Jump to content
Dogomania

Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Nitor-Nivalis

Recommended Posts

[quote name='Miśka']tymczasem, ot taki powiew historii... moze ktos uzupelni wyniki, ma zdjecia? :-)

[FONT=Arial][SIZE=3][B]Klubowa Wystawa Szpiców
GDAŃSK CW 18.04.1999

[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1]

[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][B][COLOR=#0000ff]suki kl. championów
[/COLOR]CALIN Fortunatus - [/B][/SIZE][/FONT][COLOR=Red][I][B]CWC, Gdańsk 1999 (wyst. klubowa)[/B][/I][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=1]
(Blaquejac's ERYK FORTUNATUS - HEIDY Polarni Express)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][B]
CHOCOLATE Lievanos[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1]
(CHAKTY Reyes - MINTAKA Lievanos)[/SIZE][/FONT][/quote]

wpisałem co wiem.... pozdrowionka....;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nitor-Nivalis']Sadze ze jest bardzo podobna do tej z Grudziadza :)

suki klasa młodzieży
EVENING SHINE Nitor Nivalis

dopiszmy to co wiemy :)
i moze cos sie uda sklić :)[/quote]

SWIFT WOLF Fortunatus
FIRST EXPRESS Dwie Korony
a jakze ;-) ale nie wiem jakie klasy. mlodziez i posrednia?

suki kl. championów
Arktogea BLACK DIAMOND

suki kl. otwarta
Arktogea TSUNAMI

suki kl. championów
Arktogea ANDALUSIA
Snowy Grove's BLISSFUL BROWNIE - o ile przyjeta, ale sie okaze (nie dzwonie, bo zbyt niesmiala jestem :oops:)

Link to comment
Share on other sites

tak Miśka ty nieśmiała :) dobry żart :)

no to
psy klasa młodzieży
SWIFT WOLF Fortunatus

psy klasa pośrednia
FIRST EXPRESS Dwie Korony


psy klasa championów
Arktogea BLACK DIAMOND

suki klasa młodzieży
EVENING SHINE Nitor Nivalis

suki kl. otwarta
Arktogea TSUNAMI
DUTCHESS Arktyczna Piękność ? chyba

suki kl. championów
Arktogea ANDALUSIA
Snowy Grove's BLISSFUL BROWNIE

no to jeszcze 12 i bedzie wszystko jasne :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Miśka'][B]Młodzieżowy Zw.Klubu Czech + BIS Junior :klacz::bigcool::terazpol:[/B]
[B][SIZE=3][COLOR=navy]BLUE MERLE SIBERIA Briccasart[/COLOR][/SIZE][/B][/quote]

Gratulacje! :multi:
Gdzie te czasy, kiedy Czesi przyjeżdżali do nas po łatwe CACIB'y? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Miśka']tymczasem, ot taki powiew historii... stawka z wystawy klubowej 1999 roku
kto wtedy sedziowal Kasia?[/quote]

Rasę sędziowała pani Magdalena Musiał ;)
Konkurencje hodowlane oceniane były przez panią Lilian Haaniste z Estonii bodajże :-)
Best in Show Baby- pan Zygmunt Jakubowski
Best in Show Weteranów- pan Marek Grabkowski
Rezsty nie pamiętam, bo nas nie dotyczyła :p

[quote name='Miśka']moze ktos uzupelni wyniki, ma zdjecia? :-)[/quote]

A znalazłam takie jedno nasze (za dziwną minę przepraszam- to z radości :evil_lol: )

[IMG]http://img208.imageshack.us/img208/2846/998gm.th.jpg[/IMG]
Od lewej: tata z Sajkiem (SIKO Sivudelek) i Chokutką (CHOCOLATE Lievanos), ja z Harnasiem (z Coyoacan) i mama z Bohunem i Wesołą (oba z Coyoacan- to pierwsze to rodzony brat Bursztynka, to drugie to jego półsiostra i mama Jagienki :razz: )

[quote name='Miśka']
[FONT=Arial][SIZE=2][B][COLOR=#0000ff]psy kl. szczeniąt (2)- [COLOR=red]to była klasa baby (Harnaś miał wtedy dokładnie 3 miesiące i jeden [/COLOR][/COLOR][COLOR=red]dzień) :-)[/COLOR][/B][COLOR=#0000ff]
[/COLOR][B]I - HARNAŚ z Coyoacan - [COLOR=red]BiS Baby (wtedy zwanym "Najsłodszym Baby Wystawy" ;) )[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1]
(BUTTE Samcanka - BYSTRA z Coyoacan)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]
[B]II - MARS z Coyoacan[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1]
(Innisfree NEW YORK RANGER - CHOCOLATE Lievanos)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]
[B]KAPRYS Fortunatus -[/B] niewystawiony[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1]
(BUTTE Samcanka - BOWIE Odyssea severu)

[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][B][COLOR=#0000ff]psy kl. młodzieży[/COLOR][/B][COLOR=#0000ff]
[/COLOR][B]ALFARO Kuzyn Wilka[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1]
(Wolfsong's RISKY BUSIENS - YOKY Odyssea severu)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]
[B]ARKTOGEA POLAR z Coyoacan[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1]
(Blaquejac's ERYK FORTUNATUS - TAJGA z Coyoacan)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]
[B]JEDI Fortunatus[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1]
(BUTTE Samcanka - BENNIE Odyssea severu)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]
[B]KATO Sędzińska Górka[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1]
(CHIR Astig - PENSYLVANIA NICOL z Lodice)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]
[B]T'KAZAN Błękitny Skarabeusz[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1]
(DENY Snow - KAKIKA Sivudelek)

[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][B][COLOR=#0000ff]psy kl. otwarta[/COLOR][/B][COLOR=#0000ff]
[/COLOR][B]I - DUKAT Malaspina[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1]
(Amarok's FRAM - MAIKA Malaspina)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]
[B]III - Wolfsong's RISKY BUSIENS[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1]
(Meduvezhis ISLAND OF THE SUN - Medvezhis PRETENDER STELINE)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]
[B]ANCYFOR Piasinka[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1]
(Shaddai's KIOWA - G-CAT NOIR Polarni Express)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]
[B]ARCTIC Piasinka[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1]
(Shaddai's KIOWA - G-CAT NOIR Polarni Express)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]
[B]CYTHRAWL Fortunatus[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1]
(Blaquejac's ERYK FORTUNATUS - HEIDY Polarni Express)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]
[B]IGII Odyssea severu[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1]
(GARRY d'Etoile de Neiges d'hohr - IGLOO Dortyn)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]
[B]WA WO KI'YA Błękitny Skarabeusz[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1]
(KEYFER Jasatope - KAKIKA Sivudelek)

[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][B][COLOR=#0000ff]psy kl. championów[/COLOR][/B][COLOR=#0000ff]
[/COLOR][B]I - Aesir's Blaquejac's MAGNADUDE - [/B]CWC, NPwR, Zw.Klubu[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1]
(Karnovanda's ZOG - Aesir's CERISE OF AMOROK)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]
[B]BUTTE Samcanka- [COLOR=red]II dosk.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1]
(Tai Mir of Wolf GOLD GORBI - GOLD WHISKY Polarni Express)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]
[B]BOHUN z Coyoacan - [COLOR=red]III dosk.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1]
(Blaquejac's ERYK FORTUNATUS - CHOCOLATE Lievanos)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]
[B]DENY Snow- [COLOR=red]IV dosk.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1]
(ARTIC Moodry Lad - DOOKI Labakan)

[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][B][COLOR=#0000ff]psy kl. weteranów[/COLOR][/B][COLOR=#0000ff]
[/COLOR][B]SIKO Sivudelek- [COLOR=red]I dosk., BiS Weteranów[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1]
(POPOW von der Foxhillranch - HOKKA z Muchowieckiego Igloo)

[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][B][COLOR=#0000ff]suki kl. młodzieży[/COLOR][/B][COLOR=#0000ff]
[/COLOR][B]I - IGEN Fortunatus - [/B]Młodzieżowy Zw.Klubu[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1]
(Blaquejac's ERYK FORTUNATUS - BAIA MARE Samcanka)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]
[B]II - ARIKA Kuzyn Wilka[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1]
(Wolfsong's RISKY BUSIENS - YOKY Odyssea severu)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]
[B]BUBA z Chmury Gradowej[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1]
(ISMAN z Udoli Polarnich vlku - ASEA Eskymacka jurta)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]
[B]KONICA z Andrzejowego Ogrodu[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1]
(DENY Snow - KOYUK Kamczadał)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]
[B]NICOL Błękitny Skarabeusz[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1]
(KIYO'KAG Błękitny Skarabeusz - VIOLA D'AMORE Błękitny Skarabeusz)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]
[B]TATANKA-YOTANKA Błękitny Skarabeusz[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1]
(DENY Snow - KAKIKA Sivudelek)

[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][B][COLOR=#0000ff]suki kl. otwarta[/COLOR][/B][COLOR=#0000ff]
[/COLOR][B]I - Blaquejac's SUGAR'N SPICE - [/B]CWC, NSwR, Zw.Klubu[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1]
(Aesir's Blaquejac's JOURNEY - Blaquejac's OVERLAND ITSY)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1]
[/SIZE][/FONT][B][FONT=Arial][SIZE=2]ADHARA Józki[/SIZE][/FONT][/B][FONT=Arial][SIZE=1]
(IGII Odyssea severu - BENVE Manioo)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]
[B]ASTRA Kretołap z Mikołowa[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1]
(DRAGON Errot - CAILA Sivudelek)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]
[B]DIANA z Andrzejowego Ogrodu[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1]
(Shaddai's KIOWA - INFLUENCE OF MOON Fortunatus)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]
[B]DŻELA Wesołe Ustronie[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1]
(CHORKY del Morskoy tzar - FANCY Fortunatus)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]
[B]ELZA z Andrzejowego Ogrodu[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1]
(CHIR Astig - ATIRA Astig)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]
[B]KOMEDIA z Andrzejowego Ogrodu[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1]
(DENY Snow - KOYUK Kamczadał)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]
[B]NARDI Torus[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1]
(DRAGON Errot - VIA VITAE Błękitny Skarabeusz)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]
[B]NORMA Torus[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1]
(DRAGON Errot - VIA VITAE Błękitny Skarabeusz)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]
[B]TAJGA Kamczadał[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1]
(Shaddai's KIOWA - INFLUENCE OF MOON Fortunatus)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]
[B]WESOŁA z Coyoacan- [COLOR=red]II dosk.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1]
(Innisfree NEW YORK RANGER - CHOCOLATE Lievanos)

[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][B][COLOR=#0000ff]suki kl. championów[/COLOR][/B][COLOR=#0000ff]
[/COLOR][B]CALIN Fortunatus- [COLOR=red]I dosk., CWC[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1]
(Blaquejac's ERYK FORTUNATUS - HEIDY Polarni Express)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]
[B]CHOCOLATE Lievanos- [COLOR=red]II dosk. Najlepsza Suka Hodowlana Klubu[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1]
(CHAKTY Reyes - MINTAKA Lievanos)[/SIZE][/FONT][/quote]

Jak widać, przegrywanie na Klubówkach, w klasach obstawionych to nasza odwieczna specjalność. :evil_lol:
A co Ci się Mirko tak na wspomnienia zebrało? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NigdyNigdy']
A co Ci się Mirko tak na wspomnienia zebrało? :razz:[/quote]

wpadl mi w rece katalog, a wlasnie wklepuje stawki z wystaw z 1999 roku... Kurcze te historyczne imprezy... psiaki ktore teraz widac w rodowodach kolejnych pokolen. W '99 zaczynalam zabawe, pojecie takie ze w zgloszeniach w rubryce klasa wpisywalam "V FCI"...

dzieciaki Eryka, Dragona, Gold Gorbi, Hakima i Chira Astig, Keyfera - glownie te wtedy pojawialy sie na ringach. Tak jak teraz z Ciukci, wtedy przyjezdzaly psiaki z Polarni Express. Tak jak ilosciowo dominowaly mioty z Andrzejowego Ogrodu, teraz jest Eskimoski Domek, byl Dragon jest Bear... sa jednak analogie.

Do tych wszystkich psiakow ktore poznawalo sie na poczatku chlonac katalogi wystawowe, czy w mniejszym stopniu strony www ktorych wtedy bylo jak na lekarstwo (pamietam strone Hani, na serwerze kki na przyklad) ma sie jakos szczegolny sentyment. Pamietam pierwsza bodaj reklame Zanety, w katalogu hodowcow gdzie bylo tez foto Wolfsong's Risky Busienns - takie kwadratowe portrety, obok info o miocie po Butte... ehh, dlugo by mozna pisac.

Link to comment
Share on other sites

uzupelniam
psy klasa młodzieży
SWIFT WOLF Fortunatus

psy klasa pośrednia
FIRST EXPRESS Dwie Korony
AGAT C'est la vie


psy klasa championów
Arktogea BLACK DIAMOND

suki klasa młodzieży
EVENING SHINE Nitor Nivalis

suki kl. psrednia
TIFFANI Eskimoski Domek

suki kl. otwarta
Arktogea TSUNAMI
DUTCHESS Arktyczna Piękność ? chyba

suki kl. championów
Arktogea ANDALUSIA
Snowy Grove's BLISSFUL BROWNIE

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Miśka']wpadl mi w rece katalog, a wlasnie wklepuje stawki z wystaw z 1999 roku... Kurcze te historyczne imprezy... psiaki ktore teraz widac w rodowodach kolejnych pokolen.[/quote]

Widzę, że i Ciebie czasem bierze na wspominki ;)
Czas ucieka strasznie szybko.....
Czasem, kiedy jestem u rodziców, przeglądam sobie psie papiery, zdjęcia- to moje (nasze) życie, wydaje się, że to naturalna kontynuacja, że zdażyło się "wczoraj"....
A potem zdajesz sobie sprawę, że niewielu jest wśród nas, którzy te czasy pamiętają. :roll:
Znaczy się.... Starzejemy się :p

[quote name='Miśka']W '99 zaczynalam zabawe, pojecie takie ze w zgloszeniach w rubryce klasa wpisywalam "V FCI"....[/quote]

:lol:
Ja przez dłuższy czas nie mogłam sie nauczyć które to PKR, a które numer rejestracyjny i dlaczego są dwa ;)
O! Pamiętam, kiedy się poznałyśmy.... Na Klubówce na Węgrzech, kiedy kupowałaś Bajkę :razz:
No dobra.... Temat chyba lekko "z boku"- może założyć osobny temat pod tytułem "Dawno dawno temu"? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NigdyNigdy']
O! Pamiętam, kiedy się poznałyśmy.... Na Klubówce na Węgrzech, kiedy kupowałaś Bajkę :razz: [/quote]

a ja kojarze Ciebie z pierwszej mojej wystawy :p Warszawa 2000, konkretniej po ocenie ml. siedzialam pod ringiem, robilam zdjecia, wkurzona ze nas nie docenili (V5/5 w kl. mlodziezy, zeby nie bylo ze nie na temat wynikow ;-)), a Ty stalas obok, z Cowboy'em, ktory usilnie chcial mnie wycalowac, na pocieszenie chyba. Nawet mam zdjecie zrobione jemu z takiej bezposredniej odleglosci, oczywiscie jakos to uuuu ;-) A Ty, Kasia powiedzialas cos w stylu "Cowboy, nie przeszkadzaj dziewczynce..." ;) ehh, wspominki...

Link to comment
Share on other sites

psy klasa szczeniąt
DA VINCI Eskimo River

psy klasa młodzieży
SWIFT WOLF Fortunatus

psy klasa pośrednia
FIRST EXPRESS Dwie Korony
AGAT C'est la vie


psy klasa championów
Arktogea BLACK DIAMOND

suki klasa młodzieży
EVENING SHINE Nitor Nivalis

suki kl. psrednia
TIFFANI Eskimoski Domek

suki kl. otwarta
Arktogea TSUNAMI
DUTCHESS Arktyczna Piękność ? chyba
Dona NEKTAR PółNOCY

suki kl. championów
Arktogea ANDALUSIA
Snowy Grove's BLISSFUL BROWNIE[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NigdyNigdy']No dobra.... Temat chyba lekko "z boku"- może założyć osobny temat pod tytułem "Dawno dawno temu"? :evil_lol:[/quote]

:multi: :multi: :multi: , no postarzałyśmy sie nie ma co:evil_lol: , pieski też :-( w przyszłym tygodniu Fenuś będzie obchodził juz 12-ste urodzinki ... kiedy to zleciało :roll:

Moja mama jak zobaczyła pierwszy raz Twojego tate Kasiu, powiedziała, że wygląda na dyplomate ;) ... po wielu latach dopiero ktos mi powiedział, że to prawda ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Miśka']a ja kojarze Ciebie z pierwszej mojej wystawy :p Warszawa 2000, konkretniej po ocenie ml. siedzialam pod ringiem, robilam zdjecia, wkurzona ze nas nie docenili (V5/5 w kl. mlodziezy, zeby nie bylo ze nie na temat wynikow ;-))[/quote]

Warszawa 2000....? :roll:
Jejku.... poproszę więcej szczegółów, bo mi się te wystawy czasem mylą (to przez ten wiek :p )- kto sędziował?
Hiszpan z Majorki może? :razz:

[quote name='Miśka']a Ty stalas obok, z Cowboy'em, ktory usilnie chcial mnie wycalowac, na pocieszenie chyba. Nawet mam zdjecie zrobione jemu z takiej bezposredniej odleglosci, oczywiscie jakos to uuuu ;-) A Ty, Kasia powiedzialas cos w stylu "Cowboy, nie przeszkadzaj dziewczynce..." ;) ehh, wspominki...[/quote]

Tak powiedziałam? :p
Bo ten Cownoy to taka kochana durnotka zawsze był- kocha wszystkich i wszystkich po twarzy musi lizać- nawet psy, które na niego warczą :cool1:
No, jego córa, Jagienka, jest pod tym względem do niego BARDZO podobna- najchętnie wlazłoby to to na człowieka- wszystko z miłości bazwzględnej :diabloti:

[quote name='sh_maniak']no postarzałyśmy sie nie ma co:evil_lol: , pieski też :-( w przyszłym tygodniu Fenuś będzie obchodził juz 12-ste urodzinki ... kiedy to zleciało :roll:[/quote]

No.... Dobre pytanie....
Kiedy to zleciało? :roll:
Jeszcze nie tak dawno, młodziaki konkurowały w otwartej, potem w championach, a w tym roku 12 urodziny....
Podobał mi się tekst, jaki rzucił pan Kozber na wystawie klubowej dwa lata temu w Nowym Dworze.
Pochylił się nad Bursztynem (poznał go z dawnych czasów), zapytał się ile ma lat, po czym powiedział "Ojej! To już tyle?! Ależ ten czas szybko leci. Dobrze, że chociaż my się nie starzejemy", po czym się sam do siebie roześmiał :razz:

[quote name='sh_maniak']Moja mama jak zobaczyła pierwszy raz Twojego tate Kasiu, powiedziała, że wygląda na dyplomate ;-) ... po wielu latach dopiero ktos mi powiedział, że to prawda ;-)[/quote]

To podświadomość chyba :p
Bo z reguły, ludzie którzy go dobrze znają prywatnie (jego brak kompleksów i różne dziwne, bardzo czasem luzackie, pomysły), wierzyć nie chcą :evil_lol:
No, co ja poradzę, że ulubiona czapka mojego taty to taka z pomponami Stańczyka :p
A to myśmy się kiedy poznały, Marto, bo nie pamiętam :roll:
Ty to mi się tak, jakoś odwiecznie kojarzysz z wystawami- widać też stara jesteś :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NigdyNigdy']Warszawa 2000....? :roll:
Jejku.... poproszę więcej szczegółów, bo mi się te wystawy czasem mylą (to przez ten wiek :p )- kto sędziował? [/quote]
no to juz podaje wiecej szczegolow :-)
Krajowka w Wwie, sedziowal pan Marek Grabkowski
wygrzebalam zdjecia, przepraszam za jakosc ale juz niestety takie sa

[IMG]http://www.ols.vectranet.pl/%7Ehusky/gal_priv/wwa00_1.jpg[/IMG]
tu Kasia z Cowboy'em
Poor Lonesome Cowboy of Baker Lake - wtedy Zw.Mł + BIS Junior

[IMG]http://www.ols.vectranet.pl/%7Ehusky/gal_priv/wwa00_4.jpg[/IMG]
psiaki kl. mlodziezy
I - POOR LONESOME COWBOY of Baker Lake
II - BASTER Notum
III - TASSEL Po Szlaku Seleny
IV - SEMIX Syberyjski Zaprzeg

[IMG]http://www.ols.vectranet.pl/%7Ehusky/gal_priv/wwa00_5.jpg[/IMG]
porownanie psiakow
BOHUN z Coyoacan - CWC, NPwR (kl. championow)
Blaquejac's UNCLE FRITZ - CWC (kl. otwarta)


[IMG]http://www.ols.vectranet.pl/%7Ehusky/gal_priv/wwa00_2.jpg[/IMG]
tu kl. otwarta dziewczyn ;-)
II - IGEN Fortunatus
III - WESOLA z Coyoacan
IV - ISTA Fortunatus
a zdjecia trzaskaja bodajze Ula Ryszewska i Zaneta (?)

enjoy :]

dla zainteresowanych pełne wyniki [URL="http://www.ols.vectranet.pl/%7Ehusky/wyniki00_1.htm#warszawa"]TUTAJ[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Miśka']no to juz podaje wiecej szczegolow :-)
Krajowka w Wwie, sedziowal pan Marek Grabkowski
wygrzebalam zdjecia, przepraszam za jakosc ale juz niestety takie sa[/quote]

Dzięki Mirko! :loveu:
Nawet nie wiedziałam, że takie zdjęcia istnieją :lol:
Teraz sobie tę wystawę DOKŁADNIE przypomniałam :cool3:

[quote name='Miśka']
[IMG]http://www.ols.vectranet.pl/%7Ehusky/gal_priv/wwa00_5.jpg[/IMG]
porownanie psiakow
BOHUN z Coyoacan - CWC, NPwR (kl. championow)
Blaquejac's UNCLE FRITZ - CWC (kl. otwarta)[/quote]

I przypomniałam sobie, jak cudownie jest prowadzić w ringu psa- showman'a :cool1:
Bohun- cóż to za maszyna ringowa była- uwielbiam tego bufona :loveu:

[quote name='Miśka']dla zainteresowanych pełne wyniki [URL="http://www.ols.vectranet.pl/%7Ehusky/wyniki00_1.htm#warszawa"]TUTAJ[/URL][/quote]

Dzięki! :Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NigdyNigdy']



I przypomniałam sobie, jak cudownie jest prowadzić w ringu psa- showman'a :cool1:
Bohun- cóż to za maszyna ringowa była- uwielbiam tego bufona :loveu:



[/quote]

widać po zdjeciu ze za showmana uchodził:) ja załuje ze tak pozno sie w ring huskych zaglebiłam:) poczatki moje pamietam z Sopotu..ale który rok dokladnie to juz skleroza zjadła, ale to wtedy pamietam ze szykowałam Blackquejack`s JOURNEY`a, a pozniej to dopiero YUKON i ALBANKA no i DRAKO...i sie zaczeło teraz na dobre:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']widać po zdjeciu ze za showmana uchodził:) ja załuje ze tak pozno sie w ring huskych zaglebiłam:) poczatki moje pamietam z Sopotu..ale który rok dokladnie to juz skleroza zjadła, [/quote]
2001 :-) sedziowala p.Urbanowska, Journey CACIB, rase chyba ONCE FOR ALL Fortunatus. Comet II BIS Junior na tej wystawie...
wtedy Bajka pierwszy raz stanela na ringu, a moja Viva skonczyla Championat, totalne zaskoczenie :lol:

Link to comment
Share on other sites

A ja mam stare zdjecie Journeya z Leszna z Agnieszką Małecką z konkuresu Młody Prezenter. Hmm nie wiem ktory to rok dokladnie, ale moze mialam z 14 lat wtedy, a jakie długie włosy mialam, wtedy to mnie wszyscy z yorkami kojarzyli:))
[IMG]http://img228.imageshack.us/img228/1023/galeria375sz.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...