Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='gops']raczej boję się że wydam sporo pieniędzy bo tanie nie są ;) ( a zakochana już jestem w obrożach z tasiemką dlatego od Dogstyle mam ich już 2 a 1 zamówiłam niedawno) a obroża nie spełni moich oczekiwań lub nie wytrzyma zbyt długo i nie potrzebnie wydam pieniądze.[/QUOTE]

wyroby z activdoga nie sa przeciez drogie. za dwie pary szelek i obrozę zapłaciłam prawie tyle, ile bym musiala wydac na szelki rogza (Mki).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HelloKally']O, ja też zamierzam napisać, też może kupię, ale bardziej prawdopodobne jest, że jeśli mi Tana odpisze, to cena mnie zmiecie.[/QUOTE]


Activdog nie wychodzi chyba jakoś bardzo drogo. Jak pisałam odnośnie obróżki dla mojego psiaka to cena była około 43 złotych. Wydawało mi się dużo więc znalazłam tasiemkę, zapłaciłam za nią i za przesyłkę, Marta zgodziła się uszyć obróżka znaczy jej TŻ. Wysłałam tasiemkę, zapłaciłam za obróżkę i wysyłkę ( wtedy nie wiedziałam że Marta zamawia tasiemki) i w sumie wyszło mnie to chyba drożej wszystko . :lol:

Ale mam moje Jelony ukochane a Marcie jeszcze raz za obróżkę dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Activdog nie wychodzi chyba jakoś bardzo drogo.[/QUOTE]Czy ja wiem? Dla mnie ponad 45 zł (a może i ponad 50zł, bo chcę 4cm i dwa rzędy taśmy) to jednak troszkę dużo. Nie żebym mówiła, że to nie jest warte tych pieniędzy, ale już wolę sobie kupić jakiś kosmetyk i obrożę niż samą obrożę.

Generalnie to nie kolekcjonuję, zdecydowanie bardziej wolę mieć coś do konkretnych okazji, do łazikowania szelki, do łąk linkę i dobrą obrożę + amortyzator, na miasto osobny komplet etc.

Takie pytanko, jaka taśma lepsza, twardsza czy miększa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HelloKally']Czy ja wiem? Dla mnie ponad 45 zł (a może i ponad 50zł, bo chcę 4cm i dwa rzędy taśmy) to jednak troszkę dużo. Nie żebym mówiła, że to nie jest warte tych pieniędzy, ale już wolę sobie kupić jakiś kosmetyk i obrożę niż samą obrożę.

Generalnie to nie kolekcjonuję, zdecydowanie bardziej wolę mieć coś do konkretnych okazji, do łazikowania szelki, do łąk linkę i dobrą obrożę + amortyzator, na miasto osobny komplet etc.

Takie pytanko, jaka taśma lepsza, twardsza czy miększa?[/QUOTE]
a ile kosztuje rogzowa obroża dla twojego psa? ;)

Link to comment
Share on other sites

Rogza miałam praktycznie za friko, obrożę jako wymiana, a komplet jako prezent, który niestety nie przypasił nam.

[QUOTE]ale to są ręcznie robione rzeczy na zamówienie, więc cena jest moim zdaniem ok:smile: sama zajmuje sie malowaniem i rekodziełem, więc doceniam tez pracę innych. [/QUOTE]
Cena ok, jako wartość, ale nie na moją kieszeń, że tak powiem ;p Nie mówię, że Ci którzy robią produkty typu hand-made, mają robić za organizację charytatywne czy coś, po prostu stwierdzam fakt, że w moim przypadku nie ma sensu kupować takich gustownych rzeczy, zważywszy na to,, ze nie mamy jeszcze podstawowego ekwipunku.

Link to comment
Share on other sites

Mnie pociesza fakt, że mój pies nieładnie wygląda w obrożach, wiec nie mam chęci na zakupy.... podobają mi się rogzy, ale ich cena.... :roll: Jets chodzi w szelkach, muszą być szerokie i mocne, najlepiej guardy z uchwytem.... Wiec nie szalejemy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paniMysza']wyroby z activdoga nie sa przeciez drogie. za dwie pary szelek i obrozę zapłaciłam prawie tyle, ile bym musiala wydac na szelki rogza (Mki).[/QUOTE]
dla mnie 45zł za obroże to dużo .;) za taką obrożę .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']dla mnie 45zł za obroże to dużo .;) za taką obrożę .[/QUOTE]

jaką obrożę? ;) zawsze możesz sprzedać... według mnie akcesoria z activdoga są o wiele porządniejsze, są indywidualnie dobierane okucia i kolory, wzory, grubości według naszego widzimisię. Kosztują podonie albo i mniej niż rogzy które tu wszyscy wychwalają i nie mają problemu z ceną, więc tym bardziej nie rozumiem narzekań na ceny activdogów. Ja za obrożę zaciskową zapłaciłam 29zł, gdzie rogzowe kosztują 31-37zł, do tego rogzowe mechacą się, w jednej mojej obroży kółko było niespawane i rozszerzyło się tak że karabińczyk z niego wyszedł a pies zwiał. I raczej już ich więcej nie kupię ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HelloKally']A jeszcze, że tak zapytam, jakie szelki kupowałaś?[/QUOTE]
ładne :eviltong: jak dojdą to pokażę :diabloti:
[quote name='Unbelievable']jaką obrożę? ;) zawsze możesz sprzedać... według mnie akcesoria z activdoga są o wiele porządniejsze, są indywidualnie dobierane okucia i kolory, wzory, grubości według naszego widzimisię. Kosztują podonie albo i mniej niż rogzy które tu wszyscy wychwalają i nie mają problemu z ceną, więc tym bardziej nie rozumiem narzekań na ceny activdogów. Ja za obrożę zaciskową zapłaciłam 29zł, gdzie rogzowe kosztują 31-37zł, do tego rogzowe mechacą się, w jednej mojej obroży kółko było niespawane i rozszerzyło się tak że karabińczyk z niego wyszedł a pies zwiał. I raczej już ich więcej nie kupię ;)[/QUOTE]
taką właśnie jak aktiv czyli z tasiemką ,polarkiem, cienka taśmą podkładową , ja wolę kupić u Marty taniej (też z tasiemka), a też wiem ze suka nie zerwie , przy tym oszczędzę . rogzów nie kupuję bo się u nas bardzo mechacą .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']a ten kto wymyślił dublin doga powinien dostać nobla! świetna obroża, schnie w minutę , jak jest w błocie wystraczy ją polać wodą i znowu jak nowa , brud się nie trzyma , zapach też a to było dla mnie najgorsze wywaliłam 2 obroże bo nie dały się doprać z zapachu po tarzanku :roll:
chyba kiedyś skuszę się na następną :lol:[/QUOTE]

Cieszę się, że jesteś zadowolona :) Czekam na fotki ;) (mogą być i w sierpniu ;) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']taką właśnie jak aktiv czyli z tasiemką ,polarkiem, cienka taśmą podkładową , ja wolę kupić u Marty taniej (też z tasiemka), a też wiem ze suka nie zerwie , przy tym oszczędzę . rogzów nie kupuję bo się u nas bardzo mechacą .[/QUOTE]
A ile kosztuje taka obroża u Marty ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Cieszę się, że jesteś zadowolona :) Czekam na fotki ;) (mogą być i w sierpniu ;) )[/QUOTE]
fotki na pewno będą kiedyś ;)
[quote name='Migori']A ile kosztuje taka obroża u Marty ?[/QUOTE]
chyba lepiej jakbyś spytała Marty bezpośrednio , zależy jaka ale koszt koło 25zł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...