Jump to content
Dogomania

Guaro-odratowany anioł w ciele boksera. Juz w swoim domu !!! :D


Owieczka

Recommended Posts

[quote name='Owieczka']Karmę najlepiej lepszą ( bo ma odpowiednią dawkę wiatmin i mikroelementów , których mu brakuje) Ale wszystko jedno co i ile tego kupisz i tak Guarcio będzie bardzo wdzięczny. Najwyżej dołożę jakichś witamin i będzie ok. Karmy schodzi sporo , bo on dostaje 3 razy dziennie spore porcje.

Jak najbardziej możesz zostawić to w recepcji w klinice dla pani dr. Szaluś
( ona mi wszystko przekaże) Do przemywania ran bedzie miał robiona specjalna miksturę więc ot tak nic nie kupisz :shake: To bedzie płyn do zrobienia w aptece na receptę ( tak jak się robi maści itp )

Jeśli już to woda utleniona w każdej ilości , bo musze mu te rany płukać, a schodzi tego sporo.[/QUOTE]

ok, to wodę utlenioną. sporo :D jakieś środki higieniczne do tych zabiegów?
i masz na myśli jakąś konkretną karmę, bo nei wiem, czy w RC iśc (ale to będzie pewnie duży wydatek) czy coś innego równie fajnego - mokrą czy suchą? ja rzadko kupuję psiakom moim karmę mokrą, a suchą też raz na jakiś czas bo są małe, więc nawet jak kupuję Acanę czy Orijen to starcza na dłuuuuugo, a przy takim psiaku to szybko zejdzie? jaką polecasz - będzie mi łatwiej kupic :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PapryczkaChili']ok, to wodę utlenioną. sporo :D jakieś środki higieniczne do tych zabiegów?
i masz na myśli jakąś konkretną karmę, bo nei wiem, czy w RC iśc (ale to będzie pewnie duży wydatek) czy coś innego równie fajnego - mokrą czy suchą? ja rzadko kupuję psiakom moim karmę mokrą, a suchą też raz na jakiś czas bo są małe, więc nawet jak kupuję Acanę czy Orijen to starcza na dłuuuuugo, a przy takim psiaku to szybko zejdzie? jaką polecasz - będzie mi łatwiej kupic :)[/quote]


Śrdoki higieniczne sie bardzo przydadzą ( waciki czy gazy do przemywania itp. )
Karma - najlepiej jakas podstawowa dieta ( najlepsza na bazie jagnięciny)
Moze być coś z niższej półki : Nutra, Acana, Arion itp ja teraz sie nie bardzo orientuję w cenach ale nie musimy az tak szaleć.

[B]Może ktoś mógłby doradzić jaką karmę kupić niedrogo a w miere dobrą??[/B] :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Owieczka']Śrdoki higieniczne sie bardzo przydadzą ( waciki czy gazy do przemywania itp. )
Karma - najlepiej jakas podstawowa dieta ( najlepsza na bazie jagnięciny)
Moze być coś z niższej półki : Nutra, Acana, Arion itp ja teraz sie nie bardzo orientuję w cenach ale nie musimy az tak szaleć.

[B]Może ktoś mógłby doradzić jaką karmę kupić niedrogo a w miere dobrą??[/B] :oops:[/QUOTE]

no właśnie :oops: Acana to akurat będzie droga, a innych karm za bardzo nie znam :oops: chciałabym kupic coś co Ci się przyda, a nie żeby tylko kupic ;)

Link to comment
Share on other sites

musimy poszukac tutaj - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f472/ranking-suchych-karm-3356/[/URL] to ranking karm :)


moje zestawienie

[B]Acana [/B]dla duzych ras 13,5 kg 167 zl
[URL]http://www.telekarma.pl/p2931/acana.adult.large.breed.135.kg.htm[/URL]

[B]ARION Premium[/B] - dla duzych ras 15 kg - [B]125 zl[/B]
[URL]http://www.telekarma.pl/p16/arion.premium.adult.maintenance.large.15.kg.htm[/URL]
[B]
Best choice [/B]([B][COLOR=Red]znam - jest to dobra karma)[/COLOR][/B] duze rasy - karma na bazie kurczaka i ryzu 15 kg - [B]159 zl[/B]
[URL]http://www.telekarma.pl/p2033/best.choice.adult.large.15.kg.htm[/URL]

[B]Bosch Adult[/B] - dla duzych ras - 15 kg - [B]119 zl[/B]
[URL]http://www.telekarma.pl/p162/bosch.adult.maxi.15.kg.htm[/URL]

[B]BEZPLATNA DOSTAWA KURIEREM PRZY ZAMOWIENIACH POWYZEJ 99zl LUB 15 KG

[/B]BEST CHOICE to marka niemiecka. Karma wytwarzana przez IPHGroup - rodzinna firme HUBERSÓW produkujaca karmy dla zwierząt od ponad stu lat! [B]karma posiada certyfikat HACAP ( to o czymś świadczy). I nie jest produkowana z produktów modyfikowanych genetycznie-to wyraźnie tez podają. A produkowana jest z mięsa, a nie z mączki![/B]

Firma ta również produkuje wyroby pod marka DrClauders i Prima Food a takze Litina. Dwie ostatnie marki kierowane głównie do hodowców.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PapryczkaChili']no właśnie :oops: Acana to akurat będzie droga, a innych karm za bardzo nie znam :oops: chciałabym kupic coś co Ci się przyda, a nie żeby tylko kupic ;)[/quote]

Nutra nie powinna być droga, Arion tez ale moze jak będziesz w sklepie to zapytaj ;) ogólnie jagnięcina jest droższa. Nie wiem ile możesz przeznaczyć na karmę bo od tego zalezy co i ile kupisz. Ale tak jak pisałam, ze co byś nie kupiła to Guarcio bardzo się ucieszy. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carolinascotties']papryczko - ile chcesz przeznaczyc na karme - moze mozna zrobic zbiorke? mysle, ze w netowym sklepie jest taniej...[/QUOTE]

nie myślałam o tym, chciałam kupić to, co trzeba będzie ;) ale żeby nie szaleć za bardzo, bo akurat mam ciężkie dwa miesiące (oby nie dłużej :razz:). kupię na kartę kredytową to dostanę zniżkę w kakadu i wyjdzie prawie tak,jak w necie ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, spojrzałam na stronke Krakvet i Bosh ten co pisałyście na poprzedniej stronie jest za 114,00 zł za 15 kg, a już 2x15 kg za 202,00 zł, Może rzeczywiście lepiej dorzucić się z kasą i kupić podwójnie, bo tak jak piszecie to karma już taka lepsiejsza a jak więcej się zamówi to bedzie aż 30 kg. To tak informacyjnie... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Owieczko jak się czuje Guaro??[/quote]

Guaro czuje się lepiej , ma więcej energii i chęci do życia :p jego nowe lokum bardzo mu sie podoba tyle że siedzi tam sam biedaczek przez wiekszośc dnia. :sad: Dzisiaj wyskoczył się tylko wysiusiać i popedził do siebie na posłanie. Mam nadzieje, że szybko do siebie dojdzie... On zasługuje na lepsze życie niz miał dotychczas, to wspaniały i kochany psiak :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ciencienia']Dziewczyny, spojrzałam na stronke Krakvet i Bosh ten co pisałyście na poprzedniej stronie jest za 114,00 zł za 15 kg, a już 2x15 kg za 202,00 zł, Może rzeczywiście lepiej dorzucić się z kasą i kupić podwójnie, bo tak jak piszecie to karma już taka lepsiejsza a jak więcej się zamówi to bedzie aż 30 kg. To tak informacyjnie... :)[/quote]


Trafna uwaga :roll: tym bardziej że tej karmy sporo schodzi ( bo Guarcio sporo pochłania teraz) ale czy będzie worek czy pół Guarcio i tak bardzo dziekuje :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Owieczko, strasznie mi przykro, Kupiłam karmę (Purinę z jagnięciną - bez luksusów, ale mam nadzieję, ze będzie ok), watę (sporo jej), wodę utlenioną, tylko cholera zaspałam i zapomniałam wypadając z domu tego wziąc. a dzisiaj zwalniam się z pracy i lecę na pociąg do wrocławia... może coś wymyślę, w jaki sposób Ci to wysłać, a jeśli nie to dopiero w poniedziałek. kurcze, tak mi głupio, specjalnie wczoraj dreptałam za tym po sklepach i zła jestem na siebie, ze zapomniałam o tym :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PapryczkaChili']Owieczko, strasznie mi przykro, Kupiłam karmę (Purinę z jagnięciną - bez luksusów, ale mam nadzieję, ze będzie ok), watę (sporo jej), wodę utlenioną, tylko cholera zaspałam i zapomniałam wypadając z domu tego wziąc. a dzisiaj zwalniam się z pracy i lecę na pociąg do wrocławia... może coś wymyślę, w jaki sposób Ci to wysłać, a jeśli nie to dopiero w poniedziałek. kurcze, tak mi głupio, specjalnie wczoraj dreptałam za tym po sklepach i zła jestem na siebie, ze zapomniałam o tym :([/quote]

Nie martw sie ;) poradzimy sobie jakoś. Wode jeszcze mam, karmy też na kilka dni spokojnie wystarczy. Purina nie jest zła :cool3: bardzo dziekujemy !!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chita']Owieczko jak bedziesz miala chwile w pierwszym poscie napisz wszystkie wydatki, antybiotyki i etc (ewentualnei skany rachunkow) i wplywy co sie mod nie bedzie czepial;)[/quote]

O własnie! Dzieki za przypomnienie :oops:

Wydatki na Guaro

- Wizyta u pierwszego weta + leki - gratis !!! :multi:
- wizyta Wet. Warszawa - gratis !!! :multi:
- Leki : Linco-spectin - 70 zł
- strzykawki i igły - Gratis :multi:
- mięsko mrożone - 5,52 zł ( właśnie przed chwila kupiłam :cool3:)

a tu kwity :

[IMG]http://img301.imageshack.us/img301/3033/wizytasggw.tif[/IMG]

na karcie ten antybiotyk jest na sumę 69,66 a ja zapłaciłam 70 zł :hmmmm:
[IMG]http://img127.imageshack.us/img127/1415/kopiawizytasggw.tif[/IMG]

A tu kwitek za mięsko
[IMG]http://img337.imageshack.us/img337/2176/kwitzamiso.tif[/IMG]
Nie wiem czy wszystko widac na tym kwitku :shake: To surowe i mrożone mięsko z indyka.

Link to comment
Share on other sites

Napisałam wszystko na pierwszej str. i podałam str i nr postu do kwitów :roll: mam nadzieje że jest ok , jesli nie, to piszcie - poprawię :oops:

Doszła jedna wpłata na 70 zł ale nie wiem od kogo :oops: ( adres - Łódź)
Niech się ta dobra dusza przyzna , bo nie wiem kogo napisac przy rozliczniu i komu dziękować...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Owieczka']Napisałam wszystko na pierwszej str. i podałam str i nr postu do kwitów :roll: mam nadzieje że jest ok , jesli nie, to piszcie - poprawię :oops:

Doszła jedna wpłata na 70 zł ale nie wiem od kogo :oops: ( adres - Łódź)
Niech się ta dobra dusza przyzna , bo nie wiem kogo napisac przy rozliczniu i komu dziękować...[/quote]


myślę, że tak powinno być dobrze :)

Ale bardzo prosimy o wpłaty jeszcze. Kasa potrzebna na przyszła kastadcję, na jedzenie i ew. na dalsze leki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...