Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='IZMADO']Dziękuję :) Nie byłam przekonana do tego koloru, uważam że jest za jasny i zbyt ciepły dla mojego psa, ale ostatecznie nie prezentuje się w nim tak tragicznie.




Pamiętasz jakiej firmy?
[/QUOTE]

Moim zdaniem, na prawdę świetne :)

Ojj nie pamiętam, ale jutro będę u babci na osiedlu to zerknę do zoologa :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MakeBelieve']No właśnie ja kombinuje jakieś norwegi ale żaluję, że nie ma różowej siateczki..
Wie ktoś może lub ktoś gdzieś przypadkiem natrafił gdzie można kupić taką siateczkę lub piankę jak w AD? :>[/QUOTE]

Ja się naszukałam jak głupia, i nie mam pojęcia. :shake: Ciekawa jestem tej pianki z ohmypet, ale uważam, że to taka sama jak w DS.

Link to comment
Share on other sites

moj pies i ja mega polubilysmy wspolna jazde na rowerze i czekam z ogroma niecierpliwoscia na nasze guardy.
na razie jezdzimy w szelkach ezy doga, bo nie mam nic bardziej nadajacego sie, ale kurde te szelki to sie tylko do samochodu.

mam nadzieje, ze super bedzie wygladalo nasze polaczenie kolorystyczne i nie beda sie one krecic jak hula hop...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olson']Whisky w Juliusach. :diabloti:

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-4jGWAewLxkw/UYzWDYv5ZkI/AAAAAAAADqc/ThZ_9bkKA0M/w1200-h795-no/27.jpg[/IMG][/QUOTE]

Zakochałam się w Twojej Whisky :loveu: A szeleczki bardzo jej pasują :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IZMADO']Przy okazji pokażę Wam nasz nowy zestaw terenowy - kolory neonkowe (najmodniejsze w tym sezonie!) do lansowania się w lesie ;) Obroża swoje "miesiące" ma, ale nie była przeze mnie używana, aż do do momentu wspólnego z koleżanką zakupu taśmy na linkę treningową. Nie było koloru jaki szukałyśmy, więc wybrała to, co było ciekawego.
No i w ten oto sposób nieużywana obroża stała się w końcu używana. A jasna linka jest super widoczna w terenie. Nareszcie!
[/QUOTE]

Wspaniale pasują jej te kolorki. Uwielbiam taką jasną zieleń. Dopiero się zorientowałam, że kupuję bardzo dużo rzeczy w tym kolorze (zabawki, obroże, szelki), albo chociaż z takimi akcentami. Trochę się teraz powstrzymuję, bo miałyśmy być przecież YellowTeam'em (taką sobie wymyśliłam nazwę dla naszego agilitowo, obediencowo, frisbowego teamu, naszym znakiem rozpoznawalnym miał być kolor żółty :lol:).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Adzia123']Wspaniale pasują jej te kolorki. Uwielbiam taką jasną zieleń. Dopiero się zorientowałam, że kupuję bardzo dużo rzeczy w tym kolorze (zabawki, obroże, szelki), albo chociaż z takimi akcentami. Trochę się teraz powstrzymuję, bo miałyśmy być przecież YellowTeam'em (taką sobie wymyśliłam nazwę dla naszego agilitowo, obediencowo, frisbowego teamu, naszym znakiem rozpoznawalnym miał być kolor żółty :lol:).[/QUOTE]

Chyba musisz zmienić nazwę :P

Ja moją Jankę bardzo lubię w obróżce w kolorowe łapki i w brązowej w świnki.
Za to miałam awersję do czerwonego koloru, na psie, szczególnie moim ;)
Ale ostatnio dałam drugą szansę Pawsitive DD i oprócz smyczy zamówiłam czerwoną obrożę w pieski. Nooo... i przekonałam się do czerwonego!

Może zrobię jej jeszcze zdjęcia w pozostałych obrożach jakie ma i tu umieszczę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IZMADO']Chyba musisz zmienić nazwę :P

Ja moją Jankę bardzo lubię w obróżce w kolorowe łapki i w brązowej w świnki.
Za to miałam awersję do czerwonego koloru, na psie, szczególnie moim ;)
Ale ostatnio dałam drugą szansę Pawsitive DD i oprócz smyczy zamówiłam czerwoną obrożę w pieski. Nooo... i przekonałam się do czerwonego!

Może zrobię jej jeszcze zdjęcia w pozostałych obrożach jakie ma i tu umieszczę.[/QUOTE]

Zdjęciaaa :cool3:

Ja lubię czerwień na paskudzie. Odkryłam też, że super wygląda w żółci i zieleni (do jego stanu umysłu też chyba pasują :lol:). Za to przestał mi się podobać w niebieskim.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monisiaxp']nasze obróżki.
mało ich musze uzbierać na coś nowego.
[/QUOTE]

Monisiaxp:) Fajna kolekcja .....tylko czemu wszystko w rozu?:)

[quote name='Olson']Whisky w Juliusach. :diabloti:

[url]https://lh6.googleusercontent.com/-4jGWAewLxkw/UYzWDYv5ZkI/AAAAAAAADqc/ThZ_9bkKA0M/w1200-h795-no/27.jpg[/url][/QUOTE]

Jakie oczyyyyyyyy !!!! :crazyeye::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Nasz dogstyle :)

Obróża musiała być grubsza jeśli chciałam 4cm i są dwie taśmy.
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-PQgVQPY6YNU/UY0XTp2_rWI/AAAAAAAAEGE/d_AgWIPvgG0/s710/IMG_4153.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-V5bTOdSMQow/UY0XSb5If2I/AAAAAAAAEF8/6ROEXDqr5es/s710/IMG_4137.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Olson- no właśnie ja doszłam do wniosku, że nie zamówię teraz na lato dla mojej suczy szelek z polarem, zwłaszcza, że u nas w tak małych szelkach polar zajmuje naprawdę dużo miejsca -.- Eko tak samo, filc i atłas mi się nie podobają..;/
Znalazłam jedną stronę gdzie jest coś niby siateczka ale tylko w ilościach hurtowych, a podejrzewam, że firmy hand made nie odsprzedałyby półproduktów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rika']Nasza wygląda dokładnie jak ta z czachami, tylko ma jeden rząd cyrkonii ;)
A jest jakaś różnica w tych dla yorków? :eviltong:[/QUOTE]
Nie nie ma tylko chodzi mi o to czy gatunek skóry czasem nie jest ten sam. Bo również nie chciałabym aby mi taka obroża również nie popękała po kilku miesiącach..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rika']Zdjęciaaa :cool3:

Ja lubię czerwień na paskudzie. Odkryłam też, że super wygląda w żółci i zieleni (do jego stanu umysłu też chyba pasują :lol:). Za to przestał mi się podobać w niebieskim.[/QUOTE]

No to proszę, moja w czerwieni:

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-fxaLaxhdWRA/UY1DddV83kI/AAAAAAAAAps/ozVACD6-Flw/w333-h499-no/pawsitive+d+d.JPG[/IMG]

Pawsitive Dog Design - You're my best friend.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IZMADO']Chyba musisz zmienić nazwę :P

Ja moją Jankę bardzo lubię w obróżce w kolorowe łapki i w brązowej w świnki.
Za to miałam awersję do czerwonego koloru, na psie, szczególnie moim ;)
Ale ostatnio dałam drugą szansę Pawsitive DD i oprócz smyczy zamówiłam czerwoną obrożę w pieski. Nooo... i przekonałam się do czerwonego!

Może zrobię jej jeszcze zdjęcia w pozostałych obrożach jakie ma i tu umieszczę.[/QUOTE]

Ja nienawidzę czerwieni, ani na psie, anie w ogóle. Ale cieszę się, że mam psy w tak uniwersalnych umaszczeniach, że praktycznie każdy kolorek do nich pasuje (Skwarek jest czarno-biały, a Sonia czarna). Unikam tylko ciemnych kolorów dla Soni, bo mało je na niej widać, a Skwar ma szyję białą więc obroże może mieć i ciemne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...