Jump to content
Dogomania

Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Nitor-Nivalis

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='HUSKYTEAM']Ten ring honorowy to w jakiejś szklarni zorganizowany? Zastanawia mnie miejsce 3 - ta pani musi się cieszyć niezłym powodzniem skoro zawędrowała tak wysoko i to bez psa... nie w moim typie widocznie ;-)[/quote]

oczywiscie z Aga nie dalysmy sie pobic zeby stanela na naszym miejscu:evil_lol: :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NigdyNigdy']
No dobra.... Temat chyba lekko "z boku"- może założyć osobny temat pod tytułem "Dawno dawno temu"? :evil_lol:[/quote]

Tak, tak, tak!!!!

Sam zaczynałem w 1999 roku. Później poznłem kilka osób i sie zaraziłem tym zchorzeniem jakim są wystawy:evil_lol: . Miło bedzie powspominać i popatrzeć na fotki z wystaw na których się nie było - teraz na zbyt wielu nie bywam ale wtedy to jeszcze nie bardzo wiedziałem o co biega.

P.S.
Poszukiwany inicjator topiku!!!:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NigdyNigdy']A to myśmy się kiedy poznały, Marto, bo nie pamiętam :roll:
Ty to mi się tak, jakoś odwiecznie kojarzysz z wystawami- widać też stara jesteś :cool3:[/quote]

Starośc nie radosc jak to mówią :cool3:
Ale jeszcze całkiem całkiem się maskujemy :razz: co nie Kasiu :razz:

Ja chyba pierwszy raz widziałam was we Wrocławiu 1996r :roll: , a może juz w Poznaniu rok wcześniej, nie wiem czemu nie pamiętam kto tam był :evil_lol: , a to zaledwie 11 lat temu :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Desiderata']Tak, tak, tak!!!![/quote]
cokolwiek to mialo znaczyc.... :smokin:

[quote name='Desiderata']Później poznłem kilka osób[/quote]
Ciebie pamietam z Torunia 2001... wsciekales sie ze nie wiedziales o klasie baby ktora byla na tej krajowce, bo zdaje sie Anda juz sie by do niej lapala i zakasowalaby konkurencje ;-)

[quote name='Desiderata']Miło bedzie powspominać i popatrzeć na fotki z wystaw[/quote] wprawdzie nie z wystaw, ale tez archiwalna... fota rodzicow Fleistona

[IMG]http://www.ols.vectranet.pl/%7Ehusky/gal_inne/gal_inne14.jpg[/IMG]

[quote name='Desiderata']Poszukiwany inicjator topiku!!!:diabloti:[/quote]
Ktory mod utworzy i przeniesie dotychczasowe posty? Szamanka? plizzzz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Miśka']

wprawdzie nie z wystaw, ale tez archiwalna... fota rodzicow Fleistona

[IMG]http://www.ols.vectranet.pl/%7Ehusky/gal_inne/gal_inne14.jpg[/IMG]


[/quote]
Miśka dziękuje za tą miłą chwile kiedy mogłam zobaczyc Kire czyli matke Fleistona;) Masz moze więcej fotek babci mojej suki?:cool3:
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis']Wow skad to wygrzebałas :multi: dzieki strasznie szukalam tej fotki :) zaraz przekaze wspolwlascicielce Flaistonka :)[/quote]

[quote name='Savanah"'] Miśka dziękuje za tą miłą chwile kiedy mogłam zobaczyc Kire czyli matke Fleistona;-) Masz moze więcej fotek babci mojej suki?:cool3:[/quote]

uuu czego ja u siebie nie mam... :cool:
a tak serio, to raczej dziekujcie Marcie (sh_maniak)... :p
ta fota jest z ktoregos z czeskich biuletynow klubowych ktore swego czasu mi pozyczyla :calus: skanowalam wszystko jak leci, no i jest...

wiecej zdjec tej sunki nie mam niestety :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Miśka']uuu czego ja u siebie nie mam... :cool:
a tak serio, to raczej dziekujcie Marcie (sh_maniak)... :p
ta fota jest z ktoregos z czeskich biuletynow klubowych ktore swego czasu mi pozyczyla :calus: skanowalam wszystko jak leci, no i jest...

wiecej zdjec tej sunki nie mam niestety :([/quote] Marta nie zawodna jak zwykle;)
Dzięki Miśka, chyba nikt w Polsce nie widzial nigdy zdjęc [B]KIRY Del Naranjo[/B] [B]De Bulnes[/B]:multi: matki Ch.Cz,Mł.Ch.Cz [B]FLEISTONA del Karraces[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Miśka']

wprawdzie nie z wystaw, ale tez archiwalna... fota rodzicow Fleistona

[IMG]http://www.ols.vectranet.pl/%7Ehusky/gal_inne/gal_inne14.jpg[/IMG]


[/quote]
Wielkie dzieki Mirko :buzi: . Szukałem jakiejkolwiek fotki mamy Clayda od początku jak go mieliśmy i nareszcie coś jest:multi: . A spotkaliśmy się już wcześniej - nie wiem czy nie na którejś z poznańskich wystaw ale nie jestem pewien.
Myśle że jakieś fotki tej suni może mieć jedynie właściciel - del Karraces Cennel.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Desiderata']Wielkie dzieki Mirko :buzi: . Szukałem jakiejkolwiek fotki mamy Clayda od początku jak go mieliśmy i nareszcie coś jest:multi: . A spotkaliśmy się już wcześniej - nie wiem czy nie na którejś z poznańskich wystaw ale nie jestem pewien.
Myśle że jakieś fotki tej suni może mieć jedynie właściciel - del Karraces Cennel.[/quote]
Niestety Arku nawet on nie ma ich zbyt wiele i niechetnie je upublicznia :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis']Niestety Arku nawet on nie ma ich zbyt wiele i niechetnie je upublicznia :([/quote]

:placz: - a może by go tak potraktować silniejszymi środkami persfazji:mad: , pewnie nadarzy się okazja na Światówce w Poznaniu - no niech nie "żydzi", psów mu przez to sknerstwo nie przybędzie, a tym bardziej nie ubędzie:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Jeny ja już zapomniałam o tych Czeskich Zaprowodajach :cool3: , Mirka one sa nadal u ciebie czy ja je mam gdzieś na strychu? :roll:

Desiderata napisz meila do hodowców Fleistona może ci coś wyslą, choć ja mam wrażenie, że ich meilami zajmuje sie webmaster stronki :roll:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] Starośc nie radosc jak to mówią :cool3:
Ale jeszcze całkiem całkiem się maskujemy :razz: co nie Kasiu [/QUOTE]

Hmmm. Tak się zastanawiam, że skoro tu takie wartości "lat aktywności ringowej" padają, to w jakim Wy wieku zaczynałyście wystawiać psy? Bo mi wychodzi, że dość wcześnie ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HUSKYTEAM']Hmmm. Tak się zastanawiam, że skoro tu takie wartości "lat aktywności ringowej" padają, to w jakim Wy wieku zaczynałyście wystawiać psy? Bo mi wychodzi, że dość wcześnie ;-)[/quote]

Jacku przyjmijmy, że w czasach przedszkolnych :evil_lol: , nie ma to jak sie całkowicie odmłodzić :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']Marta nie zawodna jak zwykle;)
Dzięki Miśka, chyba nikt w Polsce nie widzial nigdy zdjęc [B]...[/B][/quote]

a tak swoja droga... to i w Polsce mamy psiaki, ktore sa rodzicami/dziadkami wielu haszczakow w kraju a niewielu, jesli w ogole je widzialo, chociazby na zdjeciach, albo dostepne jest tylko jedna fotka (w tym przypadku ta jedna zyskuje na wartosci ;-)), ot taki Fire Fox Celesta's importowany ze Szwecji, Amarok's FRAM, BERGSON z Uvalaku, Dancoli Husky Unalaska, FLAMINGO BOHEMIA Odyssea severu, GARRY d'Etoile des Neiges d'hohr, PITT Jasatope, ... te, jesli chodzi o reproduktory, przychodza mi teraz do glowy...

moze ktos z Was ma je w domowych archiwach?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...