Jump to content
Dogomania

SHIRA-sunia ON-długa i zawiła DROGA do SZCZĘŚCIA-ma wreszcie SWOICH ludzi !


eliza_sk

Recommended Posts

  • Replies 378
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wizyta odbyla sie wczoraj. Dom rewelacyjny! Panstwo znaja sie na psach, szczegolnie owczarkach. Mieli takowe u siebie, wiec nic co psie nie jest im obce. Kopanie dolow, agresja - przezyli juz wszystko. Jedyne co ich przeraza to to, ze Shira moze ich nie akceptowac,a le to Shirze chyba nie grozi :evil_lol:

Nie bylo na co czekac...SHIRA pojechala do nowego domu! Dzisiaj rano :multi:

Link to comment
Share on other sites

No jestem już, dopiero dotarłam po całodziennej szwędaczce.
[CENTER][B]Po pierwsze dziękuję Diunie za dach nad głową dla Shiraka - bo bez tego to mogłybyśmy jej tylko pomachać w drodze do Dymin :loveu:
Po drugie Madallena - bardzo dziękuję za wspaniały domek dla Shiraka i za własnooczne skontrolowanie go :loveu:[/B]



[LEFT]Dziś rano odwiozłam sunię do Radomia, tam przyjechali państwo z Józefowa. Sunia bez problemu się "sprzedała", dała mi tylko łapę na do widzenia - ja stałam ze świeczkami w oczach, a ona z uśmiechem próbowała wydostać się z bagażnika i wskoczyć na kolana nowej panci :mad: Nawet nie rzuciła tęsknego spojrzenia ! Ale nic to - może nie byłam dla niej miła :placz:


Sunia wreszcie trafiła do ODPOWIEDZIALNYCH ludzi, którzy wiedzą, że pies nie działa na zasadzie on/off, mają doświadczenie z psami i są gotowi na wszystko :evil_lol: Shira to ich piaty ONek.


Po przyjeździe na miejsce dostałam telefon, że Shira 2 godziny hasała po ogrodzie, węsząc każdy kąt i robiąc fikołki :multi: Zwiedziła też cały dom i nawet na chwilę nie usiadła - taka zapracowana !

zdjęcie wstawię jutro.
[/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Ja tez nie omieszkalam skontaktowac sie z ludzmi :)

Sa bardzo zadowoleni. Shira (c)hasa po ogrodzie, podskakuje, robi fikolki. Chciala wejsc do domu, podrapala lapka drzwi.
Lezy i niby spi, ale tak naprawde katem oka obserwuje swoich nowych ludzi. Jest kochana, cudowna, domagajaca sie pieszczot.

W srode do nich podskocze bo chcemy dobrac Shirze najlepsza sucha karme a ja mam dwa rodzaje w domu (husse i ariona) wiec poczestuje mala paroma kilogramami, zeby zobaczyc co jej smakuje.

Nie zapytalam sie czy shira to shira czy jakos inaczej sie nazywa.,..

Link to comment
Share on other sites

Ciotki klotki - [B]proszę mi tu podsunąć jakąś sunię, którą mogłabym oferować zamiast Shiry,[/B] bo ostatnio jakieś szaleństwo - tylko w sobotę jadąc/wracając z Radomia, gdzie odwoziłam sunię miałam 5 telefonów w jej sprawie.

A na mailu mam bardzo sensowne zapytanie - pani wie, że Shira nieaktualna, ale wysłała mi rysopis czego szuka :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...