Jump to content
Dogomania

gdzie mozna zamowic bezplate probki karm??????


ewelinabuck

Recommended Posts

Guest papillonek

Zgadzam się z Paulix :) U nas jest to samo,że nawet 0,5 kg to za dużo ,bo jak nie podejdzie jedna kulka to następna też nie i wtedy paczka idzie ,albo do schronu ,albo do kosza :/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zgodzę się, bo właśnie po to są próbki. Nie po to jak niektórzy sądzą aby zobaczyć czy karma psu służy... Czy karma psu służy można zobaczyć już po ok. 1 miesiącu, ale tak na prawdę to trzeba stosować jeszcze dłużej.


Natomiast nie sprawdzi się, czy karma psu służy jeśli nawet nie będzie chciał na nią patrzeć :) i właśnie tutaj wkraczają próbki i można sprawdzić, czy pies w ogóle to ruszy i nie jest szkoda 50g jeśli nie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='papillonek']Tylko że firmy nie chcą ich wysyłać.[/QUOTE]

Nie wysyłają do osób prywatnych, ale dają weterynarzom, a weterynarz powinien Ci takie próbki dać. Nie wiem, czy każdy, ale na pewno ten, do którego chodzisz z psiakiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

W tym problem ,że weterynarze chcą zarabiać nawet na próbkach.
Zapytałam się kiedyś czy są próbki royala i były za 4 zł.
U nas wet jest połączony ze sklepem zoologicznym i tam są wszystkie popularne karmy(royal,eukanuba,hill's,josera,brit,dog chow,pedigree,chappi,frolic,brit care)
a próbki tylko royala(4zł) i josery(te za darmo ,ale tylko dla duzych psów)!
A reszty nie ma i w tym jest problem.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='papillonek']W tym problem ,że weterynarze chcą zarabiać nawet na próbkach.
Zapytałam się kiedyś czy są próbki royala i były za 4 zł.
U nas wet jest połączony ze sklepem zoologicznym i tam są wszystkie popularne karmy(royal,eukanuba,hill's,josera,brit,dog chow,pedigree,chappi,frolic,brit care)
a próbki tylko royala(4zł) i josery(te za darmo ,ale tylko dla duzych psów)!


No to jest skandal. Może trzeba uświadomić producenta, że jego darmowe próbki, wet. sprzedaje za 4zł. Pani z RC (mam to na piśmie) wyraźnie mnie poinformowała, że wet. musi mi dać takie próbki.

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

No właśnie po to są próbki jak sama nazwa wskazuje,a wet sobie dorabia ,bo co z tego,że pisze na nich gratis...
A w innym sklepie próbki można dostać jeśli kupi się karme to też jest bez sensu ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='papillonek']No właśnie po to są próbki jak sama nazwa wskazuje,a wet sobie dorabia ,bo co z tego,że pisze na nich gratis...
A w innym sklepie próbki można dostać jeśli kupi się karme to też jest bez sensu ...[/QUOTE]

Czas zmienić weta;)

Link to comment
Share on other sites

Ja dostałam 2 próbki z royala dla szczeniaków dużych ras w konkursie na psa miasta org. przez moje miasto (:eviltong:) będąc z psem 7kg +do tego smycz krótką, cienką, sztywną i z lipnym karabińczykiem. No na prawdę gdyby nie to, że to lubię to bym oszalała patrząc na te super nagrody :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

[quote name='Paulix']Niekoniecznie ;) Profesjonalizm nie zawsze równa się uczciwości. Jest wiele lecznic, gdzie jest b. drogo, ale opieka jest bardzo fachowa.[/QUOTE]

No u nich z tą opieką to niebardzo :/
przy szczepieniu u nich bardzo piszczała ,a na pobieraniu krwi u innych państwa nawet nie pisnęła.

Link to comment
Share on other sites

Droga kasumi cóż mogę powiedzieć próbek jako takich nie ma. Jako dystrybutor na teren woj.Łódzkiego mogę na własny koszt wysłać ci próbki wybranych produktów. Jeśli chodzi o podejście firmy mogę powiedzieć że na każde opakowanie udzielana jest gwarancja z pełną refundacją kosztów. Napisz który produkt by cię interesował a ja postaram się dostarczyć próbki ;) pozdrowionka

Link to comment
Share on other sites

Tak jest to karma zarówno dla psów dużych jak i małych z nietolerancją pokarmową, polecam również Fish&Rice osoby które kupiły bardzo sobie ją chwalą. Pod postacią próbki rozumiesz jaką ilość? :) Wybacz to pytanie nie jestem jeszcze na poziomie kolegów z husse by szastać próbkami na lewo i prawo. Frank`s Pro Gold dopiero wchodzi na rynek i każdy dyst. musi wyrobić swoje. Napisz ile cię interesuje. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

husse wysłało mi 200g, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wysłać więcej ;) moje śliczności na pewno się ucieszy :) a jest możliwość wysłania różnych typów? aha, a jak z przesyłką? płaci się coś? (od husse wszystko za darmo dostałam) ale nie u niektórych trzeba płacić za przesyłkę...
pozdrawiam, Kasumi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...