Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Ewa&Duffel']Wstawiałam zdjęcie kolekcji jakiś czas temu ;) Teraz mam chyba tak około 35 obroży (ale te z polarem i wzorkami zimowymi odłożone do szafki i nieużywane będą przez kilka miesięcy), czekamy jeszcze na 3 obroze i smycz z ohmypet :)
[/QUOTE]

gratuluję :D jak znajdę zdjecia Twojej kolekcji to obejrzę :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilacly']Czekunia, w jakieś cenie one u Ciebie są? Ich są różne rozmiary?
Byłabym chętna na 1-2 sztuki ;)[/QUOTE]

Są w jednym rozmiarze i jednej długości, ja swoje przycinałam na taką, jaka mi pasowała do danego psa:). Kosztują 9,90 albo równe 9zł. Jutro podjadę do Decathlonu i zobaczę ile sztuk im zostało:).

EDIT:
dla zainteresowanych fotka

[url]http://img546.imageshack.us/img546/595/imageqqm.jpg[/url]

Edited by Czekunia
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa&Duffel']Moim zdaniem tak :) Na pewno będą się łatwo czyścić i szczerze mówiąc, to za bardzo nie ma się co zniszczyć w tej obroży ;)[/QUOTE]

dzięki za odpowiedź, właśnie o to mi chodziło :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa&Duffel']Moim zdaniem tak :) Na pewno będą się łatwo czyścić i szczerze mówiąc, to za bardzo nie ma się co zniszczyć w tej obroży ;)[/QUOTE]

Nie widziałam tej obrozy na żywo wiec mogę sie mylić ale na zdjęciu te okucia (w tym nity) wyglądają bardzo słabiutko.

[B]Aleksandrossa - [/B]z OMP ? Jakie wybrałaś? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majusa']Nie widziałam tej obrozy na żywo wiec mogę sie mylić ale na zdjęciu te okucia (w tym nity) wyglądają bardzo słabiutko.
[/QUOTE]
Znajoma goldenka ma taką obrożę już dość długo, intensywnie i często z niej korzysta i nic się z nią nie dzieje ;)

Link to comment
Share on other sites

Ma ktoś może link do kolorów linek, z których w DS robią plecione smycze?
Bo jakoś nie mogę ich teraz znaleźć w ofercie.

[IMG]http://i1112.photobucket.com/albums/k487/Dog-Style/plecionki/DSC04427.jpg?t=1358555659[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Smycze wkrótce ponownie zostaną wystawione, doszedł nowy kolor linki, czekamy na dostawę brakujących kolorów.



Mam pytanie odnośnie plecaka dla psa. Czy zdrowy średni 13-14kg pies może nosić plecak z niewielkim obciążeniem? (powiedzmy np. 0,5l wody, troszkę smaczków, piłka)??

Link to comment
Share on other sites

miałam gdzieś w głębi schowaną pomarańczową obrożę od DS, którą dostałyśmy kiedyś gratis dla Etny ;) oto jak wygląda w niej Teemo:

[IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/935460_521497081221407_144743418_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']Smycze wkrótce ponownie zostaną wystawione, doszedł nowy kolor linki, czekamy na dostawę brakujących kolorów.[/QUOTE]

Dzięki za odpowiedź ;) czekam w takim razie na ich pojawienie się z niecierpliwością :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majusa']Nie widziałam tej obrozy na żywo wiec mogę sie mylić ale na zdjęciu te okucia (w tym nity) wyglądają bardzo słabiutko.

[B]Aleksandrossa - [/B]z OMP ? Jakie wybrałaś? :cool3:[/QUOTE]
Tak, z ohmydog ;)
Sówki na pomarańczowej podkładowej+ niebieska/gołębia siateczka ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']Smycze wkrótce ponownie zostaną wystawione, doszedł nowy kolor linki, czekamy na dostawę brakujących kolorów.
Mam pytanie odnośnie plecaka dla psa. Czy zdrowy średni 13-14kg pies może nosić plecak z niewielkim obciążeniem? (powiedzmy np. 0,5l wody, troszkę smaczków, piłka)??[/QUOTE]

Wydaje mi sie że plecaki są raczej dla wiekszych ras. Masa i siła mają na pewno spore znaczenie.
Ale jeśli spelnia się kilka warunkow mozna by sprobować zalozyc plecak z obciazeniem max 8-10% wagi ciała.
jesli pies jest zdrowy, młody, w dobrej kondycji (duzo sie rusza), nie ma nadwagi.
Takie plecaki ma sie rozumiec nie na dlugie dystanse i .....raczej nie na lato .

[B]Motyleqq - [/B]bardzo pasuje merlakowi pomarańcz !!!!

[B]Aleksandrossa[/B] - myślę ze Chico będzie do pyska w tych sówkach i pomarańczu !!!:) Strasznie drogie maja szelasy w OMP , kiedys ustawilam nasze wymiary i wyszło ponad 50zł :crazyeye:

Edited by majusa
Link to comment
Share on other sites

[quote name='majusa'][B]Aleksandrossa[/B] - myślę ze Chico będzie do pyska w tych sówkach i pomarańczu !!!:) Strasznie drogie maja szelasy w OMP , kiedys ustawilam nasze wymiary i wyszło ponad 50zł :crazyeye:[/QUOTE]
Nam wyszło 33zł z tym że one są z tej ,,promocji" siateczkowej ;)
Normalnie na nasze wymiary byłoby 51...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandrossa']Nam wyszło 33zł z tym że one są z tej ,,promocji" siateczkowej ;)
Normalnie na nasze wymiary byłoby 51...[/QUOTE]

WOW no to sie nie dziwie ze sie zdecydowałas, cena extra !!!!!!! sama bym sie skusila

Link to comment
Share on other sites

Które połączenie obroży od AD? :)
a) orient, 2,5cm róż neonka, jasno niebieska nić (haft "V"), pianka 16
b) folk turkus, 2,5 cm niebieska, 19. granatowa nić (haft "V"), pianka 13

EDIT: Jeszcze tak dla wizualizacji :p

a) [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/1585/ad2oq.png[/IMG]

b) [IMG]http://img838.imageshack.us/img838/4407/ad1e.png[/IMG]

Edited by masdamerka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...