Jump to content
Dogomania

Przytulisko " Cztery Łapy " Boguchwała - super psy szukają domków - prosimy o pomoc!


majuska

Recommended Posts

ciągle spływają pytania o Lenkę....
jedna pani z Poznania napisała ,ze bardzo jej się sunia podoba , ale nie może jej zaadoptować , ale chciałaby wysłać jakieś rzeczy do schroniska , co by Lenka mogła przetrwać zimę ( kocyk , jedzonko )
obiecałam podesłać dokładny adres
co prawda Lenia już ma swój kocyk , ale może pani jednak coś wyśle
dziewczyny znacie dokładny adres?

Link to comment
Share on other sites

Wycałuj Beciu wycałuj, zwłaszcza Bonusia.
A ja mam taka wieść że Mietek - cukrzyk, który juz długo koczował u Justynki w gabinecie znalazł domek :) U Justynki sąsiada więc super , bo będzie pod stałym nadzorem Justynki, a wreszcie u siebie a nie pozamykany w gabinecie.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj w Boguchwale pracowity dzień, budy ocieplane przed zimą i uszczelniony dach....


[IMG]http://img405.imageshack.us/img405/2904/dscn7288x.jpg[/IMG]


[IMG]http://img29.imageshack.us/img29/7814/dscn7294p.jpg[/IMG]


I chwila odpoczynku z psiakami...

[IMG]http://img4.imageshack.us/img4/8900/dscn7306i.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

A i jeszcze ma wieści z domku Leny.
Psina jeszcze odrobinkę onieśmielona, ale są chwile kiedy puszcza stresik i wariuje po ogródku, biega i korzysta z wolności. Dziś pomagała przy koszeniu trawy na przykład. Śpi w łóżku :) Pańcia jej gotuje jedzonko - ryż z kurczaczkiem , bo sucha karma troszkę "kłuje" w ząbki. Ogólnie wszystko w porządku, jak się jeszcze troszkę zadomowi to dostaniemy fotki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska'][B]Becia taki skromniutki wpis zrobiła....ale dzisiaj była w przytulisku cały dzień z ekipą remontową i jest sponsorką tych wszystkich prac[/B]..a jutro kolejny dzień remontów.
Beciu:calus::Rose:[/QUOTE]
Becia!!!:loveu::loveu::loveu: No słów mi brak po prostu! Kochana baba jesteś!!!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dziś wieczorkiem "inspekcja budowlana " w składzie ja i Agatka poszła oglądać budki...cud, miód, malina....
[B][COLOR="#ff00ff"][/COLOR][/B][SIZE="4"]Droga Beciu!!!
Dzięki Tobie psiakom nie będzie tak ciężko podczas mroźnych zimowych dni.
Chyba jeszcze nigdy takich super porządnych, ciepłych budek ze specjalnymi zasłonkami przeciwchłodowymi nie miały:multi:
Jak już Agatka dziś Ci mówiła ..Nagroda Nobla dla Ciebie:loveu::loveu::loveu:
[/SIZE]
A budka Reksia rządzi:

[IMG]http://img232.imageshack.us/img232/2185/boguchwaanowsze399.jpg[/IMG] z Wojtusiowym wkładem:evil_lol:

Zapraszam na wątki Tediego i Bonusia , wstawiłam trochę nowych fotek :)

[B]I dobra wiadomość : Bronek ma domek!!:multi:

I jeszcze jedna dobra wiadomość, Pani Ewa z Krosna która adoptowała od nas Ninkę ma przyjechać w poniedziałek do Boguchwały podrzucić nam trochę puszeczek dla psiaków:loveu:
Bardzo dziękujemy za pamięć o naszych psiakach i pozdrawiamy serdecznie :hand:[/B]

A tak wogóle coś mnie tknęło i zajrzałam w pierwszy post i co??
Jutro mamy okrągłą rocznice rozpoczęcia działalności:p
Może jakaś mała wirtualna imprezka:razz::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Jasne, imprezka się należy!!!
[B]Wznoszę zatem wirtualny toast za zdrowie psiaków i kociaków z Boguchwały, życząc im jak najprędzej własnych domów i własnych, kochanych ludzi!
Jako i za zdrowie Majuski i Beci - oby sił i entuzjazmu im nigdy nie zabrakło i niech[/B][B] się dadzą sklonować, bo takich bab fajnych trzeba na kopy![/B][B]:popcorn: [/B][B]:beerchug:[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...