Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

no wlasnie, bo nie wiem, czy prosic marte o dwa kolka, czy styknie jedno...

juz od jakiegos czasu planuje zamowic takie guardy, tylko nie moge zdecydwac sie na kolor. chcialam z takiej zwyklej tasmy, ale dwuwarstwowe i zeby spod byl 2,5 cm cytrynowy, ale nie wiem jaka wziac tasme na wierzch.

Link to comment
Share on other sites

ja osobiście wole 2 kółka , głównie używam drugiego tego na końcu ale czasami jak chcę mieć lepsze panowanie nad psem używam pierwszego blisko karku wtedy szelki działają bardziej na zasadzie obroży .

chciałabym manmaty kupić kundlom ale niestety nijak psu nie pasuje rozmiar jak kupię dobre barki to będą dużo za długie paski górny i dolny :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WEIMAR']Czekunia ma prośbę
mogłabyś zrobić fotkę/fotki jak pies jest w tych juliusach i jest zapięty na smyczy i ciągnie do przodu
chciałbym zobaczyć w jakim stopniu marszczy się to siodełko jak pies ciągnie na smyczy
z góry dzięki[/QUOTE]
Nam też się nie marszczą wcale ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak jak dziewczyny napisały - to kółko bliżej szyi działa na zasadzie luźniejszej obroży i ma się większe panowanie nad psem (teoretycznie), aczkolwiek ja tego kółka nie używam wcale, bo poprostu nie lubię (dodatkowo przy zapięciu na to kółko szelki dziwnie unoszą się do góry i przekręcają jak pies idzie przy nodze), zdecydowanie bardziej wolę kółko na tylnej obręczy.

Link to comment
Share on other sites

a macie jakis amortyzator na rower do smyczy? ja mam line z amortyzatorem, ale chyba jest za dluga. musze sie za tym rozejrzec szybko, zeby jeszcze przed koncem sezonu wiosennego kundel moj troche sie ogarnal przy rowerze, bo bez smyczy to jest spoko ogarniety, ale na uwiezi to nie probowalam.

Link to comment
Share on other sites

my tak samo jeździmy na zwykłej smyczy. mieliśmy manmata z amortyzatorem, ale ja tej smyczy kompletnie nie czułam i mnie denerwowała. może jak ktoś faktycznie psa przyczepia do roweru, żeby ciągnął to taka opcja się sprawdzi, ale ja stawiam głównie na bieg psa obok i u mnie odpada.

Link to comment
Share on other sites

Moja suka szybko się ogarneła przy rowerze, zwykła smycz pluc obroża z łańcuszkiem bo nie wiem czy się odważe wziąć ją na szelkach.. jak zaczniemy przygodę zrowerem to może może... spróbuje :) ale na obroży szybciej łapie korekty :D a nie chce żeby mnie zabiła :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']a macie jakis amortyzator na rower do smyczy? ja mam line z amortyzatorem, ale chyba jest za dluga. musze sie za tym rozejrzec szybko, zeby jeszcze przed koncem sezonu wiosennego kundel moj troche sie ogarnal przy rowerze, bo bez smyczy to jest spoko ogarniety, ale na uwiezi to nie probowalam.[/QUOTE]

Ja mam wysięgnik, o taki, przymocowany pod siodełkiem:

[URL]http://www.internetowyzoolog.pl/products/285/p/281[/URL]

Przy którym jest właśnie krótka smycz z amortyzatorem i na nim mam przypiętego jednego psa po prawej stronie roweru, a drugiego psa trzymam w ręce po lewej stronie roweru na smyczy z amortyzatorem, kupionej dawno temu od DS.

Link to comment
Share on other sites

a ja właśnie zamówiłam czarne juliusy z napisem POLICJA. :diabloti: czekam na miny sąsiadów.

w ogóle dzisiaj jakiś dzień dobroci, bo jestem bardzo pozytywnie zaskoczona zachowaniem pana z p1es. a do tego pani z PSDD też jest naprawdę super miła! przez co, jeszcze w czerwcu zamówię od nich szelki. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Żółty :cool3: na żywo ładniej wygląda, bo żywsze kolory, ale moje aparaty to się do robienia zdjęć nie nadają... Kurczę- on nie ma takich krótkich kłaków już, tylko właśnie na zdjęciach jakoś tak dziwnie wychodzą :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

dla mnie norwegi odpadaja do roweru. u nas to sa szelki do ciagniecia.
wiec mimo, ze mam juz norwegi i je calkiem lubie, wlasnie zamowilam u marty szeleczki lazur plus cytrynka i mysle, ze moj piesek bedzie ladnie wygladal w tym polaczeniu:)

Link to comment
Share on other sites

nasz rogz :-)
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/132/rogz.jpg/][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/7333/rogz.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


wole ja w innych obrozkach, ale jest calkiem spoko :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...