Jump to content
Dogomania

SHIRA-sunia ON-długa i zawiła DROGA do SZCZĘŚCIA-ma wreszcie SWOICH ludzi !


eliza_sk

Recommended Posts

Teraz możemy sobie gdybać, mleko sie rozlało i już.
Shira mogła tez przyjechac z kagańcem,za który by agatanurek oddała pieniądze.
Tak jest w życiu,że nie ma kolorów tylko białego i czarnego ,są jeszcze szarości, ale do tego dojrzałam po wielu latach swojego życia .:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 378
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No cóż Eliza, w końcu wyszło szydło z worka i już wiadomo kto zawinił - dałaś ciała na całej linii. Ośmielasz się dostarczać ludziom za próg obrobioną, wysterylizowaną, zsocjalizowaną sukę b-e-z k-a-g-a-ń-c-a?? Jeszcze jeden taki błąd i wywalę ze Stowarzyszenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Potter']No cóż Eliza, w końcu wyszło szydło z worka i już wiadomo kto zawinił - dałaś ciała na całej linii. Ośmielasz się dostarczać ludziom za próg obrobioną, wysterylizowaną, zsocjalizowaną sukę b-e-z k-a-g-a-ń-c-a?? Jeszcze jeden taki błąd i wywalę ze Stowarzyszenia.[/QUOTE]


Kobieto (chyba), czy Ty przeczytałaś wszystko ze zrozumieniem co byłonapisane powyżej?? Podziwiam ją.
Nie mam do niej pretensji, ani do Shiry! Rzeczywiście mogłam zapewnić Shirce kaganiec, nie byłam przygotowana nie kupiłam go. Wina jest moja!!!
[B]Eliza jest cudownym człowiekiem, który robi niesamowite rzeczy. Nie byłam przygotowana do[/B] aż takiej agresji Shiry, a moją decyzją kierował strach.
Pytanie o kaganiec zadała Andzia69 i brzmiało ono czy Shira miała kaganiec, szczerze odpowiedziałam, że nie!! Ale Ciebie widzę ta sytuacja nakręca i lubisz dolewać oliwy do ognia.

Te dialogi są bez sensu. Tyle miałam do dodania od siebie.

[B]Mam nadzieję, że Shira znajdzie dobry dom.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Potter']No cóż Eliza, w końcu wyszło szydło z worka i już wiadomo kto zawinił - dałaś ciała na całej linii. Ośmielasz się dostarczać ludziom za próg obrobioną, wysterylizowaną, zsocjalizowaną sukę b-e-z k-a-g-a-ń-c-a?? Jeszcze jeden taki błąd i wywalę ze Stowarzyszenia.[/QUOTE]

Potter , nie przesadzaj, nikt nikogo , a tym bardziej ja nie krytykuję Elizy, nie dolewaj ognia.
po prostu ze wszystkiego trzeba wyciągać wnioski na przyszłość, człowiek całe życie się uczy. Ja też , wierz mi.

Link to comment
Share on other sites

[B]zapraszam na wątek naszej nowej podopiecznej Mamby ... psie dziecko wyrzucone na klatce schodowej ...

[url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13476428#post13476428]MAMBA-cudne 3mies.PSIE DZIECKO-wyrzucone na KLATKĘ SCHODOWĄ bloku-ma kilka DNI ! - Dogomania Forum[/url][/B]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=blue][COLOR=Black]Dziękujemy Poker ;)[/COLOR][/COLOR][B][COLOR=blue]

Stowarzyszenie Obrona Zwierząt[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][/CENTER]
[CENTER][FONT=Verdana][SIZE=2][B][COLOR=#0000ff]ul. 11 Listopada 29[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff]28-300 Jędrzejów[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT] [/CENTER]
[FONT=Verdana][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[CENTER][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#008000][B][COLOR=purple]PKO BP S.A. 82 1020 2733 0000 2602 0037 2987[/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Agmarek jest z otwocka - napisz jej pw

a ten Józefów - to tam, gdzie jest schron?[/QUOTE]

Pisałam Ci na wątku warszawskim u onka Marleja, że mieszkam w okolicy Józefowa;) I znam kilka dziewczyn- głownie wolontariuszki Azylu pod Psim Aniołem, bo to te same okolice.

[quote name='eliza_sk']Madallena dziś nawiedzi państwa ;)

Dziękuję.[/QUOTE]

I jak wizyta?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...