Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Illusion']Wrzucam lupine po zmniejszeniu, moim zdaniem teraz jest już w porządku :).

[url]https://lh4.googleusercontent.com/-y8UtZS20a6M/UqRPgujnvVI/AAAAAAAAAzI/gN47uWUI6EA/w640-h427-no/IMG_8029.jpg[/url][/QUOTE]

:loveu:
Ja też chcę takie dla Galiny !!! :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Illusion']Wrzucam lupine po zmniejszeniu, moim zdaniem teraz jest już w porządku :).

[url]https://lh4.googleusercontent.com/-y8UtZS20a6M/UqRPgujnvVI/AAAAAAAAAzI/gN47uWUI6EA/w640-h427-no/IMG_8029.jpg[/url][/QUOTE]
Ślicznie teraz wygląda :) Szkoda że nie ma takiego wzoru dla mniejszych psów :(

Dziś przeglądając jakąś stronę zobaczyłam że na mall.pl jest darmowa przesyłka, i weszłam na tą stronkę i szukałam jakiś ładnych i tanich. Do gustu przypadły mi 2, tylko nie mogę się zdecydować która jest ładniejsza i lepsza.
1.[IMG]http://i.cdn.nrholding.net/15888062/220/150/[/IMG]
[url]http://www.mall.pl/obroze/rogz-obroza-fancy-dress-lime-bone?param1=M[/url]
Plus - ma fajny kolorek taśmy podkładowej
Minus - nie ma tego "bezpiecznego zapięcia"

2.[IMG]http://i.cdn.nrholding.net/15701356/800/600/[/IMG]
[url]http://www.mall.pl/obroze/rogz-obroza-fancy-dress-turquoise-chrome?param1=M[/url]
Plus - ma bezpieczne zapięcie, i ma fajny kolorek tasiemki
Minus - ma czarną taśmę podkładową, i mamy już turkusową obróżkę

Która według was bardziej by pasowała do czarnego psiura?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dioranne']W ogóle o co chodzi z tym "bezpiecznym zapięciem"? :hmmmm: Gdzieś mi się to pojęcie o uszy obiło, teraz na Dogo, a ja nadal nie wiem na czym to polega...[/QUOTE]
Pierwsza rzecz to obroże przekłada się przez kółko do smyczy i dopiero zapina klips , a druga to blokada na klipsie "przesuwasz" blokade i obroża się sama nie ma szns odpiąć , żeby ją odpiąć musisz przesunę blokade .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']Xena się owinie Lką 2 razy :) na pewno będzie za duża . Dla was rozmiarem dobra będzie Mka .[/QUOTE] Ale my jak będziemy brać, to weźmiemy M. Chociaż się zastanawiam jeszcze nad kupnem, bo dziś i tak przelewu nie zrobię, a jutro pewnie będę musiała płacić za przesyłkę, więc nie wiem czy się angażować w to w ogóle..

[quote name='gops']Pierwsza rzecz to obroże przekłada się przez kółko do smyczy i dopiero zapina klips , a druga to blokada na klipsie "przesuwasz" blokade i obroża się sama nie ma szns odpiąć , żeby ją odpiąć musisz przesunę blokade .[/QUOTE]
W niektórych obrożach są też te zapięcia z tym kółkiem ale bez blokady..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lucky23']Ale my jak będziemy brać, to weźmiemy M. Chociaż się zastanawiam jeszcze nad kupnem, bo dziś i tak przelewu nie zrobię, a jutro pewnie będę musiała płacić za przesyłkę, więc nie wiem czy się angażować w to w ogóle..
..[/QUOTE]
Ale rogz ma blokade tylko w rozmiarach L i XL . S,M,i XXL nie mają tej blokady na klipsie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']Ale rogz ma blokade tylko w rozmiarach L i XL . S,M,i XXL nie mają tej blokady na klipsie.[/QUOTE]

Nam zbytnio na tej blokadzie nie zależy tylko się zastanawiam czy ta niebieska byłaby lepiej widoczna na czarnym psie, bo teraz już się ciemno robi coraz wcześniej, i chciałabym widzieć psa..
I jestem ciekawa czy ta niebieska jest choć trochę odblaskowa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lucky23']Nam zbytnio na tej blokadzie nie zależy tylko się zastanawiam czy ta niebieska byłaby lepiej widoczna na czarnym psie, bo teraz już się ciemno robi coraz wcześniej, i chciałabym widzieć psa..
I jestem ciekawa czy ta niebieska jest choć trochę odblaskowa.[/QUOTE]
jak chcesz widzieć psa, kup obrożę LED albo odblaskową

bierz to co ci się podoba, nie będziemy za ciebie wybierać, nie znamy twojego gustu

zamówić możesz dzisiaj, zapłacić jutro

jeszcze jakieś problemy czy dalej będziesz męczyć?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']jak chcesz widzieć psa, kup obrożę LED albo odblaskową

bierz to co ci się podoba, nie będziemy za ciebie wybierać, nie znamy twojego gustu

zamówić możesz dzisiaj, zapłacić jutro

jeszcze jakieś problemy czy dalej będziesz męczyć?[/QUOTE]
Nie ma obroży LED na mojego psa xD
Nie znacie, ale pytam się co według waszego gustu jest ładniejsze.
ALe jak zamówie dziś, a zapłace jutro to też bedzie za darmo ?
I jakbym wzięła za pobraniem to bym musiała więcej płacić?
Troszkę humoru, wiem że zadaje dużo pytań, ale chcę znać waszą opinię..
Iii KTO PYTA TEN NIE BŁĄDZI!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lucky23']Nie ma obroży LED na mojego psa xD
Nie znacie, ale pytam się co według waszego gustu jest ładniejsze.
ALe jak zamówie dziś, a zapłace jutro to też bedzie za darmo ?
I jakbym wzięła za pobraniem to bym musiała więcej płacić?
Troszkę humoru, wiem że zadaje dużo pytań, ale chcę znać waszą opinię..
Iii KTO PYTA TEN NIE BŁĄDZI![/QUOTE]
to nie będziesz go widzieć i zginie w ciemności :roll: na bank jest, trzeba tylko trochę poszukać

a skąd my mamy wiedzieć? pytaj sklepu, przeczytaj regulamin promocji :roll: za pobraniem zawsze jest drożej- znowu, regulamin sklepu

nie humoru, humor się skończył przy 3 twoim bezsensownym spamowym pytaniu. Kto MYŚLI nie błądzi, a ty najwyraźniej błądzisz. Jeżeli nie potrafisz się sama zdecydować na tak prostą rzecz jaką jest obroża za 20zł to na prawdę ci współczuję z całego serca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']to nie będziesz go widzieć i zginie w ciemności :roll: na bank jest, trzeba tylko trochę poszukać

a skąd my mamy wiedzieć? pytaj sklepu, przeczytaj regulamin promocji :roll: za pobraniem zawsze jest drożej- znowu, regulamin sklepu

nie humoru, humor się skończył przy 3 twoim bezsensownym spamowym pytaniu. Kto MYŚLI nie błądzi, a ty najwyraźniej błądzisz. Jeżeli nie potrafisz się sama zdecydować na tak prostą rzecz jaką jest obroża za 20zł to na prawdę ci współczuję z całego serca.[/QUOTE]
Pytam się , bo wy jesteście tu dłużej.. ale dobra już się nie odezwę bo jest wiele wrednych i nieprzyjemnych osób takich ak ty. Zawsze znanjdzie się osoba która będzie mnie hejtować -_-

Lepiej się nie odzywać na tym forum.. aa i dzięki za popsucie mojego cudownego dnia -_-

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lucky23']Pytam się , bo wy jesteście tu dłużej.. ale dobra już się nie odezwę bo jest wiele wrednych i nieprzyjemnych osób takich ak ty. Zawsze znanjdzie się osoba która będzie mnie hejtować -_-

Lepiej się nie odzywać na tym forum.. aa i dzięki za popsucie mojego cudownego dnia -_-[/QUOTE]
Jezu dziewczyno wyluzuj trochę. Ciągle zadajesz pytania o obroże, a żadnej nie kupujesz i tylko spamujesz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lucky23']Pytam się , bo wy jesteście tu dłużej.. ale dobra już się nie odezwę bo jest wiele wrednych i nieprzyjemnych osób takich ak ty. Zawsze znanjdzie się osoba która będzie mnie hejtować -_-

Lepiej się nie odzywać na tym forum.. aa i dzięki za popsucie mojego cudownego dnia -_-[/QUOTE]
no ale nie do przesady...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Jezu dziewczyno wyluzuj trochę. Ciągle zadajesz pytania o obroże, a żadnej nie kupujesz i tylko spamujesz.[/QUOTE]
Skąd wiesz że nie kupuję? Np. o obroże z OMD pytałam się i kupiłam.
A tą jmak nie kupię teraz to kupię kiedy indziej..

[quote name='dog193']Obiecujesz?



Warto się zastanowić, skąd to wynika.[/QUOTE]
Nie nie obiecuje, ale dla was by było najlepiej nie? -_-

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lucky23']Skąd wiesz że nie kupuję? Np. o obroże z OMD pytałam się i kupiłam.
A tą jmak nie kupię teraz to kupię kiedy indziej..
\[/QUOTE]
o 50 innych też pytałaś i nie kupiłaś :grins:
poza tym, jakbyś coś kupiła to jestem pewna że pokazałabyś przynajmniej 3 razy :grins: dla pewności że wszyscy widzieli

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...