Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Moje lifeguardy 60tki maja takie wymiary :

-przedni pasek ma 25 cm (do momentu w ktorym laczy sie z paskiem dolnym)
-pasek dolny 16 cm
-obwód klatki piersiowej 57 cm + 3 cm zatrzask

Wydaje mi się że na pin mina będą za duże.

Dziękuję Kataszo. Rzeczywiście raczej będą za duże... Z lifeguardów mniejsze są tylko 45tki, ale tu z kolei mam obawy czy nie będą za mały. Ma ktoś może? Też bym poprosiła o wymiary. Potem już o nic nie poproszę. :)
Link to comment
Share on other sites

Przyszły nasze ZeroDC. Są bardzo lekkie i ogólnie wydają się być wygodne. ALE. O ile pasek mostkowy, o który się martwiłam jest ok, to mam wątpliwości co do przedniej obręczy. Jest bardzo mała, ok. 4cm mniejsza niż w jego innych szelkach. Jak myślicie? Zwłaszcza zależy mi na opinii osób siedzących w temacie biegania z psami oraz posiadaczy takich szelek.

Dla porównania prawidłowo dobrane według producenta: http://zerodc.pl/data/include/cms/ZeroDC/short_spravna_velikost.jpg

Z jednej strony wyglądają jak dobrane poprawnie, z drugiej nie wiem, czy nie są za wysoko na szyi. 

Większy rozmiar raczej nie będzie na niego pasował.

luzem:

1z4ddg6.jpg

http://i62.tinypic.com/34hv41z.jpg

http://i61.tinypic.com/288a538.jpg

 

przy naciągnięciu (ale on nie ciągnie cały czas, gdy biegnie):

http://i61.tinypic.com/muvhy1.jpg

iw3h2b.jpg

Link to comment
Share on other sites

Od dwóch lat, używana praktycznie codziennie. Przeżyła wodę (i jej pochodne) - dalej jest tak samo miękka, świetnie leży w ręce. Mocne ciągnięcie i przeciąganie pomiędzy psami też przeżyła bez szwanku ;).


O, super, to ja wezme przy nastepnym zamowieniu karmy :) moglabys jeszcze dac jej zdjecie? Szczegolnie karabińczyki, i jaką masz szerokość?
Link to comment
Share on other sites

 

Jak dla mnie szelki leżą idealnie, Hill.. Gdyby przód był większy opadałby za bardzo na barki i blokowałby pełną ruchomość przednich łap - a to ważne jeśli pies ma w nich biegać, a nie tylko sobie spacerkować  :) .

 

Są ok  ;)

 

Według mnie te szelki sa dobre  ;)

 

Hill. leżą super  :)

 

Uspokoiłyście mnie, dzięki  :) Fajna sprawa, bo są identycznego koloru jak nasza smycz smooth&silky z OMP.

 

Hill jaki to rozmiar?? Zamówiłam wczoraj  tylko poprosiłam o wysyłkę 2 rozmiarów bo mam wątpliwości, mam nadzieje, że jutro dotrą. 

SL. A wysłali już? Moje były wysyłane wczoraj (Paczkomaty)

Link to comment
Share on other sites

 

 
 
 
 

Uspokoiłyście mnie, dzięki  :) Fajna sprawa, bo są identycznego koloru jak nasza smycz smooth&silky z OMP.

 

SL. A wysłali już? Moje były wysyłane wczoraj (Paczkomaty)

 

Wziełam S i S/M , kurierem, dzisiaj wysłane jutro powinny być.

 

Ze sledów jestem bardzo zadowolona więc mam nadzieje, że tu też uda się dobrać odpowiedni rozmiar.

Sledy podobnie leżą na szyi, a to jedyne szelki w których Bols się nie dusi jak biega przy rowerze czy idziemy z pasem, a ciągnie wtedy mocno 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Kataszo. Rzeczywiście raczej będą za duże... Z lifeguardów mniejsze są tylko 45tki, ale tu z kolei mam obawy czy nie będą za mały. Ma ktoś może? Też bym poprosiła o wymiary. Potem już o nic nie poproszę. :)

 

 

Ja mam 45, ale nie Y, tylko  ten drugi model. Są dobre dla przerośniętego maltańczyka (4,5 kg).   

Link to comment
Share on other sites

Wziełam S i S/M , kurierem, dzisiaj wysłane jutro powinny być.

 

Ze sledów jestem bardzo zadowolona więc mam nadzieje, że tu też uda się dobrać odpowiedni rozmiar.

Sledy podobnie leżą na szyi, a to jedyne szelki w których Bols się nie dusi jak biega przy rowerze czy idziemy z pasem, a ciągnie wtedy mocno 

O, to jak dotrą, napisz proszę ile cm ma przednia obręcz w Sce, tak z ciekawości :)

Też tak wysoko leżą? Chyba pozostanie dla mnie zagadką, dlaczego właśnie takie nie podduszają przy ciągnięciu. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...