Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[B]Justa[/B] no róż :oops:


[quote name='gops']powiedź mi jak to jest że białe psy kochaja błoto i ciągle sa upieprzone :lol:
piękny bulw , w ogóle nie widać że to 3 cm .
[/QUOTE]

Nie widać, bo on wielką głowę ma i szyję dość smukłą - max 43 - 45 cm w obwodzie.

Oj kochają, kochają - czasem mam wrażenie, że mam w domu retrievera a nie molosa :evil_lol:

[quote name='omry']W życiu bym nie powiedziała, że to 3 cm :razz:
Na moim rottku 3 cm wyglądają szerzej :evil_lol:
[/QUOTE]

Może to kwestia kolorystyki? Z ciekawości z miarą latałam przed chwila ;) i co do milimetra 3 cm - taśma, na to druga taśma i dodatkowo tasiemka ozdobna. Pewnie dużo delikatności dodaje to, że obroża jest dość cienka, bo nie podszyta skórą czy polarem, sam parciak.

Ale to dobry przykład, że szerokość i rodzaj obroży trzeba dostosować indywidualnie, bo każdy psiak ma inną budowę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olson']Dziewczyny, czy ma któraś z Was taki trick, że 2cm taśma i polarek po 1cm w każdej strony? Sztywne to będzie? Bo mój kundel chodzi tylko w 4cm, węższe być nie może...

Bo korci mnie mięta z różowym polarkiem minky od Marty. Będzie jej pasować?

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-qvKa5Yhwn4s/UQPpY0UZGJI/AAAAAAAABtg/CHiACOIQ7lE/s800/spracer.png[/IMG][/QUOTE]

Piękny ON :loveu: :loveu: :loveu:

[quote name='Kasi i Lena']Moim skromnym zdaniem nadal jak kołnierz ortopedyczny;-) Obroża sama w sobie bardzo ładna:loveu: , tylko ta szerokość.[/QUOTE]

śliczny jest i jak wyrośł, obroża the best ale dla mnie też dużo za szeroko.

[quote name='Instant'] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] Jaka obroża jest "najbezpieczniejsza" dla długiej sierści? Pod kątem wycierania/kołtunienia?[/QUOTE]
Hah chciałabym kiedyś zdobyć tą wiedzę ;)

[quote name='gops']świetne te obroże!!
i ceny normlane

zakochałam się
[IMG]http://www.obroze-smycze.pl/img/jpg/op29.jpg[/IMG][/QUOTE]
właśnie obejrzałam śliczne mają! Kurde będą kołtunić włosy ale chyba i tak kupie :P takie ładne!!!



i pytanko. Jak się zachowuje activdogowa pianka wobec długich włosów???

Edited by Marchewkowy
Link to comment
Share on other sites

osobiscie psa wiekszego niż spaniel nie wyobrażam sobie w szerokosci mniejszej niż 3 cm ;)...nawet moja młoda akita, ma już 2,5cm...i widze, że tej bedzie 3 cm raczej nosić...
;)
a bllowate mają spora szyję...to też ianczej....szerokie sie super prezentują :)
moj chłop akity nie nosi 4 cm...bo cieżko o dobry zacisk w tym rozmiarze...wiec mamy tylko rogza jednego xxl...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kateczka']osobiscie psa wiekszego niż spaniel nie wyobrażam sobie w szerokosci mniejszej niż 3 cm ;)...nawet moja młoda akita, ma już 2,5cm...i widze, że tej bedzie 3 cm raczej nosić...
;)
a bllowate mają spora szyję...to też ianczej....szerokie sie super prezentują :)
moj chłop akity nie nosi 4 cm...bo cieżko o dobry zacisk w tym rozmiarze...wiec mamy tylko rogza jednego xxl...[/QUOTE]
Moja sunia jest od spaniela wyższa o jakieś 10 cm, ale nosi 2,5 albo 3, głównie 3 :) Najbardziej mi się podoba w 3 cm :)

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://www.obroze-smycze.pl/img/jpg/otp5.jpg[/IMG]brązowa skórka z ćwiekami idalna dla Kryśka:loveu: i smyczka do kompletu ja właśnie szleki zamówiłam dlaczego wy to robicie ehhh...znowu będę musiała kombinować. Taki komplecik na warszafke ;)

Edited by PaulinaBemol
Link to comment
Share on other sites

Pokaźne kolekcje macie dla swoich psów. Moje maja po 1 smyczy, 1 obroży i 1 szelkach. Coś nowego kupuję jak się cos złego stanie ze starą rzeczą np. ostatnio szelki wpadły suce w zęby. No teraz zamówiłam jej szelki z AD, bo te co ma nie mają podszycia i juz ma sierść powycieraną. Nie mogłam zdecydować się, którą tasiemkę wybrać, więc zamówiłam tylko żółta tasmę z brązową pianką :) U mnie każdy pies ma przypisany swój kolor :)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki *vege ;) Tak, to taksówki, tyle, że już daaawno kupione i dawno sprzedane.
Kasi i Lena- widziałam te wzorki, ale raz, że sam wzorek mi się nie podoba, a dwa, że jest cały fioletowy :C
Najbardziej myślę nad nr 9- rock i 40- robaki, ale czy robaki pasują do limonki i fioletu? Ew jeszcze gwiazdki 65, ale też nie wiem czy pasuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MakeBelieve']
Kasi i Lena- widziałam te wzorki, ale raz, że sam wzorek mi się nie podoba, a dwa, że jest cały fioletowy :C
Najbardziej myślę nad nr 9- rock i 40- robaki, ale czy robaki pasują do limonki i fioletu? Ew jeszcze gwiazdki 65, ale też nie wiem czy pasuje.[/QUOTE]

Jakbym miała wybierać z tych dwóch to chyba robaki. Do limonki będą pasować, do fioletu trochę mniej.

Link to comment
Share on other sites

A bardzo nie pasuje fiolet do robaków? ;)
Czerwieni nie chcę, bo mamy już superbohaterów z czerwonym. Brąz to jakoś tak za smutno..
Nie wiem czy brać niebieskie dodatki czy fioletowe w końcu. Bo nie chcę mieć kolejnych szelek z niebieskim.
Jak patrzę na właśnie nasze szelki to mimo, że podkład jest niebieski, a nitka i polar czerwone, to głównie tą czerwień widać, więc chyba wezmę robaki z fioletem i tyle..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...