Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[quote name='gops2000']mnie tez zabardzo nie interesuje parafia :diabloti: a ja sie ucze jezdzic dopiero...za jakis rok bedzie prawko :roll:[/quote]

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]optymistka :loveu::loveu::loveu:




:diabloti:
[/B][/COLOR][/FONT][/quote]


:roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops2000']wierze w siebie :diabloti: jak narazie nie rozwalilam samochodu wiec jestem na dobrej drodze... ;) widze ze tu pusto jakies zdjecia ozzyego by sie przydaly :loveu:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]Tak trzymaj :cool2:



ni ma fotków dziś :p były wczoraj :grins:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops2000']wierze w siebie :diabloti: jak narazie nie rozwalilam samochodu wiec jestem na dobrej drodze... ;) widze ze tu pusto jakies zdjecia ozzyego by sie przydaly :loveu:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i niech tak zostanie.. nie życze stłuczki.... dziś oglądałam na youtube filmik baaarrrdddzzzooo dający do myślenia- wypadki .... ileż wypadków jest wynikiem bezmyślności... nie dam linka bo nasza 1/3 wiem jak reaguje na takie sytuacje.. i chcę Agusi tego zaoszczędzić... ale naprawde tego filmika powinni kazać obowiązkowo oglądać .... [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i niech tak zostanie.. nie życze stłuczki.... dziś oglądałam na youtube filmik baaarrrdddzzzooo dający do myślenia- wypadki .... ileż wypadków jest wynikiem bezmyślności... nie dam linka bo nasza 1/3 wiem jak reaguje na takie sytuacje.. i chcę Agusi tego zaoszczędzić... ale naprawde tego filmika powinni kazać obowiązkowo oglądać .... [/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[FONT=Arial][SIZE=3][B] [COLOR=Red]a ja się NAJ NAJ NAJ:loveu::loveu::loveu:cieszę .....jestem szczęśliwa że TOBIE NIC się fizycznie nie stało przy ostatnim zdarzeniu :calus:



[SIZE=2]
a ja myślę że warto by dać ...teraz kiedy Agi nie ma ....na wstecza nie wejdzie a naprawde dobrze by było aby całe społeczeństwo znało ten filmik [/SIZE]
[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i niech tak zostanie.. nie życze stłuczki.... dziś oglądałam na youtube filmik baaarrrdddzzzooo dający do myślenia- wypadki .... ileż wypadków jest wynikiem bezmyślności... nie dam linka bo nasza 1/3 wiem jak reaguje na takie sytuacje.. i chcę Agusi tego zaoszczędzić... ale naprawde tego filmika powinni kazać obowiązkowo oglądać .... [/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Weź no daj mi linka na pw albo na GG:roll::roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Medorowa']Weź no daj mi linka na pw albo na GG:roll::roll:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]to był filmik dający dużo do myślenia .......:-(
i warto go zobaczyć , przemyśleć i głęboko w serduchu i pamięci zachować


ale nie chcę aby ktoś mógł mieć do Mnie żal że dałam go tutaj ............chcialam aby tu był ku przestrodze .....i ku pamięci ....
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]to [URL="http://pl.youtube.com/watch?v=sxjocYbbdsk#"]filmik[/URL] dający dużo do myślenia .......:-(
i nie należy tego komentować a przemyśleć i głęboko w serduchu i pamięci zachować
[/B][/COLOR][/FONT][/quote]


[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Aguś... nie oglądaj prosze [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]Aguś... nie oglądaj prosze [/B][/COLOR][/FONT][/quote]
apel byl nie do mnie wiec obejrzalam......i teraz nie wiem co napisac.......... na prawde kazdy kierowca powinien go zobaczyc. Ciary mam do tej pory............. I pytanie : czy to mnie dotyczy? nie ma w tej chwili juz sensu....... Dziekuje dziewczyny za linka

Link to comment
Share on other sites

Alcia...nie strachaj.....kazdy powinien to zobaczyc..... kazdego powinno to poruszyc zeby w takich sytuacjach zawolac spowrotem zdrowy rozsadek. Mialam stluczke to wiem jakie to okropne uczucie, nawet jak sie nikomu nic nie dzieje. A po zwyklej stluczce zostaje w czlowieku kolejny haczyk ktorym bedzie sie lapal zycia jakby co. Ale to bolesne narzedzie...dlatego filmy jak te powinni puszczac zaraz po dobranocce

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lolka75']Alcia...nie strachaj.....kazdy powinien to zobaczyc..... kazdego powinno to poruszyc zeby w takich sytuacjach zawolac spowrotem zdrowy rozsadek. Mialam stluczke to wiem jakie to okropne uczucie, nawet jak sie nikomu nic nie dzieje. A po zwyklej stluczce zostaje w czlowieku kolejny haczyk ktorym bedzie sie lapal zycia jakby co. Ale to bolesne narzedzie...dlatego filmy jak te powinni puszczac zaraz po dobranocce[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]ja nie stracham ....tylko nie chciałabym aby ktoś Mnie posądził o inne

intencje niż miałam ....[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:shake:

[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B] Ja brałam udział w 2 stłuczkach ...ale 1 miałam kiedy byłam w ciąży

dokladnie dzień po tym jak moj pan dr potwierdził że jednak nam się

udało ....../31 stycznia 1989 roku , w dniu urodzin Mojej siostry w czasie

powrotu z Opola /..........i strasznie to przeżyłam i temu dałam by każdy

wiedział co może nastąpić :shake:....dobra ...powiedziałam :-(miałam nigdy

tego nie mówić jak bardzo się wtedy bałam ...NIE o Siebie ........i nie

użalam się tu teraz nikomu nad sobą ale chcę byście wiedzały DLACZEGO

.....więc link wróci tutaj ...niech i inni zobaczą ....







przepraszam jeśli kogoś tym uraziłam ...


[URL="http://pl.youtube.com/watch?v=sxjocYbbdsk#"]FILMIK [/URL]
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

niewiem....moze mnie potempicie za to co powiem: to nie jest straszny film...o wiele bardziej przerazajace sa te o psach, o pseudohodowlach. Ten film jest siadajacy na myslach i jest zrobiony z mysla o tym ze ma tak zadzialac. Jest swietny! Powtorze sie ale uwazam ze powinni go codziennie po dobranocce puszczac......

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Mamcia cześć :multi::multi::loveu:


Ja tam nigdy nie chciałabym mieć wypadku i póki co nie miałam...chodząc na wykłady przed samymi jazdami eLkowymi na drugiej czy trzeciej godzinie pokazali nam filmik a w sumie slajdy zdjęć z wypadków....masakryczne zdjęcia :roll: pełno krwi, spalonych ciał itd.
Nie wyobrażam sobie w czymś takim uczestniczyć.
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops2000']...u nas na parafii jest psiak przy budzie ;) a rodzinke masz rzeczywiscie :diabloti:[/quote]

[COLOR=DarkRed][B]a ja nie byłam na parafii,więc nie wiem:diabloti::diabloti::diabloti:

witaj Alu
film obejrzałam
powinni go oglądnąć:małolaty z tuningowanymi 30 letnimi starymi rupieciami lansujacy się nie wiadomo przed kim i nie wiadomo po co

to mówiłam Ja

Beata:razz:
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']kurde boję się obejrzeć tego filmiku :shake:

ale widziałam piękne foty jedynego w swoim rodzaju niebka rybolkowego :loveu:[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
bo rybolkowe niebo jest jedyne i niepowtarzalne ;):multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Mamcia cześć :multi::multi::loveu:


Ja tam nigdy nie chciałabym mieć wypadku i póki co nie miałam...chodząc na wykłady przed samymi jazdami eLkowymi na drugiej czy trzeciej godzinie pokazali nam filmik a w sumie slajdy zdjęć z wypadków....masakryczne zdjęcia :roll: pełno krwi, spalonych ciał itd.
Nie wyobrażam sobie w czymś takim uczestniczyć.
[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
witanko Moja Córeczko poniedziałkowo -porannnie i słonecznie:loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]a ja nie byłam na parafii,więc nie wiem:diabloti::diabloti::diabloti:

witaj Alu
film obejrzałam
powinni go oglądnąć:małolaty z tuningowanymi 30 letnimi starymi rupieciami lansujacy się nie wiadomo przed kim i nie wiadomo po co

to mówiłam Ja

Beata:razz:
[/B][/COLOR][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
witaj Bezbożnico Beato unikająca parafii:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

no to ja też się przyznam , że nie wiem jak na tej parafii jest bom była tylko raz jeszcze na starych smieciach 18 lat temu po odbiór zaśw. z chrztu Qby ...:hmmmm: do dziś nie otrzymał:diabloti:.....a teraz to mieszkają sobie Faceci w czerni :razz::razz: w budyneczku wielkim jak blok na moim osiedlu :roll:

Co do filmu ...miło ze obejrzałyście ...



[/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][B][SIZE=4]Dzień doberek [/SIZE]

za oknem cudna wiosenka [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-424.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]witanko:multi:

nie ty jedna :roll:


Dam Ci tylko przykład z rodzinki mojej ... śp . siostra mojego ojca swego czasu przygrnęła z ulicy sunię ...po 6 dniach sunia urodzila szczeniaczki ...i tak cioteczka stała sięwlascicielką 2 kotów ...1 rezydent 2 przybłęda ....i 7 pieskow ...kidy na kolędę przyszedł ksiądż i powiedział ze może wziąść na probostwo 1 sunię ....to cioteczka powiedziała ze jeszcze nie zwariowała żeby oddać JĄ NA PONIEWIERKĘ :diabloti::diabloti:=.....mina księdza niezapomniana do dziś :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Super! chciała bym to zobaczyć :evil_lol:

Witaj Alu melduje posłusznie ze poczytałam coście nagadały....troche tego było ale co tam za to jaka lektura :diabloti:

A i coś dla Klocusiowej apropos filmików z wypadków w necie. Zaraz wam pokaże jak potrafią jeździć kobiety...... Paczajcie i pekajcie ze smiechu :evil_lol:
Aaaa i na początku sa głupawe reklamy a akcja po![url]http://www.wrzuta.pl/film/sEvBdxTg7e/lady_wrecks_car[/url][/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...