Jump to content
Dogomania

Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Nitor-Nivalis

Recommended Posts

Ja chociaż dopiero zaczynam moj świat wystaw,to również postanowiłam sie wypowiedzieć...Wydaje mi sie za bardzo dobrze znam panią Beatkę i pana Darka oraz Kasie i Krystiana,uważam ze są wspaniałymi ludzi i jestem im bardzo wdzięczna za wprowadzanie mnie w świat kynologi...Mi również tak jak pani Beatce wydawało sie ze fajnie bo mam nowe zresztą bardzo ciekawe hobby,z początku wyglądało to tak ze fajne wystawy,MILA rywalizacja i niezapomniane emocje oraz super spędzony czas z nowymi znajomymi...Co sie okazuje ze jest inaczej.:roll: Naprawde nie rozumiem tych ludzi którzy tak postąpili w stosunku do p.Beatki itd i Qeen'i bo co to za przyjaciele?Zadni.Moim zdaniem przekroczyli wszelkie granice jakiegokolwiek smaku =/ :shake: Zamiast sie cieszyć ze mamy w Polsce tak wspaniałą sukę jak Queen to tylko czyhają na to aby było coś co przeszkodzi w jej karierze czy dalszym życiu...Jestem bardzo zawiedziona postawa tych osób które tak robią ponieważ myslalam ze chociaż tu w świecie kynologi bedzie jakieś zżycie i szczerość...No cóż przeliczyłam sie niestety.Ale p.Beatko i cała ekipa prawdziwych handlerow,wystawców etc. trzymajmy sie razem i udowodnijmy tym 'pseudo' ze jesteśmy fair!!!:lol: A Queen i jej właścicielą oraz hodowcy GRATULUJE i życzę dalszych sukcesów!!!!:loveu:i przede wszystkim dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gosia i kropki']To jest strasznie przykre... Najbardziej dla mnie przykre jest to, że musiało to dotknąć ludzi takich jak WY :-(

Oprócz tego co Piotr napisał nasuwa się jeszcze - "Róbmy swoje"

Trzymajcie się cieplutko i mam nadzieje że nie tylko kawa i ciastko, ale i niejeden szampan przed nami ;)[/quote]
Dokładnie podpisuję się pod słowami Piotra i Gosi, kochani róbcie dalej to co robicie bo robicie to wspaniale!!! Nie ma co ogladać sie na innych, przemawia przez to wyłącznie zawiść i zazdrość, z tego że prawdopodobnie sami nic nie osiągnęli! To strasznie przykre, ale błagam idźcie do przodu nie ogladajcie się na innych, ja trzymam za Was kciuki najmocniej jak potrafię :loveu:

Link to comment
Share on other sites

No wiec i ja dodam swoje 3 grosze ....


Wiem jak jest ciezko jak ktos pod kims dolki kopie niesprawiedliwie ale moze wkoncu sam w nie wpadnie!!! Napoczatku wasz swiat SH wydawał mi sie ferr pod kazdym wzgledem i walki na ringu i w innych sprawach.Ale widze,że sie przeliczyłam....Widze ze te wystawy niektorzy musza wygrywac na sile i za wszelka cene...!!! I wymyslanie niepotzrebnych chorób Queeni na siłe po to żeby wyeliminowac rywala...Jest karygodnym zachowaniem pod kazdym wzgledem!!! Fakt,Faktem, że nie znam Pani Beatki i Pana Darka tak długo jak wielu z Was ale wiem ze w kazdej chwili moge na nich liczyc !! To na tyle!

Dziękuje DB ArCtic za wszystko i sa godni szacunku i gry wobec nich fer!

Róbcie to co kochacie bo robicie to wspanale :loveu:
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Poprostu odebrało mi mowę...

To ,że psiarski światek jest obłudny i zakłamany było wiadomo od dawna,że dla niektórych to jest biznes a później hobby ,to też wiadomo.Te tematy były już wałkowane...
Ale jaki cel ma bezpodstawne szkalowanie innych?Napewno nie ma na celu polepszenia pogłowia husky w Polsce.

Czy Beatka popełniła jakieś przestępstwo??To że nie schowała certyfikatu do kieszeni i nie udaje że jest wszystko ok?To że powtórzyła badania?Przecież o to chyba właśnie chodzi w badaniach oczu??

Odnoszę wrażenie ,że tak naprawdę niewielu te badania obchodzą, niewielu obchodzi pochodzenie.
To czysta hipokryzja i tyle.
Ważne jest że wygrywa inny pies, że jest piękniejszy i że ktoś cieszy się ze zwycięstw swojego pupila.Czy to nie jest typowa polska cecha:shake:, -sam nie mam ,to zniszczę kogoś innego..., a może poprostu brak innych zajęć:cool1:.

Chyba DB Arctic są ostatnimi osobami o których myślałam ,że dotknie ich "życzliwość" psiarskiego światka .Przecież, DB- Wy macie serca na dłoniach;)

Mam nadzieję że osoby które zrobiły Wam krzywdę mają teraz choć namiastkę "kaca". Zasłużonego- "kaca moralnego":shake:
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Ja nie rozumiem takich ludzi!
Tak samo ja Florka xyz nie znam ich tak dobrze, ale gdy widuję ich na wystwach zawsze mi pomagają i są wspaniali, co za kretyni doszukują się chorób u Queen?
Jeśli chcą wyelminować Queen z wystaw to lepiej niech sami na nie niie jeżdża, bo ja wierzę, że Pani Beatka, Pani Darek i Kasia pokażą tym wszystkich okropnym ludziom, że ich tak łatwo nie da się "wygonić" z wystaw.
Wierzę w Was mocno i całuję.
P.S. Nie rezygnujcie z marzeń, tylko róbcie im na złość i dalej podbijajcie ringi wystawowe. Pokażnie na co Was wszystkich stać.
Ja co prawda mała, ale zawsze Was wesprzę.Róbie to dalej, bo robicie to WSPANIALE!!! :D
Ewelina & Amber

Link to comment
Share on other sites

Mi jest jedynie przykro, że zamiast wspierać, trzymać się wszyscy razem, podzieliliśmy się.. :shake: a przecież chyba wszyscy mamy ten sam cel, to samo hobby ? Powinniśmy umacniać się w naszej pasji, realizować marzenia i plany, a nie podcinać sobie wzajemnie skrzydła i snuć insynuacje na czyjś temat.
Jak widać ludzka zawiść i zazdrość nie znają granic.
Szkoda, że [U]to[/U] dotknęło kolejnych miłośników rasy, takich, którzy są na prawdę dobrymi ludźmi. Cóż, najwyraźniej mają za dobrego psa i są zbyt sympatyczni i szczerzy.
Wstyd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kida']przecież chyba wszyscy mamy ten sam cel, to samo hobby ? [/quote]

Niby tak. Ale każdy podchodzi do tego inaczej. Mało, ba!- bardzo mało, jest prawdziwych miłośników rasy, którzy -na dodatek- choć trochę;) znają się na SH i potrafią spojrzeć na siebie i swoje zwierzęta krytycznie. A ludzie, którzy się na tym znają - maszerzy (a tych z rasowymi psami jest coraz mniej, niestety) i hodowcy, niechętnie dzielą się swoimi poglądami i opowiadają ''jak to u nich jest'', bo potem ta przesympatyczna, otwarta osoba może użyć tej wiedzy przeciw nim. I uwierzcie, że juz się z czymś takim spotkalam, bardzo żaluję i nigdy więcej...:shake:
Wychodzi na to, że nie mozna nikomu ufać. Taki ryzyk-fizyk, bo nawet ktoś, kto wydaje się Prawdziwym Przyjacielem może nas mocno zranić.


[quote name='Kida']Powinniśmy umacniać się w naszej pasji, realizować marzenia i plany[/quote]

:fadein:


[quote name='Kida']a nie podcinać sobie wzajemnie skrzydła i snuć insynuacje na czyjś temat[/quote]

Niektórzy maja nadmiar wolnego czasu i mnóstwo kompleksów. Dobrze znam takie przypadki... :siara:;)

[quote name='Kida']Jak widać ludzka zawiść i zazdrość nie znają granic.[/quote]

I głupota.

Link to comment
Share on other sites

Ja dodam od siebie tylko tyle, że bardzo jest mi przykro, że cała ta sprawa dotknęła akurat Beatke i Darka, bo są to osoby, bardzo szczere i otwarte i nigdy nie podejrzewałabym ich akurat o krentactwo. Dlatego niech się wstydzą ci, którzy takie podejrzenia mieli i namieszali najwięcej. To karygodne i obrzydliwe!!!

Ja też sie na tych osobach poznałam i wiem, że nie zależy im na dobru rasy, tylko na pieniactwie, taki to typ ludzi. A podszywanie sie pod hodowcę w celu wyłudzenia informacji od weterynarza na temat badań, to już szczyt chamstwa i obłudy!!!

Druga sprawa dotyczy doktora Garncarza, który okazał się być człowiekiem niegodnym zaufania i z całą pewnością z jego konsultacji już korzystać nie bedziemy. Nie jest konsekwentny w tym co robi, podaje błędne diagnozy i wypiera sie poprzednich stwierdzeń. Ponadto nie zachowuje tajemnicy lekarskiej, która go obowiązuje i przekazuje "swoim znajomym" swoje opinie na temat różnych psów i ich domniemanych dolegliwości.

Tyle na ten temat. Tabelka z badaniami miała być błogosławieństwem dla naszej rasy i materiałem pomocniczym w odnajdywaniu zdrowych psów i suk, jednak stała się kością niezgody, w czego nastepstwie poróżniła wielu właścicieli husky. Niech sobie żyje własnym zyciem, kto chce, niech sobie z niej korzysta, bo założenia były dobre.
Uważam, ze badania są potrzebne i że powinny byc atutem hodowcy, jednak nie ma obowiązku ich przeprowadzania, zatem nie ma powodu by piętnować osoby, które tych badań nie robią lub mają chore psy. To ich sprawa, czy te psy użyja do hodowli czy nie i nikt nie ma prawa się w to mieszać i wtrącać!

Link to comment
Share on other sites

Loczki - nie chcę zgłębiać całej sprawy, ale przypomnę tylko, że największą miarą Waszego sukcesu jest zainteresowani Waszymi psami zakompleksionych "znawców". Miałem to samo, każdy, kto miał swoje 5 minut w kynologii wie doskonale o co chodzi.

Róbcie dalej swoje i nie psujcie sobie humoru takimi pie..dołami. Szkoda życia. Macie jedne z lepszych psów, przede wszystkim osiągacie równe wyniki i mam nadzieję, że jeszcze przez długie lata będziemy sobie gratulować lokatowych miejsc i bez ściemy rozmawiać także o problemach, które dręczą nasze psy.

Krytyka, jeżeli jest konstruktywna, przynosi zaskakująco dobre efekty, czego przykładem były choćby nieprzychylne komentarze Cyraneczki czy Ewki Stolarskiej na temat kondycji wystatowej moich psiaków. Miałem do wyboru: obrazić się albo wyciągnąć wnioski, wybrałem to drugie i dzięki temu teraz i psy mają lepiej dostosowaną dietę do wysiłku, i mi nie ubyło przyjaciół.

Niestety, nie każdy zrobi dobry użytek z informacji, które mu przekażecie, czy to żartem, czy nie.

W każdym razie ciesze się, że kolejny raz psy ze stajni Arktogea są obeiktem zainteresowania licznej publiki ;)

Pozdrowionka i głowa do góry, jesteśmy z Wami.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][B]Witam![/B]
Ja nie jeżdżę na każdą wystawę! Ale jak już jestem, to czasem szlak mnie trafia. Zauważyłem to jacy ludzie są chorobliwie zazdrośni (nie wszyscy, są wyjątki :) ) potrafią zrobić wszystko byle by kogoś zgnębić i wygryźć z towarzystwa. Tak samo jak i nie podoba mi sie ocenianie psów na ringach. Spekulując by podać przykład. Jest sunia i piesek z najlepsze z rasy i co zawsze wygrywa piesek, a co nie zawsze jest taki piękny! Ludzie to takie stworzenia co o swoje powinni się kłócić z sędzią. Takie jest moje zdanie.
A co do obsmarowywania, to podejrzewam iż jak ja kupię pieks an wystawy to zostanę wytknięty ty i objechany po całości! Sądzę tak po tym co się tu i tam wyrabia!!! ZA PLECAMI HODOWCÓW!!!! Jak koś rozpuszcza famę i plotki to druga osoba powinna z tłumic to, a nie ciągła nienawiść! Niech każdy zastanowi się nad swoim postępowaniem i czy nie wyrządza drugiemu jakieś krzywy! A najlepiej co do plotek i fam to, najlepszym źródłem informacji jest dany hodowca!!!!!

P.S.
BRAWO BEATA! Znam Cię i popieram!

Pozdrawiam
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Szczerze powiem od rana chodze i bije się z myślami i niestety też musze swoje powiedzieć.Znam Beatke i Darka pare dobrych latek.To bardzo dobrzy i odpowiedzialni ludzie.Hodowla dla nich nie jest źródłem utrzymania a źródłem wydawania swoich ciężko zapracowanych pieniędzy.Wydają te pieniądze z ogromną radością jak również czerpią z tego co robią wiele radości.Lubie z nimi powalczyć na ringu jak również bardzo lubie z nimi pogadać koło ringu.Wiem,że gdybym potrzebowała pomocy to właśnie Beatka i Darek pierwsi by wyciągnęli pomocną dłoń.Na nich można liczyć i nie można się przeliczyć na ich szczerości i życzliwości.Są w posiadaniu pięknej suczki,doskonałej exterierowo i rodowodowo,odnoszącej wybitne sukcesy wystawowe.Mało tego pochodzącej z wybitnego miotu,z którego pies i suczki są potęcjalnymi kandydatami na championów i interchampionów.Marzenie dla niektórych wystawców i hodowców.I co obserwujemy?co niektórzy zaczynają podnosić swój poziom nieuczciwymi zagrywkami.Queenki są poprostu im niewygodne,bo ich psiaki nie są w stanie im dorównać.Znam takich co zarówno o moich psach jak i o psach innych hodowców rozsiewają straszne informacje po całej Europie a wszystko po to by na siłe udowodnić innym jakimi to oni są dobrymi hodowcami i jakie to ich psy są doskonałe.No cóż można i tak bawić się w hodowle i być święcie przekonanym,ile to ja zrobiłam dla dobra rasy bo obrobiłam tyłek temu i tamtemu i czerpać z tego niesamowite źródło radości.W hodowli nie ma ideałów,każde skojarzenie to próba poprawienia exterieru i próba eliminowania wad.Raz wychodzi ta próba lepiej a raz gorzej.Gdy wychodzi lepiej to szlak jasny niektórych trafia,że hodowcy się udało,a gdy gorzej,to co niektórzy popadają w euforie szczęścia i muszą o tym fakcie poinformować cały świat.I tylko czekają na tego typu sensacyjki.Ale to obrzydliwe i tak mało mające coś wspólnego z hodowlą.Powstająca baza danych przebadanych psów miała pomóc,tylko pytanie w czym?Beatka ujawniła wyniki badań i co za to ma?Mądry hodowca by doradził i powiedział:musisz uważać przy skojarzeniu by pies i jego rodzice nie mieli tej wady a wtedy wszystko będzie O.K.To taka sama wada jak każda inna i nie ma problemu by ją wyeliminować,tylko należy rozsądnie podejść do sprawy a rozsądku akurat Beatce i Darkowi nie brakuje.Przypuszczam,że i weterynarz-okulista ich o tym poinformował.Głupi hodowca poleci do drugiego głupiego i powie:Ty ona ma to i tam to trzeba jej unikać jak ognia.Głupota to też wada genetyczna i może takich osób w naszym gronie hodowców i wystawców należy unikać jak ognia a najlepiej podjąć wspólną próbe wyeliminowania tak dla dobra rasy ludzkiej.Wtedy może przyjdą po rozum do głowy i sami wyciągną wniosek:NIE TĘDY W HODOWLI DROGA.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eskimoski Domek']Wiem,że gdybym potrzebowała pomocy to właśnie Beatka i Darek pierwsi by wyciągnęli pomocną dłoń.Na nich można liczyć i nie można się przeliczyć na ich szczerości i życzliwości.[/quote]

Zgadzam sie z tym w 100%,wiec dlaczego inni nie potrafia docenic tego ze ktos ma serce jak na dłoni?!:roll:Nie moge tego pojac dlaczego ludzie nie potrafia docenic drugiego czlowieka,czy az tak w ten swiat przenikla ta chorobliwa zazdrosc?!:shake: przykre to...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka'] Ja dodam od siebie tylko tyle, że bardzo jest mi przykro, że cała ta sprawa dotknęła akurat Beatke i Darka, bo są to osoby, bardzo szczere i otwarte i nigdy nie podejrzewałabym ich akurat o krentactwo. Dlatego niech się wstydzą ci, którzy takie podejrzenia mieli i namieszali najwięcej. To karygodne i obrzydliwe!!!
(...)
Uważam, ze badania są potrzebne i że powinny byc atutem hodowcy, jednak nie ma obowiązku ich przeprowadzania, zatem nie ma powodu by piętnować osoby, które tych badań nie robią lub mają chore psy. To ich sprawa, czy te psy użyja do hodowli czy nie i nikt nie ma prawa się w to mieszać i wtrącać![/quote]


A ja akurat uważam, że powinno sie piętnować osoby, które prowadzą coś pod szumną nazwą HODOWLA, i nie badają swoich psów i że (ZGROZA) używają chore psy do HODOWLI !!!
I dodam jeszcze od siebie tylko tyle, że każdy potencjalny nabywca szczeniaka ma prawo się w to wtrącać. Ponieważ każdy ma prawo nabyć zdrowe szczenię !!!
I gdyby wśród ludzi posiadających hodowlę panowała uczciwość, to nikt by się nie uciekał do takich wybiegów by upewnić się czy konkretny pies jest zdrowy czy chory.
A tak na koniec, to niech każdy najpierw popatrzy na siebie i to co robi w swojej hodowli, a potem wytyka palcem innych..."Niech pierwszy rzuci kamieniem..."

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mickey']A ja akurat uważam, że powinno sie piętnować osoby, które prowadzą coś pod szumną nazwą HODOWLA, i nie badają swoich psów i że (ZGROZA) używają chore psy do HODOWLI !!!
[/quote]
I masz prawo tak uważać, bo każdy moze mieć swoje zdanie. Ja też uważam, ze powinno sie rozmnażać zdrowe psy i każdy nabywca szczeniaka ma prawo do tego, by zdrowe szczenię nabyc.
Jednak, gdyby wszyscy hodowcy od lat patrzyli tymi kategoriami, to nie mieliby co hodować (bo mogłoby sie okazać, że nic co dobre do hodowli sie nie nadaje), bo niestety czasami wybory są bardzo trudne - wybrać psa zdrowego i brzydkiego eksterierowo, czy z jakąś chorobą mniej lub bardziej poważną, ale o wspaniałym wyglądzie i innych atutach... Ten temat był już wałkowany na różnych forach, przez różne osoby, jest także od lat jest problemem hodowców i genetyków na całym świecie, dlatego nie musimy sie tu w niego zagłębiać, bo do niczego konstruktywnego i tak nie dojdziemy.

Link to comment
Share on other sites

Nie za bardzo rozumiem o co się kłócicie , ale myślę, że jest jedna , uniwersalna myśl "prawda zawsze się obroni" ;) i chociaż nie znam p. Beaty i p. Darka to jestem pod wielkim wrażeniem , że nigdy nie ukrywali choroby swojej suczki (wtedy gdy została ona, jak widać błędnie, zdiagnozowana) i myślę, że jest to godny podziwu przykład. Życzę wszystkiego najlepszego i nie ma co się przejmować jeśli "ktoś coś" (bo nie bardzo sie orientuję) zrobił z nieżyczliwości czy nadgorliwości.
Gratuluje dobrego wyniku , wg mnie to bardzo duży profit dla polskiej kynologii , że Quennie jest zdrową sunią i być może kiedyś da cenne potomstwo, bo prowadzi moim zdaniem bardzo ciekawe linie .
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że to nie miejsce na takie rzeczy, ale tak czy inaczej
[B][COLOR=darkorchid]Pragnę Złożyć Wszystkim Dogomaniakom [/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorchid]Najserdeczniejsze Życzenie Z Okazji [/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorchid]Zbliżających Się Świąt Bożego Narodzenie:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#9932cc]"Zdrowia, Szczęścia I Radości,[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#9932cc]I Niech Zdrowie Wśród Was Gości,[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#9932cc]I Niech Boga Wielka Moc Na Was Spłynie W Świętą Noc"[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#9932cc]Dużo Prezentów Pod Choinką Oraz Szczęśliwego Nowego Roku,[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#9932cc]Aby Przyniósł Wiele Pociechy I Radości Z Waszych Pociech i Dużo Nagród I Nowych Tytułów Wystawowych I Wyścigowych,[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#9932cc]Pięknych Szczeniaczków Oraz Niech Się Zdrowo Chowają(Te Duże I Te Małe).[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#9932cc]Buziaki I Pozdrowienia Dla Was Wszystkich i Waszych Pięknych Psiaków!!![/COLOR][/B]
[B][COLOR=#9932cc]Życzy:[/COLOR][/B]
[COLOR=purple][B]Ewelina & Amb[/B][B]er[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B]No to i ja złoze Wszystkim Najserdeczniejsze Życzenia [/B]:

[COLOR="Red"][B]W tym dniu radosnym, oczekiwanym,
gdzie gasną spory, goją się rany
życzę Wam zdrowia, życzę miłości,
niech mały Jezus w sercach zagości,
szczerości duszy, zapachu ciasta,
przyjaźni, która jak miłość wzrasta,
kochanej twarzy, co rano budzi,
i wokół pełno życzliwych ludzi.[/B]

[B]Gdy pierwsza gwiazdka na niebie zabłyśnie
Niech Cię aniołek ode mnie uściśnie
I przekaże serdeczne życzenia
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia.[/B][/COLOR]

[COLOR="Black"][CENTER][B]oraz[/COLOR][/B][/CENTER]

[COLOR="Red"][LEFT][B]WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NATCHODZACYM 2008 ROKU;)[/COLOR][/B][/LEFT]

[B]Pozdrawiam Florka[/B]

P.S
Czy ktos z Was wybiera sie do Bydgoszczy na wystawe .... Sędzuje Pan Piskay :)

Link to comment
Share on other sites

No i ja również dołączę sie do życzeń Bożonarodzeniowych dla wszystkich dogomaniaków:lol:

[I][B][SIZE=4]Gdy przyjdą Święta w srebrnej bieli,
gdy Stary Rok w Nowy się zamieni,
przyjmij gorące me życzenia,
niech się spełnią wszystkie Wasze marzenia.
[SIZE=3]
Życzę również jak najwięcej sukcesów na ringu i radości oraz zadowolenia ze swoich piesków :loveu:[/SIZE]


[/SIZE][/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=4][COLOR=red]:tree1::tree1::tree1::tree1:[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][/SIZE]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=5][COLOR=red][I]Wszystkim życzymy radosnych, spokojnych, pełnych ciepła i serdeczności Świąt Bożego Narodzenia, a w nowym 2008 Roku realizacji wszystkich zamierzeń oraz planów.[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
:BIG::tree1::BIG:[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=blue]Wszystkim Dogomaniakom, [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=blue]a w szczególności miłośnikom husky życzymy[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=blue][COLOR=red]wesołych i pogodnych świąt[/COLOR] [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=blue][SIZE=6]Bożego Narodzenia[/SIZE], [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=blue][COLOR=red]oraz wielu sukcesów i radosnych chwil[/COLOR] [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=6][COLOR=blue]w nadchodzącym roku 2008![/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=blue]Żaneta, Piotr i haszczaki z Arktogei[/COLOR][/SIZE][/FONT]
:x-mas::tree1::x-mas:[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Czarodziejskich chwil Ciepłej rodzinnej atmosfery Uśmiechów, Zdrówka,[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Pyszności na stole, cudownych prezencików Spełnienia marzeń [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Wyjątkowego [/FONT][/SIZE][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Sylwestra i wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku.[/FONT][/SIZE]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]wszystkim Dogomaniakom życzy Iwona , Piotr i ich haszczaki [/SIZE][/FONT]

:x-mas::tree1: :x-mas:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...