Jump to content
Dogomania

Przytulisko " Cztery Łapy " Boguchwała - super psy szukają domków - prosimy o pomoc!


majuska

Recommended Posts

sa wrednymi potforami kradnacymi mi ołówki styropian i papier ścierny czasem wołam szczury czasem pomioty piekielne czasem ej zalezy ;), ale na żywca jednak bardziej przypominaja szynszyle

a geologiczne po wlascicielce
o pardon współlokatorce rzeczonych

Link to comment
Share on other sites

Hehe:) Kochane nochale:) coraz zimniej i aż coś mi się robi jak pomyślę o tych wszystkich zwierzakach co mieszkają na zewnątrz a czasami nawet nie mają sięgdzie schronić:( Koło Krosna jest wieś Haczów i tam pewien pijak trzyma dwa psy na łańcuchu bez budy!!! Już kilkakrotnie pani Shangi na moją prośbę interweniowała do gminy w tej sprawie ale nadal nic nie zrobiono w tej kwestii:(Kobieta z gminy twierdzi,że ten pan KOCHA swoje psy! (dobre kocha psy i dlatego je tak męczy!?!?)a zresztą we wsi to pełno takich przypadków i podobno jest taki jakiś durny przepis,że jakby nawet gmina odebrała temu panu psy i chciała je umieścić w jakiś schronisku to od każdego psa gmina musi zapłacić do tego schroniska 5 tys zł!!! Tak ta kobieta z gminy to tłumaczyła.Przecież to jakieś chore wszystko:(((

Link to comment
Share on other sites

Karolcia, nie wiem, czy nie Ulka12 (ta od Pucka) ale głowy nie dam sobie uciąć.... [url]http://www.dogomania.pl/threads/188479-PUCEK-ma-DOM-i-jest-rozpieszczany!/page92[/url] gdzieś powinna być na wątku

EDIT: Prawdę pisałam. Tu jej wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/199145-DT-okolice-Cz%C4%99stochowy-i-Siewierza-W%C4%84TEK-INFORMACYJNY[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gapka']Hehe:) Kochane nochale:) coraz zimniej i aż coś mi się robi jak pomyślę o tych wszystkich zwierzakach co mieszkają na zewnątrz a czasami nawet nie mają sięgdzie schronić:( Koło Krosna jest wieś Haczów i tam pewien pijak trzyma dwa psy na łańcuchu bez budy!!! Już kilkakrotnie pani Shangi na moją prośbę interweniowała do gminy w tej sprawie ale nadal nic nie zrobiono w tej kwestii:(Kobieta z gminy twierdzi,że ten pan KOCHA swoje psy! (dobre kocha psy i dlatego je tak męczy!?!?)a zresztą we wsi to pełno takich przypadków i podobno jest taki jakiś durny przepis,że jakby nawet gmina odebrała temu panu psy i chciała je umieścić w jakiś schronisku to od każdego psa gmina musi zapłacić do tego schroniska 5 tys zł!!! Tak ta kobieta z gminy to tłumaczyła.Przecież to jakieś chore wszystko:((([/QUOTE]

Skoro gmina nie reaguje to moze sprobować jakieś media zainteresować ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Dziewczyny w necie mozna obejrzeć dzisiejszy program Kundel bury i kocury, w ktorym jest Iwoniam ze swoimi dwoma tymczasowiczkami. To link - mam nadzieje, że będzie sie otwierał "Kundel..." 26.01.2012[/QUOTE]

Niestety po skopiowaniu nie działa.
Sprobuje jeszcze raz
[url]http://www.tvp.pl/krakow/inne/kundel-bury-i-kocury/wideo/o-masowym-zabijaniu-psow-na-ukrainie-26-i-2012/6316006[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']o matko Rozi ale przygody miałeś, dobrze że umiesz zimną krew zachować i cię nie poniosło bo facet się prosił o coś więcej. :roll:[/QUOTE]

Coś go w pewnym momencie poniosło (nerwy puściły) bo gościa centralnie olewałem i ignorowałem. Chciał do mnie przystartować już przy Magdzie, ale się zreflektował, że trochę większy jestem i za pewny siebie i się nie zbliżył na odległość rażenia bo na bank by zaliczył :-).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...