Jump to content
Dogomania

Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!


aniapsiara

Recommended Posts

  • Replies 984
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='brydzia']ulotki będą jutro, natomiast w sobotę o 13 będzie pokaz szkolenia psów przez policję, oczywiście przy naszym przytulisku:p[/QUOTE]

A jak mam je dostać ? :lol: Bo w sklepie bym mogła powiesić i miało być ze skrzynkami :razz:

Link to comment
Share on other sites

Superaśnie że Pieski znajdują nowe domki :multi::multi::multi: Cieszę się niezmiernie!! Ja czekam na wizytę prze adopcyjną :loveu: Jak dobrze pójdzie to na weekend Luncia będzie miała koleżankę. Sunia przyjedzie z pod Warszawy :loveu:
A oto Zojka:
[IMG]http://wybierzmiska.pl/components/com_classifieds/adimages/thumbs/20091007134907_48431788.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='galagutek']Superaśnie że Pieski znajdują nowe domki :multi::multi::multi: Cieszę się niezmiernie!! Ja czekam na wizytę prze adopcyjną :loveu: Jak dobrze pójdzie to na weekend Luncia będzie miała koleżankę. Sunia przyjedzie z pod Warszawy :loveu: Mogę się pochwalić że ratujemy maleństwo od uśpienia, sunia jest w schronisku od 1,5 roku, jest malutka i wychudzona. Pani nam powiedziała że jeśli przed zimą mała nie znajdzie domu to będą musieli ją uśpić, bo mają takie przepisy... :placz: Nie wiem kto takie okrucieństwo wymyślił, żeby usypiać młode i zdrowe psiaki...
A oto Zojka:
[IMG]http://wybierzmiska.pl/components/com_classifieds/adimages/thumbs/20091007134907_48431788.jpg[/IMG][/QUOTE]

[B]Witam serdecznie Galagutek![/B]

[B]Bardzo proszę o pilny kontakt na PW.[/B]

[B]Nie wiem skąd Pani ma takie informacje... Zojka od ponad miesiąca nie przebywa w schronisku. I nie wiem skąd sie Pani wzięło to, że Zojka mu być uśpiona. [/B]
[B]Jesli to z Pani Narzeczonym rozmawiałam przez telefon, a zapewne tak, bardzo proszę o PILNY kontakt ze mną. W takiej sytuacji sprawa adopcji Zojki zostaje wstrzymana do czasu wyjaśnienia sytuacji. [/B]

[B]Tak poza tym Zojka w schronisku przebywała TYLKO miesiąc. [/B]

[B]Skoro macie PAństwo adoptować Zojkę to powinniście wiedzieć o Niej więcej. Nie wiem czemu Pani wypisuje takie bzdury!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam raz jeszcze... :oops: :oops: :oops: Nie wiem co we mnie wstąpiło, po prostu połączyłam 2 sprawy... Obecną z Zojką i stytuacją z przed lat... Przepraszam raz jeszcze... Żegnam się z tym Forum bo wstyd mi za samą siebię, więcej nie będę pisała...
Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz BARDZO PRZEPRASZAM :oops: :oops: :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='galagutek']Przepraszam raz jeszcze... :oops: :oops: :oops: Nie wiem co we mnie wstąpiło, po prostu połączyłam 2 sprawy... Obecną z Zojką i stytuacją z przed lat... Przepraszam raz jeszcze... Żegnam się z tym Forum bo wstyd mi za samą siebię, więcej nie będę pisała...
Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz BARDZO PRZEPRASZAM :oops: :oops: :oops:[/QUOTE]


Ok, sprawa została wyjaśniona. Na przyszłosc bardzo proszę panować nad swoja wyobraźnia, bo aż mi serce stanęło jak przeczytałam takie historie niestworzone.
Więc spokojnie, nikt tu nikogo nie zje na pewno :) przeprosiny przyjete więc zapraszam do udzielania sie.

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/102211.html"][SIZE=5][COLOR=#000000]galagutek[/COLOR][/SIZE][/URL] nie żegnaj się z nami:placz:
Każdemu może się zdarzyć:oops: sprawa juz wyjaśniona, także się nie przejmuj;)
Zapraszamy na dzień otwarty do naszych psiaków;)

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

informacje już potwierdzone w sobotę o godz. 13 będzie policja z psami,podpowiedzą jak szkolić psy,a w sobotę i niedzielę będzie nas wspierać rodzina Pawlickich (żużlowcy), będą rozdawć autografy i jak ktoś będzie chciał pstryknąć fotki to też bedą do dyspozycji:lol: mam nadzieję,że przed zimą otworzą sie ciepłe serca naszych mieszkańców i jak najwięcej naszych podopiecznych trafi do cieplutkich domów:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brydzia']informacje już potwierdzone w sobotę o godz. 13 będzie policja z psami,podpowiedzą jak szkolić psy,a w sobotę i niedzielę będzie nas wspierać rodzina Pawlickich (żużlowcy), będą rozdawć autografy i jak ktoś będzie chciał pstryknąć fotki to też bedą do dyspozycji:lol: mam nadzieję,że przed zimą otworzą sie ciepłe serca naszych mieszkańców i jak najwięcej naszych podopiecznych trafi do cieplutkich domów:p[/QUOTE]


Powiesiłam dwa plakaty w szkole, jeden duży i mały, a jutro rano jak pójdę po bilety to zostawię w sklepie ;)

Dzisiaj jak zobaczyłam, że śnieg spadł to się ucieszyłam bo uwieelbiam śnieg, a potem pomyślałam o tych biedotach :shake:

Nadal aktualne jest ta ''zbiórka kurtek i bluz'' bo będę miała kilka takich, a szkoda żeby poszły do spalenia skoro mogą się jeszcze przydać :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sabina***']Tak, kurtki nieprzemakalne i bluzy z polaru pewnie się przydadzą.

A ja dziś zajechałam aż do Wilkowic wieszać plakaty:razz:[/QUOTE]

Zaraz daję nura do piwnicy i zobaczymy co się tam znajdzie :lol:


Ło...było trzeba powiedzieć to dałabym mojej imienniczce co dojeżdża z Wilkowic, rozwiesiłaby :razz:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny macie więcej zdjęć tego pierwszego psa? Jakiś czas temu pewien pan z Leszna za moim pośrednictwem adoptował podobnego psa. Może mu uciekł?

Poniżej wklejam zdjęcia Clifforda. Czy jesteście w stanie określić czy to ten pies? Na moje oko nie, ale wolę się upewnić na 100%.

Oto zdjęcia Cliffa. Są one z lipca, to młody pies, więc mógł się troche zmienić przez te kilka miesięcy.


[IMG]http://images48.fotosik.pl/159/3702e81574a41838med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images41.fotosik.pl/155/6a538b21bb495960med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images39.fotosik.pl/155/8dd5f295153a79dfmed.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Clifford jest bardzo ale to bardzo podobny do psiaka z przytuliska. Jendak trudno powiedzieć na 100% że to ten sam. Trafił tutaj w zeszły piątek i jak dotąd nikt o niego pytał. Jeśli masz namiary na właściciela to spytaj czy nadal ma tego psiaka. A najlepiej to przyjdź jutro lub w niedzielę do przytuliska i wtedy będzie wiadomo czy to Clifford.

Link to comment
Share on other sites

W takim razie za chwilkę napiszę maila do właściciela Clifforda. Ja niestety do Leszna mam kawałek drogi. Osobiście nigdy nie widziałam ani Clifforda, ani jego Pana, więc sama nawet nie będę w stanie określić czy to ten pies. Tak jak pisałam, ja tylko pośredniczyłam w tej adopcji. Właściciel Clifforda był zainteresowany adopcją psiaka, który znalazł już dom i wówczas podesłałam mu kilka propozycji i tak trafiło włąśnie na Clifforda. Bezpośdrednio adopcją zajmowała się osoba, która opiekowała się tym psem. Ja jedynie cały czas miałam kontakt mailowy z tym panem. Wydawał się naprawdę odpowiedzialną osobą, więc jeżeli to Clifford, to rozważam tylko opcję, że pies uciekł. Nie wierzę, żeby w grę wchodziła możliwość pozbycia się psa :shake: Zobaczymy co mi ten pan odpisze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sabina***']No pewnie;) będziemy pstrykać fotki naszym ślicznotom:loveu:[/QUOTE]

[quote name='Gizmo73']Im więcej fotek tym lepsza reklama a więc i większa szansa dla naszych psiaków na nowe domki ;)[/QUOTE]

To super :razz: Mam nadzieję, że nikt mnie nie oskarży o nic :evil_lol:

Ale do konca nie wiem czy wezmę, bo ojciec weźmie chyba do Niemiec:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...