Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='NightQueen']aaa myślałam że 3,5 ;)

takie niewymiarowe te obroże, bo regulacja jest albo do 29, albo od 32 cm, a Moli ma w szyi 30/31 cm i nie pasuje ani ta, ani ta :angryy:[/QUOTE]

od 32cm będzie dobra :) zawsze ten jeden cm więcej niż podają da się zmniejszyć ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']aaa myślałam że 3,5 ;)

takie niewymiarowe te obroże, bo regulacja jest albo do 29, albo od 32 cm, a Moli ma w szyi 30/31 cm i nie pasuje ani ta, ani ta :angryy:[/QUOTE]
nie sugeruj się do końca tym bo miałam 2 razy Ske niby do 37-8cm a na szyję 38cm mojej suki była za mała kupiłam Mke od 40cm niby a była na maxa zmniejszona idealna :)
Marta chyba ma Mke teraz a Ares nie ma chyba 40cm w szyi więc te rozmiary też takie robią nie do końca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']
[B]Patrycja[/B] Ty chciałaś ezy 35 czy 18mm? jeśłi 35 to wydaje mi się, że będzie za szeroko, oprócz szerokości, obroża jest jeszcze dość masywna[/QUOTE]

Ja do tego momentu nie wiedziałam że one mają różne szerokości

wolałabym tą 18mm, a właściwie to w XS jest 22 mm, ale rozmiarówka jest taka że nie pasuje mi na Moli, bo z albo obwód maksymalny jest za mały, albo minimalny za duży :angryy:

[quote name='chrupcia']od 32cm będzie dobra :smile: zawsze ten jeden cm więcej niż podają da się zmniejszyć ;-)[/QUOTE]

[quote name='gops']nie sugeruj się do końca tym bo miałam 2 razy Ske niby do 37-8cm a na szyję 38cm mojej suki była za mała kupiłam Mke od 40cm niby a była na maxa zmniejszona idealna :smile:
Marta chyba ma Mke teraz a Ares nie ma chyba 40cm w szyi więc te rozmiary też takie robią nie do końca.[/QUOTE]

myślicie ze będzie dobra? boje się że przez łeb jej przejdzie to 32 cm, bo ona lubi wychodzić z obroży.



i jak tak to którą
[B]Rozmiar "XSmall" [/B][B]o szerokości 22mm [/B][B]przeznaczony jest dla psa o obwodzie [/B][B]szyi od 32 do 34cm
czy
[/B][B]Rozmiar "XXSmall" [/B][B]o szerokości 28mm [/B][B]przeznaczony jest dla psa o obwodzie [/B][B]szyi od 26 do 29cm[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']to jest na rzep, więc łatwiej według mnie ciaśniej zapiąć niż miałaby być za mała.
a jaki kolorek chcesz??[/QUOTE]

nie wiem jeszcze, podoba mi się róż, fiolet i czerwony - zwykłe, nie moro.
Na razie się wstrzymam, zobaczę w styczniu, bo nie do końca jestem przekonana co do tego rozmiaru

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onomato-Peja']anka11 - ze skrajności w skrajność. Na tych zdjęciach faktycznie wygląda na to, że można pasek na brzuchu wyregulować. Teraz są trochę za nisko, wiszą na psie, guardy cięzko wyregulować.[/quote]
haha, ej no serio ciężko, tym bardziej, że mój pies nienawidzi takiego 'przymierzania' i strasznie trudno to wyregulować, żeby wszystko było równo ;)


dziękuje dziewczyny za porady :loveu:
na tych ostatnich zdjęciach właśnie jest na minimum, bo usadziłam Wenę i zadowolona sobie to regulowałam. Nie pasowało mi, że jak siedzi to właśnie ten pasek miedzy łapami oddstaje, więc go zmniejszyłam na maxa :lol:

jutro się postaram to konkretnie wyregulować, bo dzisiaj już nie mam siły, a tym bardziej mój pies - wystarczająco się już dzisiaj wymęczył haha ;)

Link to comment
Share on other sites

Orientuje się ktoś może, czy są jakieś kubraki które psu trudniej niż normalne zdjąć i zniszczyć? Mamy w schronisku chudego asta, który zniszczył już trzy kubraki w ciągu ostatniego czasu.. Jak przyjdą mrozy to ciężko to widzę.
(swoją drogą, jest jakiś wątek kubraczkowy?)

Link to comment
Share on other sites

Moja sunia w kompleciku z tych, które wklejałam wcześniej, półzacisk. Niestety przez to futro ciężko uchwycić tak, żeby było ładnie widać całą obrożę, więc zdjęcia marne.

[IMG]http://img861.imageshack.us/img861/2544/dscf0957h.jpg[/IMG]

[IMG]http://img716.imageshack.us/img716/1998/dscf0955rm.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Pytałam już w naszej galerii, ale tu więcej osób zagląda, więc się powtórzę:

Jaka taśma podkładowa i polar do [URL="http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/swiateczne/DSC09247.jpg"]tej[/URL] tasiemki dla mojej czerwonej diablicy? :)
Może czerwona taśma i polar jasna neonka?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='swan2407']Pytałam już w naszej galerii, ale tu więcej osób zagląda, więc się powtórzę:

Jaka taśma podkładowa i polar do [URL="http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/swiateczne/DSC09247.jpg"]tej[/URL] tasiemki dla mojej czerwonej diablicy? :)
Może czerwona taśma i polar jasna neonka?[/QUOTE]
Ja bym wzięła właśnie czerwoną taśme i ten polar jasną neonke, myśle że nic nie będzie bardziej pasować do tej tasiemki i rudej. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marchewkowy']u nas w tesco w ogóle nie ma psiego działu ;(
Myślę nad obróżką zaciskową dla Prince po nowym roku ale nie mogę się zdecydować który wzorek
Jak myślicie[/QUOTE]
a u nas nie ma nawet tesco :lol:
dla Prince ja bym widziała kropki ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...