Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Marchewkowy']Zamawiam Abikowi szelki z AD mam nadzieję że starczy tasiemki. Wiecie może czy AD robi szerszy pasek z przodu niż 3 cm ( nie licząc podszycia) ?[/QUOTE]

Maksymalna szerokość taśmy jaką mają to 3cm + podszycie. ;) Ja takie obroże zawsze zamawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marchewkowy']Zamawiam Abikowi szelki z AD mam nadzieję że starczy tasiemki. Wiecie może czy AD robi szerszy pasek z przodu niż 3 cm ( nie licząc podszycia) ?[/QUOTE]

Robią :) My mamy przód łącznie z podszyciem jakieś 5 cm. Taśma ma 4.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Co powiecie o smyczach Ami Play? Są wytrzymałe i wygodne? [/QUOTE]
Mam jedną. Trochę sztywna. W sumie nie mam do niej zastrzeżeń. Mam ją 3 lata i nic się z nią nie dzieje, troszkę przybrudzona od strony karabińczyka i to wsio.


[quote name='vege*']O dzięki :) to jednak zrezygnuję z tej z wzorkiem w szachownicę :P [/QUOTE]
A ja mam właśnie szachownicę :lol: Jeśli bywasz w Wawie to zapraszam, można pomacać :-D:diabloti:

Fota zrobiona po zakupie
[URL]http://img339.imageshack.us/img339/3306/dscf7732y.jpg[/URL]


Swoją drogą weszłam na stronę ami playa i tam nie ma już oznaczenia smyczy którą ja mam.
Mam NDXR obszyta z dwóch stron tasiemką :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnIeLa']Robią :) My mamy przód łącznie z podszyciem jakieś 5 cm. Taśma ma 4.[/QUOTE]

A mają nadal te taśmy? Bo pytałam się o 4cm, to niestety ale powiedzieli że nie ma...

[quote name='masdamerka'][B]Olson [/B]a jakaś fota tego AD? :)[/QUOTE]

Będzie, będzie. ;)

A ja mam do Was pytanie, bo jutro wreszcie zamawiam Juliusy. Myślicie, że jak - mogę wziąć chamski napis POLICJA? :diabloti:

Edited by Olson
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olson']

A ja mam do Was pytanie, bo jutro wreszcie zamawiam Juliusy. Myślicie, że jak mogę wziąć chamski napis POLICJA? :diabloti:[/QUOTE]

Ja jak będę zamawiać Julki to chce m.in kupić ten napis :lol: komisariat mieści się koło mojego domu więc miny panów "sąsiadów" będą na pewno bombowe :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxkaluniaxxx']Ja jak będę zamawiać Julki to chce m.in kupić ten napis :lol: komisariat mieści się koło mojego domu więc miny panów "sąsiadów" będą na pewno bombowe :evil_lol:[/QUOTE]
aaa bardzo dobry pomysł :D wieczorne spacery w mniej bezpiecznych miescach nie będą takie straszne :D

Link to comment
Share on other sites

no moze i kupie, ale unikam tematu:)

moj pies jest dlugowlosy i nie chce, zeby sie grzala od tego siodelka.
poza tym ja mam teraz bardzo fajny kontrakcik, na ktory jade z chaty autem ok godziny, a na rowerze 20 minut i to kundel nie musi byc wcale caly czas na smyczy. tyle ze po drodze i na miejscu spotykamy rzeke, bloto, gline, staw, rowy z woda itd.

troche by mi bylo szkoda tych slicznych blekitnych juliusow, a poza tym obaiam sie, ze w drodze powrotnej bym sie brzydzila ich dotknac:)

Link to comment
Share on other sites

Cześć :)
Wiem,że to ma być to mój wybór,ale nie potrafię się zdecydować.
Będę bardzo wdzięczna za opinie o danej obróżce :
1.Obróżka z pawstive dog basic limonka
[url]http://www.pawsitivedog.pl/pl/p/OBROZA-BASIC-LIMONKA/92[/url]
2.Obroża z dogstyle neon
[url]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=459505864131650&set=pb.251584501590455.-2207520000.1367915232.&type=3&theater[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']no, no o to mi chodzilo wlasnie. bo widze, ze te szelki miewaja kolka do smyczy albo na karku, albo na tej dalszej obreczy i nie wiem, od czego to zalezy.[/QUOTE]To ja mogę Ci jeszcze polecić guardy firmy Manmat - mam też po jednej parze dla psów i jeśli wybieram się w teren, gdzie wiem, że się wybrudzą, to biorę właśnie te. Manmatowe szelki mają zazwyczaj dwa kółka do zapisania smyczy - jedno bliżej karku, drugie na tylnej obręczy. Jedną parę mam już chyba 4 lata i poza tym, że kolor trochę wyblakł to poza tym są w stanie bdb.

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś z Was ma norwegi z DS i PWDD ? i mogł by mi powiedzieć czy jest jakaś roznica w tym jak sie noszą/leza na psie?
Ja mam z DS i wydają mi się idealne. Uszyte po prostu na konkretnego psa super dopasowane, nigdzie nie odstaja. Jak ogladam zdjęcia norwegow PWDD to wydaje mi sie ze sa luźne i nie do konca dopasowane.
Zauważyłam także ze : w PWDD podaje się tylko 2 wymiary , a DS 3 oraz to ze pasek poprzeczny ( ten z ktorego powstaje raczka) DS przyszywa dalej ( blizej przodu) niż PWDD.
Jestem za DS ale wyszło mi ze za PWDD place mniej , 40zł a za tego samego typu w DS ponad 50zł stąd zaczełam sie zastanawiać.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...