Jump to content
Dogomania

Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!


aniapsiara

Recommended Posts

  • Replies 984
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pewnie wszystkie jesteście ciekawe co u Muszki:evil_lol: ( ja byłam bardzo)
więc może zacytuję:

"W drodze powrotnej kupiliśmy szampon, jedzonko i legowisko dla Muszki.
Trochę się czuła nie swoja ale myślę że to z czasem przyzwyczai się. Miałam wrażenie że w domu jest jej za ciepło, hihi. Dzieciaki są szczęśliwe, my zresztą też. Tylko Nasza kotka nie bardzo. Uciekła na piętro i nie chce zejść. Musi się też do nowej lokatorki przyzwyczaić. Jest zazdrosna, dziś spała nawet ze mną w łóżku przytulona {kotka}. A Muszka na przedsionku bo jesze nie umie się załatwiać na zewnątrz. Wychodzę z nią często ale miała nie jedną wpadkę. Ma straszny apetyt ale tylko na łakocie:) wczoraj np.najadła się kitiketa, hihi ale nie miauczała. W nocy troszkę ujadała bo słyszała naszego psiaka, ale przeżyliśmy. Będę relacjonować postępy Muszki i wyślę też zdjęcie:)"

:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sabina***']Pewnie wszystkie jesteście ciekawe co u Muszki:evil_lol: ( ja byłam bardzo)
więc może zacytuję:

"W drodze powrotnej kupiliśmy szampon, jedzonko i legowisko dla Muszki.
Trochę się czuła nie swoja ale myślę że to z czasem przyzwyczai się. Miałam wrażenie że w domu jest jej za ciepło, hihi. Dzieciaki są szczęśliwe, my zresztą też. Tylko Nasza kotka nie bardzo. Uciekła na piętro i nie chce zejść. Musi się też do nowej lokatorki przyzwyczaić. Jest zazdrosna, dziś spała nawet ze mną w łóżku przytulona {kotka}. A Muszka na przedsionku bo jesze nie umie się załatwiać na zewnątrz. Wychodzę z nią często ale miała nie jedną wpadkę. Ma straszny apetyt ale tylko na łakocie:) wczoraj np.najadła się kitiketa, hihi ale nie miauczała. W nocy troszkę ujadała bo słyszała naszego psiaka, ale przeżyliśmy. Będę relacjonować postępy Muszki i wyślę też zdjęcie:)"

:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

To super, a imienia nie ma zmienionego? :lol:

Link to comment
Share on other sites

To na początek troche miłych słów z domku Muszki:loveu:

"Jeszcze ujadała w nocy ale już jest "u siebie", czuje się fantastycznie i to widać po niej. Zaczyna się łasić, kładzie głowę pod rękę na pieszczoty, była też dziś u lekarza obciąć pazurki:) wczoraj zjadła chyba ppierwszy raz jajko na polepszenie sierści, jak was odwiedzimy to jej nie poznacie:). Pieski się polubiły razem już biegają choć Muszka jeszcze na smyczy bo coś nie chce reagować na to imię. W kuchni pełni przy mnie wartę, wiem że nie powinnam jej rozpieszczać ale nie mogę się powstrzymać zwłaszcza mąż, gdy jemy posiłki."

:cool3::cool3::cool3::loveu: Nasza Szczęściara:loveu:

Bidulki oby wam wszystkim się poszczęściło:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na zbiorczy wątek psów typu "parówa"
Mamy nadzieję, że zgromadzenie paróweczek w jednym miejscu ułatwi szukanie im domów.
Jeśli macie takie w swoim schronisku - dorzućcie je na wątek z krótkim opisem, zdjęciem i linkiem do wątku, jeśli taki istnieje:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/parowki-parowy-paroweczki-watek-zbiorczy-sie-robi-173391/[/url]

Link to comment
Share on other sites

No nareszczie jestem:) miałam "małe" problemy z dostaniem się na dogo ...... Nareszcie chyba koniec zmian??? i prac serwisowych???

A to wspaniała wiadomość, że kolejny psiak znalazł nowy domek:) Oby częściej takie informacje:)




No nareszczie jestem:) miałam "małe" problemy z dostaniem się na dogo ...... Nareszcie chyba koniec zmian??? i prac serwisowych???

A to wspaniała wiadomość, że kolejny psiak znalazł nowy domek:) Oby częściej takie informacje:)

Mam jeszcze pytanko: gdzie są emotikony???? widzę, że używacie a ja ich nie widze!!! :)

Link to comment
Share on other sites

no nareszcie,domek znalazł psiak niewidoczny ,praktycznie nikt go nie widział oprócz nas a jednak cuda się zdarzają
[IMG]http://cms.halpress.eu/files2/69805/tnail_obraz_2651.jpg[/IMG]

no to powklejam kilka nowych psiaków, na razie nic o nich nie wiem, bo leżę chora:angryy:

[IMG]http://cms.halpress.eu/files2/68766/tnail_7-8_listopad_1231.jpg[/IMG]

[IMG]http://cms.halpress.eu/files2/68766/psy_listopad_2009_005.jpg[/IMG]
[IMG]http://cms.halpress.eu/files2/68766/psy_listopad_2009_003.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ja odwiedzam :evil_lol:. Chciałam tylko dodać, że jest błąd w psach, które znalazły nowy dom. Ten pies na zdjęciu to Czarny i on nadal jest w schronisku (zresztą ma zdjęcie w psach do adopcji). Dom znalazł ten duży czarny, który był w boksie ze ślepym łaciatkiem. Jego zdjęcia chyba nie mamy.
No i dodam, że na 99% jeden z moich szczeniaków (Kajtek) ma nowy dom. Więc jeszcze tylko Stefcia, Stefan no i mamuśka (Sara).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Macia']Aż przez chwile musiałam pomyśleć kto to pisze :lol:. Może od 10 - 15 ;). A tak na serio to nie wiem. Może faktycznie lepiej od 10, bo ludzie o tej godzinie już zazwyczaj przychodzili.
Jak tam psiak ze Śmigla? Umówiłaś się na oddanie klatki?[/QUOTE]

To robimy dni otwarte od 10 do 15. Postanowione :lol:. Klatkę przed chwilą oddałam, a psiaka w Śmiglu trzeba bedzie odwiedzić.

Poza tym to jeden ze szczeniaków - ten puchaty ma nowy domek. Pare dni temu pojechał chyba do Sicin. Hura

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...