Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Kasi i Lena, jaka śliczna obroża!
Mi się podobają obroże z takimi jakby apaszkami, ale zastanawiam się nad ich trwałością ...:roll:
bo u nas obroża funkcjonuje tylko jako ozdoba i w razie jakby pies uciekł, to żeby widać było że ma obrożę, czyli nie jest bezdomny. Zastanawiam się czy nie kupić Pudiśce tabliczki identyfikacyjnej w razie ucieczki. Chociaż w sumie ona nawet jak wyczołga się pod bramą (do dziś nie wiem jakim cudem) to chyba nie wie gdzie iść i okrąża dom wracając pod furtkę :evil_lol:
O coś w tym stylu: [url]http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://nokautimg2.pl/p-18-91-189192cee6555dc81153de889edde664500x500/chaba-obroza-chusta-szer-10mm.jpg&imgrefurl=http://www.nokaut.pl/pozostale-dla-psow/chaba-obroza-chusta-szer-10mm.html&usg=__3ZSXxpJVxs3zjUmmV9NhMp5iJc8=&h=500&w=500&sz=24&hl=pl&start=12&zoom=1&tbnid=ieXCqxFSKQRyGM:&tbnh=132&tbnw=130&ei=Jv0fTvaYJNK48gPX7LHIAw&prev=/search%3Fq%3Dobro%25C5%25BCa%2Bchusteczka%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26biw%3D1011%26bih%3D596%26tbm%3Disch&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=433&vpy=264&dur=1479&hovh=225&hovw=225&tx=138&ty=139&page=2&ndsp=15&ved=1t:429,r:7,s:12&biw=1011&bih=596[/url]

Na spacerki to w szelkach, bo psica ma tendencje do ciągniecia, a obroża ją przydusza, szelki trzymają całe ciało :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']pisałam do aktivdoga (tak chciałam kupić ) i Tania mi nawet nie odpisała , trudno , w końcu chciałam wiedzieć o czym piszę :diabloti: nie to nie pff :evil_lol:
[/QUOTE]

Mi kiedyś nie odpisywała na niepodpisaną wiadomość.

Czy trwa teraz jakiś taksowy bazarek?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']pisałam do aktivdoga (tak chciałam kupić ) i Tania mi nawet nie odpisała , trudno , w końcu chciałam wiedzieć o czym piszę :diabloti: nie to nie pff :evil_lol:[/QUOTE]
A może tak jak Ty i każdy inny człowiek latem bywa poza domem ?
Także pisałam do Tani, odpisała mi w przeciągu doby.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Migori']A może tak jak Ty i każdy inny człowiek latem bywa poza domem ?
Także pisałam do Tani, odpisała mi w przeciągu doby.[/QUOTE]
pisałam to 2 tyg temu, do tej pory nie ma odpowiedzi , trudno, jakoś nad tym nie ubolewam ;) swoją drogą wiedziałam że zaraz ktoś zacznie jej bronić :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']pisałam to 2 tyg temu, do tej pory nie ma odpowiedzi , trudno, jakoś nad tym nie ubolewam ;) swoją drogą wiedziałam że zaraz ktoś zacznie jej bronić :diabloti:[/QUOTE]
Widać masz pH ;)
Zazdrosna jesteś? Ciebie też broniłam....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Migori']Widać masz pH ;)
Zazdrosna jesteś? Ciebie też broniłam....[/QUOTE]
nie mam pecha, tylko Tania widocznie mnie nie lubi , a takie podejście jest co najmniej nie profesjonalne ;) bo przy następnej dyskusji o aktivdogu ja nadal go nie będę miała i będziecie pisać że nie powinnam się wypowiadać , a chciałam w końcu sprawdzić na własnym psie te obroże.
nie jestem zazdrosna, po prostu wiedziałam że będzie jakaś reakcja nie koniecznie że Ty coś napiszesz ale ogólnie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']nie mam pecha, tylko Tania widocznie mnie nie lubi , a takie podejście jest co najmniej nie profesjonalne ;) bo przy następnej dyskusji o aktivdogu ja nadal go nie będę miała i będziecie pisać że nie powinnam się wypowiadać , a chciałam w końcu sprawdzić na własnym psie te obroże.
nie jestem zazdrosna, po prostu wiedziałam że będzie jakaś reakcja nie koniecznie że Ty coś napiszesz ale ogólnie ;)[/QUOTE]

no na pewno cie nie lubi i dlatego nie chce na tobie zarobić :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']no na pewno cie nie lubi i dlatego nie chce na tobie zarobić :evil_lol:[/QUOTE]
lub też wie że mogę narzekać albo obroża mnie nie zadowoli a nie chce anty reklamy (albo nie zauważyła meila akurat ode mnie :lol:), ale skoro jest idealna to chciałam kupić i zobaczyć ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onomato-Peja']Napisz do niej kiedy indziej. ;)
Może coś się stało,może nie zauważyła, może jej nie ma.[/QUOTE]
aż tak mi nie zależy skoro nie odpisała tylko mi to również nie będę na siłę chciała kupić od niej rzeczy , jest wiele innych firm które nie "olewają" nikogo i mają we mnie klienta .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onomato-Peja']Napisz do niej kiedy indziej. ;)
Może coś się stało,może nie zauważyła, może jej nie ma.[/QUOTE]
Otóż to. Ja też nie siedzę 24h/dobę przy komputerze. Co do Tani jestem pewna, że nie jest złośliwa i nie robi tego specjalnie.
[QUOTE]lub też wie że mogę narzekać albo obroża mnie nie zadowoli a nie chce anty reklamy (albo nie zauważyła meila akurat ode mnie :lol:), ale skoro jest idealna to chciałam kupić i zobaczyć ;-)[/QUOTE]
Skoro nie było dla Ciebie problemem takie wykończenie obroży jakie ma el perro czy DogStyle, to z wykończenia obroży w wykonaniu Tani będziesz zachwycona. Serio serio

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Migori']Otóż to. Ja też nie siedzę 24h/dobę przy komputerze. Co do Tani jestem pewna, że nie jest złośliwa i nie robi tego specjalnie.

Skoro nie było dla Ciebie problemem takie wykończenie obroży jakie ma el perro czy DogStyle, to z wykończenia obroży w wykonaniu Tani będziesz zachwycona. Serio serio[/QUOTE]
napiszę jeszcze kiedyś pewnie , na razie zamówiłam sobie szelki z los ferros.
o wykończenie się nie boję , nie jestem wymagająca bardzo jeśli o to chodzi, bardziej myślę o trwałości taśmy i samej obroży przy użytkowaniu mojej suki , obróż z DogStyle z ozdobną tasiemką nie nosi na te najgorsze spacery bo mi szkoda , wiem że by długo nie przeżyły , ale bardzo je lubię jako wyjściowe .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']Gops a może wiadomość trafiła jako spam, bądź też wcale nie dotarła? Nie unoś się dumą tylko napisz raz jeszcze, bo internet też może szwankować[/QUOTE]
napiszę za jakiś czas ponownie , po prostu zdziwiło mnie to po wcześniejszych postach o tym jak Tania odpisuję bardzo szybko mi nie odpisała , na razie zrobiłam zamówienie u Marty i los ferros więc aktiv musi poczekać o ile jeszcze w ogółe się zdecyduję go kupić .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']Gops a może wiadomość trafiła jako spam, bądź też wcale nie dotarła? Nie unoś się dumą tylko napisz raz jeszcze, bo internet też może szwankować[/QUOTE]
Haha Gops boi się, że sie zakocha w wyrobach ActivDog ;) No nie?? Gops, przyznaj się ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Migori']Haha Gops boi się, że sie zakocha w wyrobach ActivDog ;) No nie?? Gops, przyznaj się ;)[/QUOTE]
raczej boję się że wydam sporo pieniędzy bo tanie nie są ;) ( a zakochana już jestem w obrożach z tasiemką dlatego od Dogstyle mam ich już 2 a 1 zamówiłam niedawno) a obroża nie spełni moich oczekiwań lub nie wytrzyma zbyt długo i nie potrzebnie wydam pieniądze.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red][B]Przestrzegam wszystkich przed kupieniem smyczy regulowanej CHABA [/B][/COLOR][B][B][COLOR=red]"Chaba Smycz Linka Regulowana 14 m"[/COLOR]
zobacz np.
[url]http://www.zoologiczny.sklep.pl/Chaba_Smycz_Linka_Regulowana_14_mm__28_73_411___9949[/url]

Wygląda fajnie i solidnie, ale niestety smycz i karabinczyki są laczone TYLKO NA KLEJ - bez szycia. Uzywałam smyczy tylko kilka dni. Dziś przywiązany do słupka pies (szczeniak) zerwał się, bo klej puscił.
A gdyby tak wpadł pod samochód, to ciekawe, czy producent pokryłby mi koszty leczeniaz tego powodu, ze zrobił bubel i nie traktuje poważnie bezpieczenstwa psa???


[/B] [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HelloKally'][URL]http://www.amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=138&t=2825[/URL]

Co myślicie o takiej obroży:
[IMG]http://i21.servimg.com/u/f21/13/41/26/98/0b_pom11.jpg[/IMG]

Na takim psie: [URL]http://i945.photobucket.com/albums/ad292/HelloKally/Ben1.jpg[/URL][/QUOTE]
tak , na pewno będzie pasować !
fajne połączenie według mnie .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...