Jump to content
Dogomania

gdzie mozna zamowic bezplate probki karm??????


ewelinabuck

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='ewka i haker']ja dzisiaj dostałam jakieś próbki od tej firmy aport:lol: czy coś takiego adres na pierwszej stronie.ale dostałam tylko dwie próbki i w dodatku zapakowane
w takie przezroczyste woreczki zamykane i jakaś ulotka z cenami na której nie ma chyba tej karmy co mi przesłali podpisane markerem porostu porazka :shake:[/quote]Ja dostałam jedną paczuszke (nie było napisane, ile tam jest gramów) ładnie zapakowaną, szczelną, wszystkie składniki były na kartce na woreczku napisane, ale cennika mi nie przysłali :diabloti:

[quote name='Jeyp93']Ja wysłałam maila do brita i acany chyba z miesiac temu i nadal nic, zero odpowiedzi. A wy długo czekaliscie na odpowiedz??[/quote]
z brita mi w ogóle nie odpisali a z acany to nie pamiętam...już sama nie wiem czy mi mają czy nie mają przysłać próbek...:lol:

Z royala nie dostałam...pisze do nich :angryy: ale za to dostałam od Calibry 4 paczuszki po 70 g. :-o i jeszcze cennik, nie cennik, reklama, nie reklama...nie wiem cóż to :niewiem: ale i tak chwale sobie tę karmę, bo mi przysłali paczką a nie listem w ekspresowym tempie...:p

EDIT:Sorry...pomyliłam się...z apportu jeszcze nic nie dostałam :angryy:

Link to comment
Share on other sites

właśnie wysłałam kilka maili z prośbami o próbki, mam nadzieję, że coś dostanę:)

i mam jeszcze pytanie, jak długo czekaliście na paczuszkę dla maluszka z pedigree? ja zamawiałam już ponad miesiąc temu i narazie ani widać ani słychać..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yash']a do mnie wczoraj doszła Paczuszka dla maluszka :P Tylko, że to jest ta z zeszłej akcji, bo ja dostałam też zabawkę [sznur], więc.. :P Ale nie no, ogólnie ok bardzo ;)[/QUOTE]
W tej akcji też jest sznur, tylko książeczka jest troche mniejsza ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yash']a do mnie wczoraj doszła Paczuszka dla maluszka :P Tylko, że to jest ta z zeszłej akcji, bo ja dostałam też zabawkę [sznur], więc.. :P Ale nie no, ogólnie ok bardzo ;)[/quote]
przepraszam :D ale nie ty dostalas zabawke :D tylko twoj psiak :D nie ladnie tak mu ja zabierac :D haha ;)
no i jak wam sie paczuszka podoba ?? bo po tej co przyszla dla mojego psiaka juz nic nei ma :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='butterfly15']aha ;) no moj tez nie jadl bo to nie szczeniak ;) Osko zjadl ;)[/quote]
Moja to nie wiem czy by po tych próbkach biomilla to tknęła...w dame się zamieniła, ale chyba nie będe jej tym karmić, bo sierść jej wypada od tego :( kupki nieładne, rzadkie...nie jest to dla niej za dobra karma :roll: nie przyswaja jej skubana...

Link to comment
Share on other sites

[b]justys95[/b], aha, no to możliwe, że to ta z tej aktualnej akcji, choć na stronie nie ma powiedzianego, że jest sznur, więc myślałam, że nie ma ;)
[b]butterfly15[/b], haha, no faktycznie napisałam, że 'ja' :D :D lool .. :D
a paczka mi się podoba, wszystko elegancko w kartonie, super ;) ale suchą karmę to ja wezmę jako smakołyki do szkolenia [będę całą porcję wykarmiać w kilku sesjach], a saszetki to pewnie zje [jejkuu jaki z niego łakomczuch :P], a na zabwkę postaram się go nakręcić, co będzie trudne, bo on za zabawkami nie przepada :P

Link to comment
Share on other sites

Moja bawi się tym sznurkiem...miał iść do psiaka tylko znalezdz jej innego nie mogłam, a nie chciałam, żeby mi zniszczyła jak pojade z tym żarciem a ona w domu sama...:lol:

PS;teraz przeczytałam, że jest nieczytelnie, więc nie musicie tego czytać :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justys95']Moja to nie wiem czy by po tych próbkach biomilla to tknęła...w dame się zamieniła, ale chyba nie będe jej tym karmić, bo sierść jej wypada od tego :( kupki nieładne, rzadkie...nie jest to dla niej za dobra karma :roll: nie przyswaja jej skubana...[/QUOTE]

Od jakiej karmy ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...