie zignorować :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
cze mój najulubieńszy ignorze :loveu::loveu::loveu:


[/B][/COLOR][/FONT]
[quote name='gops2000']a mi sie nudzi to wpadlam :diabloti: fotek fryza sie nie doczekalam ale chociaz ozzyego obejzalam :eviltong:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]i nie doczekasz ;)
witaj :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=DeepSkyBlue]ala.... powiec ale tak na uszko... bo ja siekam jak se wspomne ... jak mozna mieć tak chore sny :crazyeye::crazyeye:[/COLOR][/FONT][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]o dżisys ...kogo siekasz :crazyeye::crazyeye:

no przecie wiadomo ze ja jestem no tages nie tego ;)
[/B][/COLOR][/FONT]
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]zapytaj Madzi czy mogę :roflt: [/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]znaczy ja tego no to mogę :roll::oops:

i powiedzieć też mogę :razz::razz:

To ja już Ci waszeczko powiem ze tak ....

[SIZE=1]wracaliśmy z imprezki i Madzia podeszła do mnie z jakims zawiniątkiem :evil_lol:i ja się pytam co tam ma ........a ona mnie z mańki ze prezent dla Pawcia bo ......idzie się mu oswiadczyć .....a ja taka dogociółka , że zamiast wesprzeć na duchu to zaczęłam się śmiać i ten smiech mnie obudził :roflt:[/SIZE]
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']buuuahahahah :roflt: no szkoda, że się obudziłaś bo ciekawam czy Pawcio by powiedział TAK :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]Pawcio z Panem C. buszowali pomiędzy półkami w sklepie muzycznym :crazyeye:...i to już największa paranoja tego snu ...bo my wychodziłyśmy z tego lasku w którym byłyśmy na psacerku :evil_lol::evil_lol:

:hmmmm: a myślisz że Pawcio miałby watpliwości :razz::razz: mnie tylko ciekawił ten prezent zaręczynowy :loveu:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]

:hmmmm: a myślisz że Pawcio miałby watpliwości :razz::razz: mnie tylko ciekawił ten prezent zaręczynowy :loveu:
[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak zawinięte w papierku,... to cukierek :grins: :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]Berek !! :multi:[/B][/COLOR][/quote]
[COLOR=Red][B]
Berek :multi:[/B][/COLOR]

[quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]DZIEEEEŃ:buzi:

[/B][/COLOR][CENTER][COLOR=DarkOrange][B]DOOOOO:loveu:
[/B][/COLOR][/CENTER]
[RIGHT][COLOR=DarkOrange][B]BRYYYYYYYYY:multi:[/B][/COLOR]
[/RIGHT]
[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
do :loveu:br:loveu:dzień:loveu: ....wieczór :roll::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='jonQuilla']:roflt:[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:roflt:
szkoda że w tym śnie nie miałaś swojego aparatu...porobiłabyś fotki Madzi, która podjęła decyzję o oświadczynach :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]ty mi już ani nie mów bo jak w czasie kiedy była akcja poszukiwania Milce domu do późna w nocy szło GG i SMSy to jak się w nocy budziłam to nie wiedziałam czy to sen czy realny SMS w głowie się kołacze ....to jeszcze z aparatem do wyra mam chodzić :hmmmm: przecie TZ mnie ustrzeli kiedy za to :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='malawaszka']hah też jestem ciekawa co tam Madzia miała na zachętę :lol:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]no ja też ....a miałam zachować kamienną twarz ...:roflt:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak zawinięte w papierku,... to cukierek :grins: :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]no so ty .....ostatniego ja wczoraj zjadłam :loveu::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='mia_mia']witam :cool1:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]o witaj beznetowa :multi:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='evaxon']dzien dobry witanko:loveu::multi:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]berczysław Eff :multi::loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]ty mi już ani nie mów bo jak w czasie kiedy była akcja poszukiwania Milce domu do późna w nocy szło GG i SMSy to jak się w nocy budziłam to nie wiedziałam czy to sen czy realny SMS w głowie się kołacze ....to jeszcze z aparatem do wyra mam chodzić :hmmmm: przecie TZ mnie ustrzeli kiedy za to :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]dopiero jak dla niego w łóżku miejsca zabraknie to będzie do Ciebie strzelał :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
swoją drogą konkurować z technologią jest ciężko :evil_lol::evil_lol:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]dopiero jak dla niego w łóżku miejsca zabraknie to będzie do Ciebie strzelał :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
swoją drogą konkurować z technologią jest ciężko :evil_lol::evil_lol:
[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]nooo...nie ma chłopak siły przebicia :roll::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...