Jump to content
Dogomania

gdzie mozna zamowic bezplate probki karm??????


ewelinabuck

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Franek']Spróbowałem (tzn. nie ja ale Franek)
Jestem pod wrażeniem!
Wciągnął jakby nie jadł od miesiąca! Rozejrzę się chyba za stalym dostawcą :)[/QUOTE]

tylko szkoda ze jest w takim duzym worku :( Bobiemu by to starczylo na rok tzn jeden worek by starczyl na rok
wiec chetnie bym kupila artemisa ale z kims na pol albo worek na 3os albo z kims co by mogl odsypac np 2kg z worka

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][SIZE="3"][COLOR="#8b0000"]
Pragnę serdecznie zaprosić wszystkich na bazarek, którego celem jest wybór imienia tej pięknej suczce:

[IMG]http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/ABCD0014.jpg[/IMG]
Z tego wątku:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/204237-Cudowna-maleńka-sunia-na-ulicy-!!-Pilnie-DT-prosimy-o-pomoc-!-([/url]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/204503-Piękna-zagubiona-maleńka-czeka-na-swoje-imie-i-swojego-człowieka-DO-30.03.-22-00?p=16532947#post16532947"]LINK DO BAZARKU![/URL]

Sunia jest w bardzo kiepskiej sytuacji bo nie mamy dla niej żadnego miejsca :placz:

[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasumi']interesowałyby mnie karmy lamb&rice, to jest dla psa dużego, tak? poszukuje próbek dla psa pokroju dobermana (mojego przepięknego mixa dobermana z seterem irlandzkim)[/QUOTE]
Zawsze oferujemy wszystkim chętnym próbki naszej karmy, ale nie wszystkie próbki mamy dostępne w tej chwili. Zainteresowanych prosimy o kontakt na pw wraz z informacją dla jakiego pieska wraz z danymi adresowymi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nano']czy orientuje się ktoś może czy można dostać gdzieś próbki: Nutry Gold, White Wolfa, Brita bądź Acany ? :D[/QUOTE]

Z wymienionych przez Ciebie karm tylko White Wolf jest karmą całkowicie bezzbożową. Acana ma serię 3 karm bezzbożowych, a Brit ma serię Care, w której tylko Venison jest bez ryżu.
Namiary na nasz sklep są w naszym podpisie :) śmiało piszcie.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[B]Napisałam do RC, eukanuby, hill'sa, puriny i boscha. Do trovetu i specific kontaktu nie znalazłam.[/B]

[B]Od Royala dostałam od razu odpowiedź, że próbki można zamówić po rejestracji w ich systemie. A następnego dnia przysłali mi maila:
[/B][FONT=Trebuchet MS][SIZE=3][COLOR=#4f4f4f]"Szanowna Pani,[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=3][COLOR=#4f4f4f]Dziękuję za list i zainteresowanie marką Royal Canin.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Trebuchet MS][SIZE=3][COLOR=#4f4f4f]Próbki diet weterynaryjnych dostępne są wyłącznie w lecznicach. Proszę poprosić lekarza weterynarii przy następnej wizycie o próbki naszych produktów.[/COLOR][/SIZE][/FONT]"

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='Sandra&ABC']Ja poszukuję próbek Brekkies Adult maxi / Junior i Symply adult large breed/puppy turkey .
Widziałam ,że są jako nowości w telekarmie ale w ciemno nie chcę kupować kilkunastu kilogramów...[/QUOTE]

Co do Symply to najmniejsze opakowania są 2kg, dostępne w stacjonarnych sklepach Kakadu. Jak kupie kolejny woreczek to mogę Ci ciutkę wysłać, ale to dopiero w grudniu pewnie..

Link to comment
Share on other sites

No tylko te 2 kg to ani dużo ani mało .... na spróbowanie za dużo , a na kupienie na stałe za mało :D raptem 3 /4dni karmienia :)
Dzięki za chęci Iskra , ale jednak muszę w ciemno coś dobrego zamówić :)chyba,że standardowo wrócimy do Josery.

A karmił ktoś w ogóle tymi karmami - symply i brekkies? może być na PW jak wrażenia,żeby nei zaśmiecać wątku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sandra&ABC']A karmił ktoś w ogóle tymi karmami - symply i brekkies? [/QUOTE]

[SIZE=1]Symply sama jestem ciekawa, Brekkies to moim zdaniem shit - kolorowa karma prawie bez mięsa, biegunkogenna dla moich psów.[/SIZE]
[SIZE=1][/SIZE]
[SIZE=2]A ja poszukuję próbek Brit Care (konkretnie BC activity lamb and rice all breeds) Myślicie, czy mam gdzieś na nie szansę? Nie widziałam tej karmy od dawna w żadnej lecznicy ani w żadnym sklepie.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...