Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Lucky.']ale na prawdę będziesz teraz pytała się o 10 tysięcy innych zestawień kolorów ? To się robi nudne.[/QUOTE]
Nie, a co w tym złego że się pytam, że szukam waszej rady? Kto pyta ten nie błądzi :D

[quote name='omry']To jest chore :evil_lol:[/QUOTE]
Dlaczego tak sądzisz?

Link to comment
Share on other sites

Dla nijej 2,5 cm też pasuje, bo ja mam dużo taśm parcianych, bo sama szyję akcesoria dla psiaków (rekreacyjnie) ale chciałabym coś markowego :)

Teraz ma czerwoną obrożę 1 cm szer. i czarną 1 cm szer. ale sparwdzałam i 2 cm będzie 'nawet okej', bo 2,5 jest za duże..

Link to comment
Share on other sites

Nie chcę się czepiać ale coś mi tu nie pasi :lol:

[quote name='lucky23'][B]Dla nijej 2,5 cm też pasuje[/B], bo ja mam dużo taśm parcianych, bo sama szyję akcesoria dla psiaków (rekreacyjnie) ale chciałabym coś markowego :)

Teraz ma czerwoną obrożę 1 cm szer. i czarną 1 cm szer. ale sparwdzałam i 2 cm będzie 'nawet okej', [B]bo 2,5 jest za duże[/B]..[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lucky23']To wezmę niebieski, jest ładniejszy ^^
Tylko doradźcie szerokościowo :D[/QUOTE]

Powinnaś wziąć taką obrożę, jaka Tobie się podoba i pasuje do psa. Szerokości raczej Ci nikt nie doradzi, bo nie widzimy Xeny na żywo i nie wiemy, która szerokość jest dla niej idealna, musisz próbować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Voute']Nie natknął się ktoś z was kiedyś przypadkiem na obrożę w... arbuzy? :lol: Oprócz Lupine. Bardzo mi zależy na obroży (ewentualnie smyczy, szelkach) w taki wzór :eviltong:[/QUOTE]

Kudłaty Art ma i Tutti :).

Wygrałyśmy dzisiaj obróżkę i startówkę, więc niedługo się pochwalę :razz:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czekunia']No to dołączyliśmy właśnie do posiadaczy Batmanów z Kudłatego:diabloti:, [B]odkupionych od BBety[/B]:cool3:.[/QUOTE]

myślisz, ze jak odkupione to może się obejść bez fotek? :eviltong:

Kudłaty ma teraz tasiemkę z Batmankiem różową wiec ja chyba zamówię wersję dla suk :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']myślisz, ze jak odkupione to może się obejść bez fotek? :eviltong:

Kudłaty ma teraz tasiemkę z Batmankiem różową wiec ja chyba zamówię wersję dla suk :diabloti:[/QUOTE]

Jeszcze nie zostały wysłane:eviltong:, ale musiałam się już pochwalić:evil_lol:.
Różowa tasiemka może być super! Tylko czy pasuje do Twojej suki:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandrossa']Póki co oba są genialne ;)
Satynowe na pewno mniej sierść wyciera i jest trwalsze.
Myślę, że dla psa o normalnej sierści i takie i takie będzie się super sprawdzało ;)
Kolejny ich plus- obróżki są mega miękkie co akurat u nas, przy małym psie to jest zaleta :)[/QUOTE]

Super, dziękuję za opinię :) Chciałabym kiedyś wypróbować to satynowe podszycie, ale chyba jest trochę zbyt eleganckie dla mojego kundla ;)
Za to miękkie obroże to nasi faworyci!

Link to comment
Share on other sites

Witam,to i my się pochwalimy Furkidz'em :) Superhero pół zacisk 4 cm :p Mamy ją już jakiś czas i nic się z nią nie dzieje. Chociaz szczerze mówiąc bałam się,że przy moim czołgu trzaśnie.
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/62/rpfc.jpg/"][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/9229/rpfc.jpg[/IMG][/URL]


Teraz czekamy na Monstery i Gwiazdki odkupione od blaira :cool1: Niestety na Batmany się nie załapałam :shake: Ale dzięki Wam dowiedziałam się o Kudłatym Art i Modnej Kozie. TŻ już się to nie podoba :diabloti:

Edited by Robokalipsa
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...