Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Karoola']
I mam jeszcze prośbę do posiadaczy psów podobnej wielkości (10 kg, ok. 55 w klacie i ok. 35 w szyi) - jakiej szerokości macie poszczególne paski w norwegach?[/QUOTE]
Mój spaniel ma identyczne wymiary (chociaż musisz mieć szczupłego psa, bo mój też waży 12-13kg :eviltong:) i boczne paski 2,5cm , a przedni zazwyczaj koło 4cm z podszyciem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karoola']Ogromny psiur :evil_lol: Wstaw proszę zdjęcie, jak wygląda w tej obroży, bo mój 10 kilogramowy pseudo-pinczeros sam taką nosi :P
I mam jeszcze prośbę do posiadaczy psów podobnej wielkości (10 kg, ok. 55 w klacie i ok. 35 w szyi) - jakiej szerokości macie poszczególne paski w norwegach?[/QUOTE]

My mamy przód 3 cm (mierzone razem z podszyciem, taśma ma 2,5 cm), rączka i góra 2,5 cm (z podszyciem), a dół i skośne paski 2 cm. Jakby było trochę niezrozumiale, to nasze szelki mają podszycie na przodzie, rączce i górze, wyglądają tak:
[IMG]http://3.bp.blogspot.com/-1nsx_i_66rU/UVRwq045QII/AAAAAAAAB6A/xfaXcJ1-r68/s400/DSCF5807.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Cześć :)

Chciałam zapytać czy wiecie może coś o obrożach SuperDog. Mam młodego psiaka (wachtelhund, 6mc), który na spacerach czasem użyje wstecznego itp. Chce obroże, która będzie na szyi psa, w każdej sytuacji, a nie taką, która zaraz zjedzie czy też pęknie zapięcie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']A ja nadal myślę czy 4cm zieleń,fiolet czy 3 cm turkus :evil_lol:[/QUOTE]

turkus, a jak Ci się nie spodoba to chetnie odkupie:evil_lol:

tak ogladam te "hurtty" i zauwazylam, ze w PSDD sa tansze:diabloti: tylko, ze ten wzorek juzmniej mi sie podoba

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karoola'][B]Jara, [/B]mają jeszcze czarną.
[B]Olson, [/B]a ta czerwona bardzo nieprzyjemna? Bo wymarzyło mi się takie samo połączenie jak na twoich szelkach, ale bez tasiemki :eviltong: Chyba będę musiała zmienić opcję, dać kolory na odwrót :placz:[/QUOTE]

nie, no co Ty. :eviltong: dla psa to przecież lotto. będzie mu tak samo wygodnie w tej i w tej. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karoola']
I mam jeszcze prośbę do posiadaczy psów podobnej wielkości (10 kg, ok. 55 w klacie i ok. 35 w szyi) - jakiej szerokości macie poszczególne paski w norwegach?[/QUOTE]

Ja mam trochę większego rozmiarowo psa(14kg, 65cm w klacie, 42cm w szyi 35cm w kłębie ) i przód ma w jednych 3cm w drugich 4,5cm reszta pasków 2.5cm :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jara']Gops widzę, że Twój białaś ma tą zieloną neonowa obroże DS hurtta, mogłabyś wrzucić inne zdjęcia, bo właśnie ja bym chciała taką zieleń dla swojego białasa :))
[/QUOTE]
Gops się urlopuje i nie ma neta z tego co wiem, więc dopiero po powrocie możesz ją o zdjęcia podręczyć ;).

Wróciłam na dogo po dłuższej nieobecności, śledzę wątek i nic mi się nie chce kupować :multi:. Ostatni zakup obrożowy był prawie rok temu na bazarku taks i nic mi się nawet nie podoba. Może to i dobrze bo bym musiała drugą skrzynię na psie akcesoria kupować, a tak w jednej jakoś się udaje upychać :evil_lol: . Ale taksowy bazarek na pewno mnie skusi, jak zawsze...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pikuśś']Mnie hurtta prześladuje nocami :diabloti: Ale że nie wiem jaki kolor to się wstrzymuję :D [B]Nata [/B]mówi, że zieleń albo pomarańcz dla mojego rudo-brązowego psa, ale zieloną obrożę już mamy, a do pomarańczy nie mogę się przekonać bo się boję, że będzie wyglądać tak nijako jak w czerwieni :angryy:

W ogóle wie ktoś gdzie się podziewa [B]Taks[/B]?[/QUOTE]

mam ten sam problem :D Chce hurrte ale nie wiem jaki kolor :)
Do taks też pisałam jakiś czas temu i nie odpowiedziała, może jest na wakacjach?

[quote name='Talagia']Mi w Furkidzie 2 razy otworzył się zatrzask podczas spaceru (szarpnięcie psa). Nie wiem z czego to wynikało, bo nie zdarzyło mi się to nigdy wcześniej (poza Rogzem gdzie metalowy karabińczyk pękł na mrozie :D).[/QUOTE]

Mnie się otworzył 3 razy, ale wysłałam do furkidz i przerobili mi w ramach reklamacji na zacisk :)
Od tamtej pory z furkidz biorę tylko zaciski.

[quote name='monika15']

tak ogladam te "hurtty" i zauwazylam, ze w PSDD sa tansze:diabloti: tylko, ze ten wzorek juzmniej mi sie podoba[/QUOTE]

A gdzie są ceny? Na www nie znalazłam :P Jaka tam wychodzi różnica cenowa?


aaaa i doszedł wczoraj nasz komplet tutti w arbuzy :)
Mam tylko zdjęcie obroży
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-66IsYQVnvbA/Uft4IVpKr2I/AAAAAAAAPe0/lDYL28ZDHXs/s600/DSC_0010.jpg[/IMG]

Pierwsze 2 spacery w obróżce za nami ;)
Wieczorem zrobię może fotkę na psie, a właściwie na futrze hehehe :)

Edited by Marchewkowy
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marchewkowy']
aaaa i doszedł wczoraj nasz komplet tutti w arbuzy :)
Mam tylko zdjęcie obroży

Pierwsze 2 spacery w obróżce za nami ;)
Wieczorem zrobię może fotkę na psie, a właściwie na futrze hehehe :)[/QUOTE]
Fajna, jak pierwsze wrażenie? :)

Link to comment
Share on other sites

Nasze zamówienie z DS wczoraj dotarło :) Smycz i szelki, smycz zrobiłam, szelki na zdjęciu wyszły pomarańczowe, taki ze mnie fotograf, więc dodam jak będę miała lepsze zdjęcie :D I przyznam szczerze, że jestem zadowolona, szelki i smycz wyglądają fajnie, solidnie i z DS mam bardzo dobre wrażenia mimo, że na Allegro średnie komentarze to kontakt świetny i zamówienie też szybko.

[IMG]http://imageshack.us/a/img708/6013/w316.jpg[/IMG]

A czytając Wasze komentarze też narobiłyście mi ochoty na tą fajną obrożę hurtta stajl i ten piękny turkus... :D Ale do obroży muszę nową smycz, bo do tej znowu turkus nie będzie pasował, ach :roll: Więc pomyślimy po wakacjach! :evil_lol:
Jeszcze niedawno się cieszyłam, że trafiłam na ten wątek, a teraz chyba i mnie ogarnie obrożomania i moja studencka kieszeń przestanie się cieszyć :D

Edited by lenky
Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Fajna, jak pierwsze wrażenie? :)[/QUOTE]
ogólnie w porządku, okucia wydają się mocne.
Taśma podkładowa dla mnie osobiście za cienka, ale pisałam do tutti i można jak coś zszyć dwie, a całkiem możliwe że niebawem będą po prostu grubsze :) Ale to taki mój odchył może ;) więc sądzę że ogólnie dla mniejszych psów będzie idealna.
Jedyne co to zastanawiam się czy ten nadrukowany wzorek po jakimś czasie się nie zetrze :)
No ale pochodzimy to sprawdzimy :) Na razie jest ładna i kolorowa :)


[quote name='Rosiczka']tutaj :) [URL]http://www.pawsitivedog.pl/pl/p/OBROZA-MOLLY-FLASH/121[/URL]

Obroża w arbuzy fajnie wygląda, tak wakacyjnie :)[/QUOTE]

Dzięki za linka, rzeczywiście taniej :)
Tak arbuzy są bardzo wakacyjne :D

[quote name='Angi']psdd jest na urlopie ;)
Gdzie zamówiłaś obrożę w arbuzy?[/QUOTE]
[quote name='vege*']Wygrała w konkursie Tutti :)[/QUOTE]

Dokładnie tak ;)

Link to comment
Share on other sites

Ktoś się pytał o urlop DS. Właśnie przeglądam ich allegro:

[TABLE="align: center"]
[TR]
[TD="class: tomiddle"][COLOR=#60A536][B]Od 2013-08-07 do 2013-08-15 Sprzedający ma [URL="http://allegro.pl/szelki-guard-seria-twist-mix-kolorow-rozm-m-i3416504432.html"]urlop[/URL]. Możesz w tym czasie robić u niego zakupy, jednak wysyłka towaru może się opóźnić[/B][/COLOR][/TD]
[/TR]
[/TABLE]


Także teraz jeszcze powinni odpisywać :)

Czy któraś z was posiada białego psa i dla niego coś limonkowego z DS? Boje się, że będzie za jasny jednak ten kolor.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...