Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[quote name='zuzolandia'][URL]http://images32.fotosik.pl/159/bfe99e0f736adb1b.jpg[/URL]

toz to wyglada jak słoniowe wnetrznosci fujjj hihihihihihih

witej kochanooo Alusiowo!!!!!1[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
Witej Rudo :loveu::loveu::loveu:

a ka ty widziała słoniowe wnyntrze :hmmmm:
[/B][/COLOR][/FONT]
[quote name='zuzolandia'][CENTER][FONT=Arial][SIZE=6][COLOR=red][B]Na wsteczu 80 fot [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]


[COLOR=purple]WIDZIALAM WIECEJ NIZ POLOWE :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR]

[URL]http://images32.fotosik.pl/158/06e9853e1d518cda.jpg[/URL]

dziewcynka??????:diabloti::diabloti::diabloti:[/quote]

chłopcyk :grins:

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]o kurka ale foty...jakoś tak bije od nich wiosną...pewnie przez to słonko co to żeście mi je ukradły :evil_lol::evil_lol:

cześć :) :loveu::loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]o Koffana córeńko :razz::razz:My o to słonko i niebo to az się napłakałyśmy ....bo jak jechałam do Jebia to padał deszcz:roll:....ale za to po mroźnej nocce teraz za oknem widzę cudowne słoneczko :multi::multi::multi:



Dobereczek czwartkowo :multi::loveu::multi:jużem wstanięta ...dopijam kaff czekając aż poschną podłogi :p
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]cześć wstanieta!!!!

masz kaff bo przyszłam do Ciebie[/B][/COLOR][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/nahrung/k030.gif[/IMG][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]cze Bea :multi: miło ze wpadłaś na kaff:loveu::loveu:coś się znajdzie ;)[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='teqquila'][B]Siema Alu :diabloti: widzialam foty dzikiej przyrody :diabloti: z Jebia i wos na cieniu :diabloti: ale Cie w nowej fryzie nie widzila :diabloti:
[/B][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]Siemanko z Ranka :evil_lol:
toż My też jako ta dzika przyroda ;)[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='furciaczek']No foty widzialam...zachwycac sie nie bede bo juz inni to zrobili...:eviltong:
Wpadlam na kawe i ciacho:loveu:
Przez te haszczaki schudlam 1kg:placz: zaraz znikne:placz:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]oooo witaj Furciaczkowa :loveu::loveu:.....no ty nam nie znikaj ...bo jak dzieciaki same na psacerki będą wychodzić :roll:....oć do nas to się podtuczysz :p[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']A co masz do jedzonka:razz: Moze wpadne:lol:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]jeszcze nie mam pomyślunku ....ale pochwalę sie że wczoraj jadłam karkóweczkę z grilla :loveu::loveu::loveu:

dziś pewnie będzie kurczaczkowe udko :razz::razz:bo mam lenia na gotowanie :roll::oops:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agbar']dzien dobry czym predzej przybieglam rzec...i pochwalic sie ze przez mojego kundla chyba zwichnelam kostke......:cool1:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No masz babo - jak chodzisz :diabloti:

Witaj Alu spacerkowa :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No masz babo - jak chodzisz :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

[B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Witaj Alu spacerkowa :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]

nie ,jak JA chodze tylko ON jak chodzi ten brazowy potfor,demon z piekla rodem....:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']A fujjjj chcesz mnie otruc:crazyeye::placz:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]dobra ....sces rybkę :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='teqquila'][B]hehe no dobra nich bedzie Wy to egzotyczna :diabloti:[/B][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]no widzisz ....znasz się na rzeczy ;):evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='agbar']dzien dobry czym predzej przybieglam rzec...i pochwalic sie ze przez mojego kundla chyba zwichnelam kostke......:cool1:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]no taaa jak ktoś pomyka na szpileczkach :roll:....dzień dobry



A teraz lece bo psu się podnosi poziom moczu :roll::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ffróciłaś już z tym chlebem prosto z piekarni za 2,80??? :roll::roll:

:oops:[COLOR=Red]:roll: jeszcze nie wylazłam :cool1:[/COLOR]

daj gryza :loveu::loveu::loveu:

[COLOR=Red]dam Ci cały bocheneczek :loveu::loveu:[/COLOR]

cze Ozzulińscy...

cze Klocusiowe ...;)

a mie sie tak fajnie hepło karczkiem :multi::multi::cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
oj ani nie mów :loveu: taki był pyszniutki :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='agbar']we adidaskach spacerkowych mych ukochanych bylam....
wychodze:obrazic:..zero wspolczucia.......:cool1:[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
aaaa w adidaskach.....to współczuję :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No masz babo - jak chodzisz :diabloti:

Witaj Alu spacerkowa :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
witaj Dżapko :loveu::loveu:....ja przed spacerem :roll:


U Klockowej foty :p
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]
witaj Dżapko :loveu::loveu:....ja przed spacerem :roll:


U Klockowej foty :p
[/B][/COLOR][/FONT][/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]To w takim razie Witaj Alu przedspacerkowa:evil_lol:
Widziałam foty u Klockowej i tam zresztą też zostałam zignorowana.......wrrrróć nie zignorowana ale nie zostalam zakwalifikowana do koniecznej odpowiedzi :roll:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]To w takim razie Witaj Alu przedspacerkowa:evil_lol:
Widziałam foty u Klockowej i tam zresztą też zostałam zignorowana.......wrrrróć nie zignorowana ale nie zostalam zakwalifikowana do koniecznej odpowiedzi :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]


[FONT=Arial][COLOR=Red][B]ooo to tak jak Ja .....ja też pominięta zostałam :roll:....widać nie zasługujemy :-([/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']
[B][FONT=Arial][/FONT][/B]



[B][FONT=Arial][COLOR=red]aaaa w adidaskach.....to współczuję :razz::razz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]

nie wierze w Twoje wspolczucie:cool1::diabloti:

[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Co mnie ty kijem machasz:mad:.......a co to on zwichnął czy ty :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]

ja se zwichalm przez onego:cool1:

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]A tak poza tym to się chyba sfocham :obrazic:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

pozwalam ci...mozesz se fochnac:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agbar']nie wierze w Twoje wspolczucie:cool1::diabloti:
[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]ja se wierze :loveu:....ale Ty zrób jak uważasz :obrazic:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='lolka75']Dzien dobry nowofryzurkowa Alicjo:loveu:...jaki dzionek? U mnie to swiecace i zolte tak wali po oknach ze.................. caly brud widac:oops:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]berek :multi::loveu::multi:u nas słonko ale zimno :roll:może potem będzie lepiej ...oby :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ooo to tak jak Ja .....ja też pominięta zostałam :roll:....widać nie zasługujemy :-([/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]No! Oć Ala sztrajkujemy :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B]

[quote name='agbar']

ja se zwichalm przez onego:cool1:

[B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]no dobra gadaj jakże to się stanęło:razz:[/COLOR][/FONT][/B]



pozwalam ci...mozesz se fochnac:loveu:[/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Oj dzieki ci Pani :loveu:[/COLOR][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...